Page 6 of 49

Posted: 18 Jan 2009, 15:38
by didzhej
kaip pasibordakint ir i kulturos suostene... nu nu :)

Posted: 18 Jan 2009, 18:00
by Arvis
haha, gerai varai. Ikalbinejai zmogu padaryt nusikaltima ir galimai prarast darba uz 4lt? Stebejais kai nepardave?

Posted: 18 Jan 2009, 18:16
by tts
efk0nas wrote:Vakar nusigėriau kaip kiaulė: vežamas namo ant viso Vilniaus per langą rėkiau "pasitrauk! kas į Kuršėnus?!"; žiede prie žalio tilto bandžiau išlipt iš važiuojančios mašinos, kad duot gale sėdinčiam bachūrui į dūdą, nes pasakė, kad mano subas nekala į klyną; ilgai įtikinėjau degalinės operatorę parduot man dvi skardines alaus už 10 Lt. Ir dar kažko nepamenu. Žodžiu, į klubą nestosiu :oops:
turbo - hi end - weekend.

=D>

Posted: 18 Jan 2009, 20:42
by mindaugasa vol.2
prasau paskirti mane sitos garbingos temos moderatoriumi, kad galechiau ishmezti taushkalus i tam labiau tinkama vieta (komposta)

Posted: 18 Jan 2009, 21:04
by didzhej
Jautrus?
Paxmas? :)

Posted: 18 Jan 2009, 22:23
by chillis
efkonas :mp1: :D

Posted: 19 Jan 2009, 09:42
by Yvl
Retorinis klausimas: kodel po sestadienio is karto buna pirmadienis?

Posted: 19 Jan 2009, 09:45
by ezhiukas
stok i blaivininku kampeli, tada po sestadienio bus sekmadienis :)

Posted: 19 Jan 2009, 11:05
by Yvl
beje, mindaugai, o ka tu y tai?
dar vienas negyvas seimo kudikis? :)

Posted: 19 Jan 2009, 11:17
by mindaugasa vol.2
valstybes politika duotoju klausimu yra valstybes
alkoholio pardaliojimas geltonsnapiams, moment klijai naktiniuose kioskuose ir gamintoju isterija del reklamos draudimo taip pat yra ne mano nosies problemos
atidariau sita skyreli daug kuklesniu tikslu: a vdrug atsiras motofrakcijoje (nepaklausi - nesuzinosi) dar vienas zmogus, kuriam nera aktualus alkoholis?!
a? kas tada?
o jei po visa ko (po kokius metus trukusiu disukusiju) vienas kazkuris ims ir prades maziau vartoti???
arba aplamai nustos?!
tai cia butu toks antras, is fantastikos srities, tikslu


:-k

Posted: 19 Jan 2009, 11:26
by gonzas
Noriu pasakyti ðtai kà:

GËRIAU, GERIU, GERSIU IR DRAUGAMS ÁPILSIU!!!!


:partyman: :drinkers: :aiwebs:

Posted: 19 Jan 2009, 11:27
by Yvl
Anoniminiu
Moto
Blaivininku


Sasajos su AMB cia aisku grynai atsitiktines? :-k

Posted: 19 Jan 2009, 11:28
by storms
as va pvz nebegeriu

Posted: 19 Jan 2009, 11:31
by gonzas
Yvl wrote:Anoniminiu
Moto
Blaivininku


Sasajos su AMB cia aisku grynai atsitiktines? :-k
kaip ir reikejo tiketis, shis kampelis pilnas raudonuju komunistiniu lervu!

Posted: 19 Jan 2009, 12:06
by tckd
storms wrote:as va pvz nebegeriu
tai mindaugas tiksla pasieke, galim tema rakint! :-k