NMSF 2009 metų kalendorius

Viskas apie motociklų sportą
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Post by tckd »

vakar an utenos uzmaciau anonsini transparanta:

05 02 motokrosas ir Baltijos enduro cempionatc Aliuose!

isein kacerga asfaltuototojams, Aliai meslobarstytuvams?
motobiker wrote:
tckd wrote:05 02 kaune ir endurokrosas ir ziedas :prayer:
ir dar kacerginėje :rock:
02 - planuojamos Enduro varžybos vidinėje trasoje
03 - žiedas
less teeth, more tits.
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

motobiker
Ganerio lankytojas
Posts: 595
Joined: 18 Jan 2007, 02:00
Location: Kaunas/Vilnius

Post by motobiker »

#-o
anksciau kaina VIP dviems zmonems buvo 25 LT , dabar vienam gaunasi - 99+3+5=107 LT :-#
User avatar
Kamstis
Ganerio lankytojas
Posts: 509
Joined: 04 Jan 2009, 23:02
Location: Kaunas ?

Post by Kamstis »

Taigi krize =;
С голой бабой трудно спорить!!!
User avatar
gonzas
Recpeta
Posts: 3603
Joined: 24 Jun 2006, 10:50
Location: Lietuva Tëvynë
Contact:

Post by gonzas »

nu, pasipelnysim ish draugu ir giminiu!
User avatar
speeder
50cc tarp koju
Posts: 95
Joined: 20 May 2008, 18:53
Location: Kaunas

Post by speeder »

super, ne tik kad vaziuot ner uz ka, tai net paziuret nebus uz ka nueit :D zjb :chain:
nuo jusu bajeriu man nestovi
Vito
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1193
Joined: 12 May 2007, 11:59
Location: Vilnius
Contact:

Post by Vito »

Baikit inkðt kaip amebos. Negi galvojat, kad renginys pigiai kainuoja, juo labiau, kad jie organizuoti tikrai moka.
Ir baikit vienà kartà praðyt bilietø naðarom ið paþástamø organizatoriø - tai yra tas pats, kas prieitum ir sakytum davai duok 20 Lt, nes noriu á renginá áeit.
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

o bet taciau paziuresiu is kitos puses: atvaziuoti iki kauno kainuoja. ieiti jei su seima kainuoja 100 lt. skaitau didele dalis zmoniu gali rinktis alternatyvius laisvalaikio leidimo budus
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

storms wrote:o bet taciau paziuresiu is kitos puses: atvaziuoti iki kauno kainuoja. ieiti jei su seima kainuoja 100 lt. skaitau didele dalis zmoniu gali rinktis alternatyvius laisvalaikio leidimo budus
o storms, kaip visada, atvaziuos kai draugai jau bus atstoveje eile ir nupirke bilietus... :nutkick:
Peace ДА!
Vito
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1193
Joined: 12 May 2007, 11:59
Location: Vilnius
Contact:

Post by Vito »

Prievartos juk nëra, kiekvienas pasirenka kur jam eiti.
Að nors ir vietinis, bet neþinau ar tà dienà sukrapðtysiu netgi tuos varganus 30 Lt. Tikrai þinau, kad naðarom bilieto nepraðysiu.
motobiker
Ganerio lankytojas
Posts: 595
Joined: 18 Jan 2007, 02:00
Location: Kaunas/Vilnius

Post by motobiker »

Vito wrote:Baikit inkšt kaip amebos. Negi galvojat, kad renginys pigiai kainuoja, juo labiau, kad jie organizuoti tikrai moka.
Ir baikit vieną kartą prašyt bilietų našarom iš pažįstamų organizatorių - tai yra tas pats, kas prieitum ir sakytum davai duok 20 Lt, nes noriu į renginį įeit.
kad kainuoja viskas tai sutinku ir kad jie geriausi organizatoriai is iki tol buvusių irgi pilnai sutinku ,bet.....paskaičiuojam iš žiūrovų pusės :
- neskaitant kelionės iš Klaipėdos,Vilniaus ir kitų tolimesnių miestų , už du bilietus (VIP) mokėti 198-214 lt ir žiūrėti kaip pretendentai ar rokie klases dalyviai ( greiciausiai vel bus tie patys dalyviai skirtingose klasese ) issibarste gainioja vienas kita po trasa.... kazkaip nekyla upas.Jeigu viska transliuos per TV ,tai is vis nematau tikslo vaziuoti i trasa - per TV ir efektas geresnis ir nieko nekainuoja ;-) ....
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

Vito wrote:Prievartos juk nėra, kiekvienas pasirenka kur jam eiti.
Aš nors ir vietinis, bet nežinau ar tą dieną sukrapštysiu netgi tuos varganus 30 Lt. Tikrai žinau, kad našarom bilieto neprašysiu.
vito, apie nasharam niekas nesneka...
motobiker
Ganerio lankytojas
Posts: 595
Joined: 18 Jan 2007, 02:00
Location: Kaunas/Vilnius

Post by motobiker »

Vito wrote:Prievartos juk nėra, kiekvienas pasirenka kur jam eiti.
Aš nors ir vietinis, bet nežinau ar tą dieną sukrapštysiu netgi tuos varganus 30 Lt. Tikrai žinau, kad našarom bilieto neprašysiu.
butu mano valia,tai visus buvusius ziedo sportininkus,kurie nedalyvauja varzybose uz dyka leisciau :rock:
tik va gaila,kad nemoku organizuoti varzybu ir visai neismanau apie marketinga ](*,)
Vito
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1193
Joined: 12 May 2007, 11:59
Location: Vilnius
Contact:

Post by Vito »

Nebûtina juk VIP pirkti. Uþtenka ir paprastø bilietø.
Atvaþiavimas be abejo, kad kainuoja, ypatingai ið toliau vaþiuojantiems. Nieko nepadarysi, trasa vienintelë Lietuvoj. O kainuoja viskas ðiame gyvenime, uþ dykà praktiðkai nieko nëra, net á snuká uþ dykà neduoda, tada vis tiek kaþkà atima.
Tiesiog kiekvienas pasirenkam prioritetus tai dienai kur iðleisti turimus pinigus. Neturësiu - sëdësiu namie ir nesiskøsiu, kad bilietai brangûs.
User avatar
gonzas
Recpeta
Posts: 3603
Joined: 24 Jun 2006, 10:50
Location: Lietuva Tëvynë
Contact:

Post by gonzas »

gerb Vito, su ta salyga kad su savo ponia eiti i motogonkes man neidomu, tai galiu tave pasiimti vietoje jos. uzh bilieta sumokesiu, kaip visada bus buterbrodu ir 999.


:gay:
Post Reply