Page 6 of 8
Posted: 17 Mar 2008, 13:08
by Qu'est ce que c'est
+

Posted: 17 Mar 2008, 14:05
by nepykit
Wundi, kaip tau akcijos pavadinimas:
"Apsidairykite du kartus - Pamatykite mus!" ?
Posted: 17 Mar 2008, 16:02
by wundis
nepykit wrote:Wundi, kaip tau akcijos pavadinimas:
"Apsidairykite du kartus - Pamatykite mus!" ?
neskamba
kaip tau
""KARAS KELIUOSE 2"
, arba
GALVAZUDZIAI NORI DEMESIO, na arba tiesiog "Bukim demesingi". bo imho instruktazas akcyjos pavadinime nelosia, turetu but kazkas paprastesnio.
gi jamant pasaulio praktika tokia akcija uzsivadina "Motorcycle awareness month" ar kazkas tokio. Lietuviskai nelabai nori vertstis graziai, tai trumpas "Pamatykite mus" kur kas graziau skamba.
Posted: 17 Mar 2008, 16:16
by nepykit
ok bus "pamatykite mus!" nors ir trumpoka kaip antrastei
beje, kai y tema:
P.S. Gal
kvestas gali isverst?
Posted: 17 Mar 2008, 17:12
by El Traxo
Motociklistas? Kur motociklistas?
Automobilininkai, visuomet pasižiūrėkite į šoną prieš keisdami judėjimo kryptį!
Posted: 17 Mar 2008, 18:55
by Qu'est ce que c'est
El Traxo wrote:Motociklistas? Kur motociklistas?
Automobilininkai, visuomet pasižiūrėkite į šoną prieš keisdami judėjimo kryptį!
o ziu, francuzas

gal nori darbo? galiu dot paverst
Posted: 17 Mar 2008, 19:04
by El Traxo
Ką čia suprast - pusė žodžių tarptautiniai

Posted: 25 Mar 2008, 12:53
by El Traxo
Kaip skaitot, ar akciją galėtų reprezentuoti tokis paveiksliukas?

Posted: 25 Mar 2008, 13:01
by gonzas
a tai veidrodeliu jau neber?

Posted: 25 Mar 2008, 13:02
by tckd
El Traxo wrote:Kaip skaitot, ar akciją galėtų reprezentuoti tokis paveiksliukas?
paslovintas esi

Posted: 25 Mar 2008, 13:05
by Nauris
http://www.youtube.com/watch?v=Muq8YFsJYjs
perziurekit volvo reklama, jie gerai isprende soniu veidrodziu problema
Posted: 25 Mar 2008, 13:09
by gonzas
ash aisku pabusiu pesimistu ir paklausiu:
ar jus manote, kad statistine boba ar pensininkas uzh vairo, kurie nemato nieko, sugebes pastebeti shituos siunciamus signalus?

Posted: 25 Mar 2008, 13:30
by Nauris
gonzas wrote:
ash aisku pabusiu pesimistu ir paklausiu:
ar jus manote, kad statistine boba ar pensininkas uzh vairo, kurie nemato nieko, sugebes pastebeti shituos siunciamus signalus?

aga

Posted: 25 Mar 2008, 14:43
by gonzas
sakykite gerb motolenktynininke Nauri, ish kur jus semiates tokio optimizmo, pensininku ir bobu atzhvilgiu?

Posted: 25 Mar 2008, 18:21
by Nauris
gonzas wrote:sakykite gerb motolenktynininke Nauri, ish kur jus semiates tokio optimizmo, pensininku ir bobu atzhvilgiu?

tikejimas geresnia ateitimi, stumia zmonija i prieki [-o<