Visos su motociklizmu susijusios diskusijos
nepykit
Kacergos extrymas
Posts: 1845 Joined: 25 Dec 2006, 06:19
Location: .... +954/-0
Contact:
Post
by nepykit » 17 Mar 2008, 14:05
Wundi, kaip tau akcijos pavadinimas:
"Apsidairykite du kartus - Pamatykite mus!" ?
nepykit, ne specas
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459 Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas
Post
by wundis » 17 Mar 2008, 16:02
nepykit wrote: Wundi, kaip tau akcijos pavadinimas:
"Apsidairykite du kartus - Pamatykite mus!" ?
neskamba
kaip tau
""KARAS KELIUOSE 2" , arba
GALVAZUDZIAI NORI DEMESIO , na arba tiesiog "Bukim demesingi". bo imho instruktazas akcyjos pavadinime nelosia, turetu but kazkas paprastesnio.
gi jamant pasaulio praktika tokia akcija uzsivadina "Motorcycle awareness month" ar kazkas tokio. Lietuviskai nelabai nori vertstis graziai, tai trumpas "Pamatykite mus" kur kas graziau skamba.
+2/-14
nepykit
Kacergos extrymas
Posts: 1845 Joined: 25 Dec 2006, 06:19
Location: .... +954/-0
Contact:
Post
by nepykit » 17 Mar 2008, 16:16
ok bus "pamatykite mus!" nors ir trumpoka kaip antrastei
beje, kai y tema:
P.S. Gal
kvestas gali isverst?
nepykit, ne specas
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292 Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:
Post
by El Traxo » 17 Mar 2008, 17:12
Motociklistas? Kur motociklistas?
Automobilininkai, visuomet pasižiūrėkite į šoną prieš keisdami judėjimo kryptį!
How does you do?
Qu'est ce que c'est
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1115 Joined: 27 Jun 2006, 11:42
Location: VLN in da LT
Post
by Qu'est ce que c'est » 17 Mar 2008, 18:55
El Traxo wrote: Motociklistas? Kur motociklistas?
Automobilininkai, visuomet pasižiūrėkite į šoną prieš keisdami judėjimo kryptį!
o ziu, francuzas
gal nori darbo? galiu dot paverst
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292 Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:
Post
by El Traxo » 17 Mar 2008, 19:04
Ką čia suprast - pusė žodžių tarptautiniai
How does you do?
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292 Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:
Post
by El Traxo » 25 Mar 2008, 12:53
Kaip skaitot, ar akciją galėtų reprezentuoti tokis paveiksliukas?
How does you do?
gonzas
Recpeta
Posts: 3603 Joined: 24 Jun 2006, 10:50
Location: Lietuva Tëvynë
Contact:
Post
by gonzas » 25 Mar 2008, 13:01
a tai veidrodeliu jau neber?
tckd
Dievas
Posts: 10845 Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:
Post
by tckd » 25 Mar 2008, 13:02
El Traxo wrote: Kaip skaitot, ar akciją galėtų reprezentuoti tokis paveiksliukas?
paslovintas esi
less teeth, more tits.
gonzas
Recpeta
Posts: 3603 Joined: 24 Jun 2006, 10:50
Location: Lietuva Tëvynë
Contact:
Post
by gonzas » 25 Mar 2008, 13:09
ash aisku pabusiu pesimistu ir paklausiu:
ar jus manote, kad statistine boba ar pensininkas uzh vairo, kurie nemato nieko, sugebes pastebeti shituos siunciamus signalus?
Nauris
Apsiles raideris
Posts: 343 Joined: 26 Feb 2008, 21:37
Location: Kaunas
Post
by Nauris » 25 Mar 2008, 13:30
gonzas wrote:
ash aisku pabusiu pesimistu ir paklausiu:
ar jus manote, kad statistine boba ar pensininkas uzh vairo, kurie nemato nieko, sugebes pastebeti shituos siunciamus signalus?
aga
gonzas
Recpeta
Posts: 3603 Joined: 24 Jun 2006, 10:50
Location: Lietuva Tëvynë
Contact:
Post
by gonzas » 25 Mar 2008, 14:43
sakykite gerb motolenktynininke Nauri, ish kur jus semiates tokio optimizmo, pensininku ir bobu atzhvilgiu?
Nauris
Apsiles raideris
Posts: 343 Joined: 26 Feb 2008, 21:37
Location: Kaunas
Post
by Nauris » 25 Mar 2008, 18:21
gonzas wrote: sakykite gerb motolenktynininke Nauri, ish kur jus semiates tokio optimizmo, pensininku ir bobu atzhvilgiu?
tikejimas geresnia ateitimi, stumia zmonija i prieki [-o<