Page 6 of 12

Posted: 16 Dec 2009, 21:20
by cosmoz
Image

na va taip ir atrodo, storis priekinei padangai 4,2mm arba 4,8mm, o galinei 5,5mm arba 6,3mm, ilgis priklauso nuo padangos protektoriaus aukščio, tak vot ir pirdolini mazesne verzlę, tarkim ant 6,3mm savasriegio 6 mm sbtandartine veržlę, o ant 4,8 mm 5mm su kapronu na ir t.t.

idomiausias dalykas pirkti tuos varžtus ir veržles, kai pardavėjas žiūri kaip į koki idiotą, nes jų sriegiai netinka ir kai jam sakai vsio narmalna nesiparink tai vaizdelis geras, bando aiškint kad tu nesupranti, nes čia neužsisuks :D nu žodžiu išbandžiau ne kartą tai... :pazors:

Posted: 20 Dec 2009, 17:07
by tts
cosmoz wrote:Image

na va taip ir atrodo, storis priekinei padangai 4,2mm arba 4,8mm, o galinei 5,5mm arba 6,3mm, ilgis priklauso nuo padangos protektoriaus aukščio, tak vot ir pirdolini mazesne verzlę, tarkim ant 6,3mm savasriegio 6 mm sbtandartine veržlę, o ant 4,8 mm 5mm su kapronu na ir t.t.

idomiausias dalykas pirkti tuos varžtus ir veržles, kai pardavėjas žiūri kaip į koki idiotą, nes jų sriegiai netinka ir kai jam sakai vsio narmalna nesiparink tai vaizdelis geras, bando aiškint kad tu nesupranti, nes čia neužsisuks :D nu žodžiu išbandžiau ne kartą tai... :pazors:
gale savisriegiai laiko?

Posted: 21 Dec 2009, 18:03
by tts
storms wrote:nakagi
varztai pasirodo tinkamiausi man 4.2x25. dedu saibas ir verzle su nailonu
su salyga kad pries tai buvusi kompozicija visiem labai patiko, imetu tokiapacia kompozicija
Image
as jus galit man paaiskint kaip uzviniojat m4 verzle ant 4,2 samariezo?kur pirkt tokie "shypu" komplektai?

shtormai is gheto pasakyk!

Posted: 21 Dec 2009, 18:05
by gonzas
vynioji per jega ir uzhsivynioja ta verzle.

Posted: 21 Dec 2009, 18:10
by tts
gonzas wrote:vynioji per jega ir uzhsivynioja ta verzle.
blet apsisiksiu kol suvarysiu 200 vnt ir dar jai krizmine atviortke reik laikyt is kitos puses.

Posted: 21 Dec 2009, 18:15
by gonzas
cia lygiai tas pats, kas drocinti. tik tiek kad malonumo bus ilgam.

o siaip jau, elektriniai irankiai smarkiai pagelbeja situacija.

Posted: 21 Dec 2009, 18:18
by Yvl
tts wrote:blet apsisiksiu kol suvarysiu 200 vnt ir dar jai krizmine atviortke reik laikyt is kitos puses.
delto ir jama zmones shriubus su sesiakampem galvom :)

Posted: 21 Dec 2009, 18:44
by cosmoz
teip, dejau skersą 1 minty

Gal kas turit traktoriaus, sunkvežimio, lunahodo ar dar kokia nelabai reikalingą kamerą? kiaurą ar po avarijos :-k tinka belekokios

Posted: 21 Dec 2009, 18:52
by storms
uzsisuka be parkiu su akumuliatorine drele ir raktuku is kitos puses.
pirkau viska seniuose
po sezono apziurejau padangas
nepameciau ne vieno varzto ar verzles

Posted: 21 Dec 2009, 22:02
by tts
jo.seniuku varztininkas keistai nuzvelge kai paprasiau 5.5 ir gajkiu m5. sukimas prasidejo.

kameros ieskau irgi

Posted: 22 Dec 2009, 00:40
by cosmoz
5.5 mm cia i gala?

Posted: 22 Dec 2009, 00:48
by tts
cosmoz wrote:5.5 mm cia i gala?
nu

Posted: 22 Dec 2009, 01:15
by Dzuku_Briedzis
siaip zmones deda gaisTrininku slanga i vidu.. kad kameros nedroztu, nu.

P.S. turiu kokias 10 kameru (motocikliniu) garaze... Visos geros, bet dovanotos. Galiu bus sukalbamas

O bet taciau, pas gumini (Dainiukas, Lazdynai) sito gero turetumet rast

Posted: 22 Dec 2009, 02:14
by tts
Dzuku_Briedzis wrote:siaip zmones deda gaisTrininku slanga i vidu.. kad kameros nedroztu, nu.

P.S. turiu kokias 10 kameru (motocikliniu) garaze... Visos geros, bet dovanotos. Galiu bus sukalbamas

O bet taciau, pas gumini (Dainiukas, Lazdynai) sito gero turetumet rast
sian buvau pas mitasa.isnestos atliekos.

sonai maziau padrozti,susukiau 5.5 - 38mm,viduriui reiks pirkt trumpesnius.

:surrender:

Image

Image

o gavos tai bbz

Posted: 22 Dec 2009, 02:18
by Dzuku_Briedzis
nepriimk asmeniskai, bet atrodo klaikiai nepatikimai.. Jausmas toks, kad grysi su 10% shypu... (kai kur net matosi, kad sashkes isluzusios) Islups su viskuo. Ner gumos, kuri islaikytu tiek mazai shypu ant tokios sudroztos padunges. Arba is vis... Kas ce per kreivi sypai? Aliumininej?

Pasak Dainiuko ir is asmenines patirties: piktos padangos laiko tol, kol nenusidevi kietas ju pagrindas. Arba jai ner smaugiama aGzfaltais. O kai jau pradeda zenkliai devetis, tai tik isvaziavimu skaicius tiesiogiai itakoja. Pamenu ant Afrikos laikydavo laikydavo C17/C02, bet kai pradedavo dilt - tai per savaite ar dvi - nieko nelikdavo. Su Jamaka tas pats. Bet cia turbut ne nuo moco brando priklauso :D

Nors pvz, uzsidejes naujas C02 gale, vaziuodamas Lazdynai - Pasiknaiciai: 2 saskes sugebejau nuraut (tiesa, viena karta teko stabdyt eGztremaliai)

Nu gal as klystu :-k

Kad varztai laikytu, reik bisky daugiau mesos unt padunges IMHO