Page 6 of 15

Posted: 16 Apr 2008, 10:02
by El Traxo
ezhiukas wrote:girdejau ganda kad visai sveika palekt iki kokios ukmerges ir susitvarkyt. Ten nieks neissidirbineja, daro, padaro ir ramu. Tik va nepamenu kas man ji sake.
Konkrečiau pls. Firmos T filialas?

Posted: 16 Apr 2008, 10:04
by ezhiukas
lyg ir. Pabandyk pasukt ir paklaust. Siaip sakau, girdejau kazkur ganda ir nelabai pamenu nei kur nei kaip ten tiksliai buvo. Informuok kai ka suzinosi :)

Posted: 16 Apr 2008, 14:43
by ezhiukas
kagi, ukmergej eile dvi savaites...

Posted: 16 Apr 2008, 15:38
by Username
Su buteliu eile dvi valandos? :roll:

Posted: 17 Apr 2008, 08:44
by efk0nas
Parašykit kaip nors, kokie niuansai su UK mocų registracija. V5 forma ir viskas? TA prie ko nors kabinėsis (vairą jau perdėjom į teisingą pusę =; )?

Posted: 17 Apr 2008, 08:49
by ezhiukas
manau TA turetu kabinetis prie faros. Visa kita ten kaip ir gerai. Registravimui reikia V5 formos ir pirkimo/pardavimo sutarties.

Posted: 17 Apr 2008, 16:26
by Teo
blet, užsipisau kariaut. varysiu raudonų numerių pasiimt...

Posted: 17 Apr 2008, 16:33
by El Traxo
Teo wrote:blet, užsipisau kariaut. varysiu raudonų numerių pasiimt...
:D
kai nuvarysi numerių, pasidaryk Regitros sutikrinimo lapo kopiją - vėliau pravers sertifikuojantis. Ir prieš tai patikrink (sutikrinimo metu) ar jie ten ko iš lempos neprirašė (svoris, etc.)

Posted: 17 Apr 2008, 16:54
by Teo
El Traxo wrote:
Teo wrote:blet, užsipisau kariaut. varysiu raudonų numerių pasiimt...
:D
kai nuvarysi numerių, pasidaryk Regitros sutikrinimo lapo kopiją - vėliau pravers sertifikuojantis. Ir prieš tai patikrink (sutikrinimo metu) ar jie ten ko iš lempos neprirašė (svoris, etc.)
beja, nepamenu ten tų kazusų su TA raudonu lapu. verta praeidinėti? galios vėliau? jeigu tarkim bus viskas ore?

Posted: 17 Apr 2008, 17:03
by El Traxo
Teo wrote:beja, nepamenu ten tų kazusų su TA raudonu lapu. verta praeidinėti? galios vėliau? jeigu tarkim bus viskas ore?
Praeidinėt neverta, nes kiek išskaičiau teisinės bazės ir bendravau su TUV darbuotojais, supratau, kad dabartinė tvarka neleidžia neregistruotai-nesertifikuotai TP atlikti TA. Dėl anksčiau minėtų prieštaravimų su laikinais nr. važinėjamasi be TA ](*,)

Posted: 22 Apr 2008, 07:47
by ezhiukas
kadangi ne visi skaito, permetu idomia informacija is biker.lt forumo:
2008-04-21 Iš trečiųjų šalių atvežtų naudotų automobilių atitikties techniniams reikalavimams kontrolė Valstybinė kelių transporto inspekcija prie Susisiekimo ministerijos (toliau – Inspekcija) kartu su Lietuvos policijos eismo priežiūros tarnybos (toliau – policija) pareigūnais didžiuosiuose šalies miestuose tikrins, ar iš trečiųjų šalių, taip pat ir iš Jungtinių Amerikos Valstijų, atvežtos naudotos transporto priemonės atitinka nustatytus reikalavimus.


Į Lietuvą iš trečiųjų šalių patenkančioms naudotoms transporto priemonėms prieš jų registravimą turi būti atlikta atitikties įvertinimo procedūra. Transporto priemonėse šviesos prietaisai turi būti sumontuoti pagal nustatytus reikalavimus ir pažymėti atitinkamais ženklinimo ženklais bei skleisti reikiamą šviesą. Automobiliai, neatitinkantys nustatytų reikalavimų, negali būti registruojami bei atliekama jų techninė apžiūra.

Inspekcijos pareigūnai pateiks policijai iš trečiųjų šalių atvežtų naudotų automobilių, neatitinkančių nustatytų techninių reikalavimų, markes ir valstybinius numerius. Šių automobilių savininkai bus kviečiami pristatyti transporto priemonę policijai. Policijos pareigūnai kartu su Inspekcijos pareigūnais atliks automobilio techninės būklės patikrinimą. Remiantis tikrinimo medžiaga bus aiškinamasi, kokia įmonė išdavė atitikties vertinimo pažymą, kodėl valstybinės techninės apžiūros įmonėje buvo išduotas techninę apžiūrą patvirtinantis dokumentas.

Posted: 22 Apr 2008, 09:09
by El Traxo
Labai norėčiau, kad sustabdytų ir patikrintų. Bijoti neturiu ko, nes esu 100% europinis, o proga paloti ant neveiksnios sistemos neįkainojama. Paprašyčiau pačių pasiskambinti bet kur Vilniuje ir susitarti dėl sertifikacijos, lopainx

Posted: 22 Apr 2008, 09:16
by ezhiukas
pas mane tai stopas ne europinis :) Tik va idomu ar jis privalo buti europinis. Nes per technikine tas stopas visiems giliai dzin, tik sertfikuojant musa uz ji.

Posted: 22 Apr 2008, 09:21
by El Traxo
ezhiukas wrote:pas mane tai stopas ne europinis :) Tik va idomu ar jis privalo buti europinis. Nes per technikine tas stopas visiems giliai dzin, tik sertfikuojant musa uz ji.
europinių stopų (ab 1€) fokiečių ebejui nors vežimu vežk :)

Posted: 22 Apr 2008, 09:23
by mindaugasa vol.2
as tai galvoju: ko jus parinates?
jei ziur tik i E raidele ant apsvietimo prietaisu, bet neziuri ar tas apsvietimo itaisas yra toks, koki irenge gamintojas, tai agrotiekimas sprendzia viska: 35lt uz MTZ fara ir maziau uz GAZ stopa/gabarita. abu su E raidelemis.
nu?
stopai gazono tokie prikolni,ir retro, kad ir veliau juos butu galima esploatuoti.