Page 6 of 8

Re: Naujas HD dealeris ant LT!!!!

Posted: 17 Sep 2013, 20:42
by RobertasRR
laba diena

turim HD dilerį. Gal bus harley davidson xr1200 VROOAM trophy 2014?
http://www.youtube.com/watch?v=B26FVkm3FvE

Image

Re: Naujas HD dealeris ant LT!!!!

Posted: 17 Sep 2013, 21:48
by Wobbler
viena karta myzau kartu su mike spyke edwards (i skirtingus pisuarus)

aciu uz demesi

Re: Naujas HD dealeris ant LT!!!!

Posted: 17 Sep 2013, 21:58
by sai
Wobbler wrote:viena karta myzau kartu su mike spyke edwards (i skirtingus pisuarus)

aciu uz demesi
susikryziuojanciai?

Re: Naujas HD dealeris ant LT!!!!

Posted: 17 Sep 2013, 22:13
by Wobbler
kas ivyko tualeto ribose - tas liko tualeto ribose :154:

Re: Naujas HD dealeris ant LT!!!!

Posted: 18 Sep 2013, 08:43
by ezhiukas
tai kad xr'u ant lietuvos nelabai teko matyt. Gal koks vienas kitas ir sugrizta, bet kazkaip neuzsilaiko

Re: Naujas HD dealeris ant LT!!!!

Posted: 18 Sep 2013, 11:41
by Martynas
penktadieni bus nauju modeliu pristatymas, tame tarpe pirmas europinis trike. Kam idomu welcom!

Re: Naujas HD dealeris ant LT!!!!

Posted: 18 Sep 2013, 11:50
by ezhiukas
matem jau fakeryje tuos naujus modelius. Man asmeniskai didelio ispudzio nepaliko, pakeitimu daug, bet kazkaip manau ne i ta puse kuria reikia...

Re: Naujas HD dealeris ant LT!!!!

Posted: 18 Sep 2013, 11:53
by M`BaubZ
mindaugasa prašė paklausti, ar bus pristatomas naujas sporcteris ('07)?

Re: Naujas HD dealeris ant LT!!!!

Posted: 18 Sep 2013, 11:56
by wundis
o testdraivas bus?

PS liemenes neturiu, bet galiu pasiskolinti zomšinę indėniško tipo (angl. indian).

Re: Naujas HD dealeris ant LT!!!!

Posted: 18 Sep 2013, 11:57
by Martynas
M`BaubZ wrote:mindaugasa prašė paklausti, ar bus pristatomas naujas sporcteris ('07)?
bus naujas Sportster forthyeigth su abs

Re: Naujas HD dealeris ant LT!!!!

Posted: 21 Sep 2013, 17:52
by RobertasRR
ezhiukas wrote:tai kad xr'u ant lietuvos nelabai teko matyt. Gal koks vienas kitas ir sugrizta, bet kazkaip neuzsilaiko
kaip tik viena pliuse užmačiau matalinimui XR'ų būsimoj taurėje variantas tinkamas būtų :idea1:
http://auto.plius.lt/skelbimai/harley-d ... 94411.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: Naujas HD dealeris ant LT!!!!

Posted: 21 Sep 2013, 17:55
by RobertasRR
Martynas wrote:penktadieni bus nauju modeliu pristatymas, tame tarpe pirmas europinis trike. Kam idomu welcom!

laba diena... kodėl nėra revių?
http://www.lrytas.lt/-13797613201379199 ... mpaign=rss" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: Naujas HD dealeris ant LT!!!!

Posted: 23 Sep 2013, 08:22
by Teo
RobertasRR wrote:
ezhiukas wrote:tai kad xr'u ant lietuvos nelabai teko matyt. Gal koks vienas kitas ir sugrizta, bet kazkaip neuzsilaiko
kaip tik viena pliuse užmačiau matalinimui XR'ų būsimoj taurėje variantas tinkamas būtų :idea1:
http://auto.plius.lt/skelbimai/harley-d ... 94411.html" onclick="window.open(this.href);return false;
remo numeris idomei padailintas. matyt "pasiskolino" motociklą švedijoje, dabar tikisi nbrangiai perskolinti :D

Re: Naujas HD dealeris ant LT!!!!

Posted: 23 Sep 2013, 11:33
by El Traxo
Teo wrote:remo numeris idomei padailintas. matyt "pasiskolino" motociklą švedijoje, dabar tikisi nbrangiai perskolinti :D
Čia švediška Regitra taip padailino. Po gero autoįvykio fiziškai anuluotas VIN, išduoti neregistruotinos TP dokumentai. Tak, hej do.

Re: Naujas HD dealeris ant LT!!!!

Posted: 23 Sep 2013, 11:41
by tckd
tai puikus matociklas ziedui :laughing6: