Posted: 30 Sep 2009, 23:14
nu taip. Skaitau 650lt gal kokius galima paimt. Sausi, kai visi snaudzia ziemos miegu, o litu reik, tai. Arba kaip tik, nebus kuo vezt, nes vezejai sius transporta ten, kur buna kroviniu.
notomorrow
https://www.motofrakcija.lt/forum/
tai jei 650 tai super. lieka dabar sunkiausia dalisxkuza wrote:nu taip. Skaitau 650lt gal kokius galima paimt. Sausi, kai visi snaudzia ziemos miegu, o litu reik, tai. Arba kaip tik, nebus kuo vezt, nes vezejai sius transporta ten, kur buna kroviniu.