Page 6 of 7

Posted: 12 Apr 2009, 13:27
by tckd
vakar an utenos uzmaciau anonsini transparanta:

05 02 motokrosas ir Baltijos enduro cempionatc Aliuose!

isein kacerga asfaltuototojams, Aliai meslobarstytuvams?
motobiker wrote:
tckd wrote:05 02 kaune ir endurokrosas ir ziedas :prayer:
ir dar kacerginėje :rock:
02 - planuojamos Enduro varžybos vidinėje trasoje
03 - žiedas

Posted: 12 Apr 2009, 17:29
by storms

Posted: 14 Apr 2009, 11:15
by motobiker
#-o
anksciau kaina VIP dviems zmonems buvo 25 LT , dabar vienam gaunasi - 99+3+5=107 LT :-#

Posted: 14 Apr 2009, 13:31
by Kamstis
Taigi krize =;

Posted: 14 Apr 2009, 17:33
by gonzas
nu, pasipelnysim ish draugu ir giminiu!

Posted: 15 Apr 2009, 10:28
by speeder
super, ne tik kad vaziuot ner uz ka, tai net paziuret nebus uz ka nueit :D zjb :chain:

Posted: 15 Apr 2009, 10:30
by Vito
Baikit inkðt kaip amebos. Negi galvojat, kad renginys pigiai kainuoja, juo labiau, kad jie organizuoti tikrai moka.
Ir baikit vienà kartà praðyt bilietø naðarom ið paþástamø organizatoriø - tai yra tas pats, kas prieitum ir sakytum davai duok 20 Lt, nes noriu á renginá áeit.

Posted: 15 Apr 2009, 10:52
by storms
o bet taciau paziuresiu is kitos puses: atvaziuoti iki kauno kainuoja. ieiti jei su seima kainuoja 100 lt. skaitau didele dalis zmoniu gali rinktis alternatyvius laisvalaikio leidimo budus

Posted: 15 Apr 2009, 11:26
by Yvl
storms wrote:o bet taciau paziuresiu is kitos puses: atvaziuoti iki kauno kainuoja. ieiti jei su seima kainuoja 100 lt. skaitau didele dalis zmoniu gali rinktis alternatyvius laisvalaikio leidimo budus
o storms, kaip visada, atvaziuos kai draugai jau bus atstoveje eile ir nupirke bilietus... :nutkick:

Posted: 15 Apr 2009, 11:26
by Vito
Prievartos juk nëra, kiekvienas pasirenka kur jam eiti.
Að nors ir vietinis, bet neþinau ar tà dienà sukrapðtysiu netgi tuos varganus 30 Lt. Tikrai þinau, kad naðarom bilieto nepraðysiu.

Posted: 15 Apr 2009, 11:31
by motobiker
Vito wrote:Baikit inkšt kaip amebos. Negi galvojat, kad renginys pigiai kainuoja, juo labiau, kad jie organizuoti tikrai moka.
Ir baikit vieną kartą prašyt bilietų našarom iš pažįstamų organizatorių - tai yra tas pats, kas prieitum ir sakytum davai duok 20 Lt, nes noriu į renginį įeit.
kad kainuoja viskas tai sutinku ir kad jie geriausi organizatoriai is iki tol buvusių irgi pilnai sutinku ,bet.....paskaičiuojam iš žiūrovų pusės :
- neskaitant kelionės iš Klaipėdos,Vilniaus ir kitų tolimesnių miestų , už du bilietus (VIP) mokėti 198-214 lt ir žiūrėti kaip pretendentai ar rokie klases dalyviai ( greiciausiai vel bus tie patys dalyviai skirtingose klasese ) issibarste gainioja vienas kita po trasa.... kazkaip nekyla upas.Jeigu viska transliuos per TV ,tai is vis nematau tikslo vaziuoti i trasa - per TV ir efektas geresnis ir nieko nekainuoja ;-) ....

Posted: 15 Apr 2009, 11:35
by storms
Vito wrote:Prievartos juk nėra, kiekvienas pasirenka kur jam eiti.
Aš nors ir vietinis, bet nežinau ar tą dieną sukrapštysiu netgi tuos varganus 30 Lt. Tikrai žinau, kad našarom bilieto neprašysiu.
vito, apie nasharam niekas nesneka...

Posted: 15 Apr 2009, 11:35
by motobiker
Vito wrote:Prievartos juk nėra, kiekvienas pasirenka kur jam eiti.
Aš nors ir vietinis, bet nežinau ar tą dieną sukrapštysiu netgi tuos varganus 30 Lt. Tikrai žinau, kad našarom bilieto neprašysiu.
butu mano valia,tai visus buvusius ziedo sportininkus,kurie nedalyvauja varzybose uz dyka leisciau :rock:
tik va gaila,kad nemoku organizuoti varzybu ir visai neismanau apie marketinga ](*,)

Posted: 15 Apr 2009, 11:44
by Vito
Nebûtina juk VIP pirkti. Uþtenka ir paprastø bilietø.
Atvaþiavimas be abejo, kad kainuoja, ypatingai ið toliau vaþiuojantiems. Nieko nepadarysi, trasa vienintelë Lietuvoj. O kainuoja viskas ðiame gyvenime, uþ dykà praktiðkai nieko nëra, net á snuká uþ dykà neduoda, tada vis tiek kaþkà atima.
Tiesiog kiekvienas pasirenkam prioritetus tai dienai kur iðleisti turimus pinigus. Neturësiu - sëdësiu namie ir nesiskøsiu, kad bilietai brangûs.

Posted: 15 Apr 2009, 17:08
by gonzas
gerb Vito, su ta salyga kad su savo ponia eiti i motogonkes man neidomu, tai galiu tave pasiimti vietoje jos. uzh bilieta sumokesiu, kaip visada bus buterbrodu ir 999.


:gay: