Page 6 of 6

Posted: 30 Sep 2009, 23:14
by xkuza
nu taip. Skaitau 650lt gal kokius galima paimt. Sausi, kai visi snaudzia ziemos miegu, o litu reik, tai. Arba kaip tik, nebus kuo vezt, nes vezejai sius transporta ten, kur buna kroviniu.

Posted: 30 Sep 2009, 23:16
by nitruxa
xkuza wrote:nu taip. Skaitau 650lt gal kokius galima paimt. Sausi, kai visi snaudzia ziemos miegu, o litu reik, tai. Arba kaip tik, nebus kuo vezt, nes vezejai sius transporta ten, kur buna kroviniu.
tai jei 650 tai super. lieka dabar sunkiausia dalis :) atkast dar kokis 4 zmogus. bent 4... :-k

Posted: 30 Sep 2009, 23:18
by xkuza
Ner ko rushint ir shikt i shita tema, kai yra plastiku group buy tema. Per tuos 3-4 menesius atsiras tu norinciu. Ner ko shikt i rynke.

Prasom moderu nukelt tema i jos vieta.