Page 6 of 9
Posted: 10 Mar 2010, 11:06
by storms
beje stalciuj turiu nauja sankaba sc28
atiduosiu uz pigei
Posted: 10 Mar 2010, 12:16
by devil_racer
storms wrote:pradek nuo slangu - tikrai pajausi skirtuma
kainos, gamintojai? ką parekomenduotum?
storms wrote:beje stalciuj turiu nauja sankaba sc28
atiduosiu uz pigei
PM'ed

Posted: 10 Mar 2010, 12:19
by Coffee Racers
bet tai ar slangos tikrai pades.
kiek zinau pas interiu irgi problema, kad stabdziu rankenele nueina iki rankenos. o pas ji stabdziu zarnos armuotos. gal cia kazka ziuziukai nedadare?
aisku, anox is manes specas! taigi klausyk geriau ismananciu

Posted: 10 Mar 2010, 12:38
by storms
slangos tikrai pades
beto baikui virs 10 metu, kai gamintojas ir taip liepia jas keist po berods 3 metu
Posted: 10 Mar 2010, 12:54
by Shtrych
turėjau SC33 - ta pati problema. keičiau skystį kai tik atsirasdavo laisvesnė minutė, bandžiau visokius nuorinimo "shamanizmus"... stabdžių rankenėlė vis tiek buvo minkšta kaip....
kaip dvasingieji teigia, gal armuotos šlangelės kiek pagerintų situaciją...
konkretus problemos sprendimas - parduoti HONDĄ ir pirkti Suskį

Posted: 10 Mar 2010, 13:45
by devil_racer
Shtrych wrote:turėjau SC33 - ta pati problema. keičiau skystį kai tik atsirasdavo laisvesnė minutė, bandžiau visokius nuorinimo "shamanizmus"... stabdžių rankenėlė vis tiek buvo minkšta kaip....
kaip dvasingieji teigia, gal armuotos šlangelės kiek pagerintų situaciją...
vat kad tas "gal" ir baido

plius kai senam motui, tai nemažą kainos dalį tokie modai sudaro

labiau linkčiau link stabdžių sistemos dalių taikymo nuo naujesnio motociklo, arba tada jau geriau sezoną ramiau pavažinėt su esamu, ir kitam atsinaujint

Posted: 10 Mar 2010, 13:53
by inter
Pas mane greičiausiai problemos su pagrindiniu cilindriuku - po vieno iš kritimų teko dėtis stūmokliuko gumyčių rem-komplektą, bet manęs neapleidžia nuojauta, kad susibraižė arba šiek tiek deformavosi cilindriukas, kurį tos gumelės turėtų patikimai užsandarinti. Dabar neužsandarina. Gavosi atlikti netyčinį eksperimentą, kurio metu transportuojant dirzeliu buvo užveržta pr. stabdžių rankenėlė, o po keleto dienų pasimatė, kad visiškai nebeliko sistemoje spaudimo, rankenėlė be pasipriešinimo "nuėjo" iki galo. Stabdžiai atsistatė po keleto energingų užpompavimų. Taigi, sistema nesandari. Gera žinia ta, kad sistema nesandari viduj, todėl gamtos teteršiam.
Važiavau su kitu tokiu pat gixeriu, tik be armuotų šlangelių ir racing kaladėlių. Anam stabdžių rankenėlė kietesnė buvo, daugiau grįžtamojo ryšio. Matyt toks skirtumas tarp leidžiančio ir sandaraus cilindriuko.
Posted: 10 Mar 2010, 13:54
by Coffee Racers
tai kad ar baisiai brungiai tos slangos kastuoja! man atrodo, akd su siuntimu ne pilni 200 lt gavosi, tad turbut atskiiru daliu keitimas nebus pigesnis

Posted: 10 Mar 2010, 14:03
by devil_racer
Coffee Racers wrote:tai kad ar baisiai brungiai tos slangos kastuoja! man atrodo, akd su siuntimu ne pilni 200 lt gavosi, tad turbut atskiiru daliu keitimas nebus pigesnis

tai gal galima konkrečiau iš kur ir kokios? aš seniai seniai ebay buvau atkapstęs saviškiam kitaickas , tai ~100 svarainių + siuntimas..
Posted: 10 Mar 2010, 14:18
by inter
Prieš 5-etą metų iš ebay.co.uk Goodridge armuotos šlangos gixerio priekiui kainavo apie 250LT su parsiuntimu. Naujos. Kokiatais išpardavimo akcija buvo.
Posted: 10 Mar 2010, 14:22
by Vito
Nebûtina ieðkot tik pagal modelá. Bûna pardavime pagal ilgá. Pasimatuok esamas ir paieðkok.
Posted: 10 Mar 2010, 14:24
by Coffee Racers
na, nezinau. hel armuotos slangos iki 50 funtiku plius siuntimas berods 6.
siaip nelabai maciau, kad po 100 butu. ai, nors teisybe pasakius as jamiau tik prieki armuota. galas nearmuotas pas mane

tai manau, kad jei su galu, tada turbut ir gautusi link 80 funtiku.
siaip as jamiau kazkokio UK manitojo. pavadinimas berods "cobra". bet feedbackai ju geri, tai ir pajamiau. o kaip bus ziuresim. ir dar kai jebejus buvo suteikes 10 proc nuolaida visiems pirkiniams tai visai apsimokejo.
edit: jamiau is Uk jebejaus
Posted: 10 Mar 2010, 14:41
by Arvis
Louis:
Priekiniai:
10045391 LUCAS BREMSLEITUNGSKIT V.
VORNE MCH 171 V2 HONDA CBR 900 RR (SC28)
109,95
Galiniai:
10045347 LUCAS BREMSLEITUNGSKIT H.
HINTEN MCH 233 H1 HONDA CBR 900 RR (SC28)
55,95
Posted: 10 Mar 2010, 15:34
by devil_racer
taigi iš ebay:
Goodridge ~50 svarainių + siuntimas
Hel ~100 svarainių + siuntimas
bet pasistojo dar toks klausimas:
konstrukcija pas mane tokia, kad iš cilindriuko eina į "skirstytuvą" ir iš jo į suportus, o pirkt yra ir toks variantas, ir kur tiesiai iš cilindriuko į abu suportus, tačiau neprideda jokio ilgesnio varžto iš cilindriuko, tai ten kaip? ar antgalis iš kurio dvi žarnelės išeina ar reiks dar atskirai varžto ieškotis?
ir apskritai, ar likt prie gamyklinio varianto ar dėt kur tiesiai į suportus eina? (įtariu su antru variantu gali būt problemų gražiai pravest kad niekur nekliūtų )
dar gal kokių gamintojų pavardintumėt?
Posted: 10 Mar 2010, 15:38
by storms
reisinginiai yra tik tokie: cilindras->2zarnos
sete privalo but papildomas ilgas banjo boltas