Page 6 of 8
Re: Naujas HD dealeris ant LT!!!!
Posted: 17 Sep 2013, 20:42
by RobertasRR
laba diena
turim HD dilerį. Gal bus harley davidson xr1200 VROOAM trophy 2014?
http://www.youtube.com/watch?v=B26FVkm3FvE

Re: Naujas HD dealeris ant LT!!!!
Posted: 17 Sep 2013, 21:48
by Wobbler
viena karta myzau kartu su mike spyke edwards (i skirtingus pisuarus)
aciu uz demesi
Re: Naujas HD dealeris ant LT!!!!
Posted: 17 Sep 2013, 21:58
by sai
Wobbler wrote:viena karta myzau kartu su mike spyke edwards (i skirtingus pisuarus)
aciu uz demesi
susikryziuojanciai?
Re: Naujas HD dealeris ant LT!!!!
Posted: 17 Sep 2013, 22:13
by Wobbler
kas ivyko tualeto ribose - tas liko tualeto ribose

Re: Naujas HD dealeris ant LT!!!!
Posted: 18 Sep 2013, 08:43
by ezhiukas
tai kad xr'u ant lietuvos nelabai teko matyt. Gal koks vienas kitas ir sugrizta, bet kazkaip neuzsilaiko
Re: Naujas HD dealeris ant LT!!!!
Posted: 18 Sep 2013, 11:41
by Martynas
penktadieni bus nauju modeliu pristatymas, tame tarpe pirmas europinis trike. Kam idomu welcom!
Re: Naujas HD dealeris ant LT!!!!
Posted: 18 Sep 2013, 11:50
by ezhiukas
matem jau fakeryje tuos naujus modelius. Man asmeniskai didelio ispudzio nepaliko, pakeitimu daug, bet kazkaip manau ne i ta puse kuria reikia...
Re: Naujas HD dealeris ant LT!!!!
Posted: 18 Sep 2013, 11:53
by M`BaubZ
mindaugasa prašė paklausti, ar bus pristatomas naujas sporcteris ('07)?
Re: Naujas HD dealeris ant LT!!!!
Posted: 18 Sep 2013, 11:56
by wundis
o testdraivas bus?
PS liemenes neturiu, bet galiu pasiskolinti zomšinę indėniško tipo (angl. indian).
Re: Naujas HD dealeris ant LT!!!!
Posted: 18 Sep 2013, 11:57
by Martynas
M`BaubZ wrote:mindaugasa prašė paklausti, ar bus pristatomas naujas sporcteris ('07)?
bus naujas Sportster forthyeigth su abs
Re: Naujas HD dealeris ant LT!!!!
Posted: 21 Sep 2013, 17:52
by RobertasRR
ezhiukas wrote:tai kad xr'u ant lietuvos nelabai teko matyt. Gal koks vienas kitas ir sugrizta, bet kazkaip neuzsilaiko
kaip tik viena pliuse užmačiau matalinimui XR'ų būsimoj taurėje variantas tinkamas būtų
http://auto.plius.lt/skelbimai/harley-d ... 94411.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: Naujas HD dealeris ant LT!!!!
Posted: 21 Sep 2013, 17:55
by RobertasRR
Martynas wrote:penktadieni bus nauju modeliu pristatymas, tame tarpe pirmas europinis trike. Kam idomu welcom!
laba diena... kodėl nėra revių?
http://www.lrytas.lt/-13797613201379199 ... mpaign=rss" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: Naujas HD dealeris ant LT!!!!
Posted: 23 Sep 2013, 08:22
by Teo
RobertasRR wrote:ezhiukas wrote:tai kad xr'u ant lietuvos nelabai teko matyt. Gal koks vienas kitas ir sugrizta, bet kazkaip neuzsilaiko
kaip tik viena pliuse užmačiau matalinimui XR'ų būsimoj taurėje variantas tinkamas būtų
http://auto.plius.lt/skelbimai/harley-d ... 94411.html" onclick="window.open(this.href);return false;
remo numeris idomei padailintas. matyt "pasiskolino" motociklą švedijoje, dabar tikisi nbrangiai perskolinti

Re: Naujas HD dealeris ant LT!!!!
Posted: 23 Sep 2013, 11:33
by El Traxo
Teo wrote:remo numeris idomei padailintas. matyt "pasiskolino" motociklą švedijoje, dabar tikisi nbrangiai perskolinti

Čia švediška Regitra taip padailino. Po gero autoįvykio fiziškai anuluotas VIN, išduoti neregistruotinos TP dokumentai. Tak, hej do.
Re: Naujas HD dealeris ant LT!!!!
Posted: 23 Sep 2013, 11:41
by tckd
tai puikus matociklas ziedui
