Page 6 of 7
Posted: 06 Jan 2009, 19:07
by efk0nas
http://www.motorcycleconnect.com/Harley ... FXDF_1.jpg
Lygiai toks stovi (bent jau praitą savaitę stovėjo) Kauno aGGGGropolyje.
Posted: 06 Jan 2009, 19:42
by ezhiukas
nezinau kodel kazkas sita fotke pavadino fatbobu, bet fotkeje FXCWC Rocker. Fatbob atrodo stai
taip
Posted: 06 Jan 2009, 19:52
by _heyy
eziuko nurodytasis tikrai jau fat atrodo, o efkono, tai toks slim labai.
Posted: 06 Jan 2009, 19:54
by efk0nas
Neskiriu aš tų jūsų unitazų
Žodžiu, aGropolyje mačiau tą mėlyną daiktą, night train'ą (pasirodo, ir toks yra!) ir du troleibuso pločio ir ilgio keistus daiktus. Tik šleikų trūko. Modelių jau net nebežiūrėjau.. HD ekspozicija, š'kias

Posted: 06 Jan 2009, 20:08
by ezhiukas
dar vienas gandas is spaudos kerteles - Motorcycle cruiser raso kad Honda zada nutraukti VTX 1.8 prekyba. Kiba atnaujinima koki isleis ar ka

Kazkaip nesitiki kad nutrauktu, niekuom nepakeite. Nors VTX jau gana senas modelis, be to paskutiniu metu dirzas tapo madingu tarp dideliu kruizeriu, taip kad atnaujinimas nepamaisytu.
Posted: 06 Jan 2009, 20:20
by efk0nas
Jūs man geriau pasakykit, kur naujas VFR'as. Žadėjo šiais metais paleist, o tarp naujienų nieko panašaus nematau

Posted: 06 Jan 2009, 20:45
by Teo
ezhiukas wrote:dar vienas gandas is spaudos kerteles - Motorcycle cruiser raso kad Honda zada nutraukti VTX 1.8 prekyba. Kiba atnaujinima koki isleis ar ka

Kazkaip nesitiki kad nutrauktu, niekuom nepakeite. Nors VTX jau gana senas modelis, be to paskutiniu metu dirzas tapo madingu tarp dideliu kruizeriu, taip kad atnaujinimas nepamaisytu.
jau kuris laikas vaidenasi naujo hondos modelio spaišotai honda fury 1300-1800. tai gal jau rimtai ketina paleisti į gamybą, o tuom pačiu vtx paleisti užmarštin. kažkur motoydomybių kampely buvau įmetes linką.
p.s. jeigu jau dabar neišleis diržinio modelio, tai tada visai neaišku ką hondos galvoja, o gal jau visai nieko negalvoja... nes diržai pas japonus jau kokie trys metai kaip "atrasti", taikas ir hondai "ištasti dviratį"
Posted: 06 Jan 2009, 20:51
by ezhiukas
Fury spyshota maciau, bet ten kiek iziurejau lyg ir 1.3 pagrindu padarytas. Nors ka gali zinot
Posted: 06 Jan 2009, 20:58
by mindaugasa vol.2
idomu, kai gamintojai lay off'us skelbia, kas beleis shaibas nauju modeliu gamybai?

Posted: 06 Jan 2009, 21:21
by Username
Posted: 06 Jan 2009, 22:26
by tckd
kaip jau buvo mineta krizes metu visos bapkes eis an diortu nu:
2009
pas gonda visiskai naujas crf450r
pas kawasaki labai naujas kx450f
nerka galvot an klozetu nieks pinigu nenuleidines!
rockerio sedyne zylems

Posted: 07 Jan 2009, 07:26
by ezhiukas
kiek teko skaityti klozetus irgi labai sekmingai perka, bet pagrinde apie litra ir mazesnius. Tuo tarpu pusantro ir didesni uzsistovi salonuose.
Posted: 30 Jan 2009, 17:04
by El Traxo
Posted: 30 Jan 2009, 18:56
by ezhiukas
pakazucha visiska. Fe
Posted: 03 Feb 2009, 10:44
by storms
prikeliu nagyva tema
nzn ar pulo reikes ar ne?
vienzo, visi iesko frakcijos nariu zemiau esanciose fotkese 99-00 gimimo
