Page 6 of 11

Posted: 24 Apr 2009, 15:17
by speeder
su salyga kad ner uz ka ivaziuoti i trasa reiks uzsukt paziuret kaip chebra smaugia :rock:

Posted: 24 Apr 2009, 17:44
by Kamstis
Reiks ir man nuzvelgt garbiuosius smaugejus gal praeis Amebiskumas ir pasmaugsiu :-$

Posted: 24 Apr 2009, 21:48
by mindaugasa vol.2
nakagi, viena is sesiju, prasomaciu:
Image
juokingiausia, kad rato laiko fiksavimo nesugebejau paleisti, ne tas galvoj buvo

Posted: 24 Apr 2009, 21:52
by mindaugasa vol.2
atsiprasau, kad ne nuo to pradejau. cia biski kai jau prasivaziavo imetu, ana sesija gal pirma buvo?
Image

Posted: 24 Apr 2009, 22:11
by Kamstis
Systelejau. Atvaziavau o ten kruva matalintoju, visi pikti, paziurejau is vienos puses apvaziavau is kitos, visi ziopso. Gal kita kart praleksiu kai maziau piktu smaugiku bus. Gal per velai atlekiau nes pirmininko trasoi smaugencio nepamaciau.

Posted: 24 Apr 2009, 22:15
by mindaugasa vol.2
kamsciau, tau minusas!
sian ten puse matalintoju buvo is latviu, kur pirma kart, puse lenku, kur irgi pirma kart, da goveda is marijempoles, kur visai pirma kart.
ramiai matalini ir psio.
mes su aivaru atvarem 15val. 17 jau movem namo.

Posted: 24 Apr 2009, 22:28
by Kamstis
Aaaa aisku. nes as atlekiau ne anksciau 18:30 :( Praleidau toki regini

Posted: 25 Apr 2009, 09:19
by Shtrych
taigi REVIEW'sas:
Klaipėdos/Gargždų ekipažas atvyko 1810.
Nuotaika pakili. Oras super.
Aikštelėje jau stovėjo viena auka - pavoliotas ?FZS? at tai Thunderbird- nesiaiškinom - akys krypo į trasą.
Mechaniko ir raumeningo pakeleivio dėka, asiliukai buvo rankom nukelti nuo priekabos ir paruošti smaugimui.
Susimokėjom duokles ir šokom į trasą. Technika dirba gerai - ryte ryje aksfaltą... ir tik PYST - miško tiesiosios horizonte pasirodo kelininkų trimitai - stabdymo zona - aha kažkoks veiksmas iš komiteto saugumo kalusimu :)
Apvažiuoti stabdymo zoną gana lengva ir smagu. Smaugiam toliai.. kairys posūkis, žemyn, tęsiasi kairys.... ąžuolas, S po ąžuolo... PYST!!! antras stabdymo ruožas - gan netikėtas, tačiau vėl smagiai apvažiuojamas. Važiuojam toliau.. šakiai, makuškė... asiliukas šokinėja kaip paklaikęs..

Apsišildžius padangas pradedam važiuoti smagiau - asiliukas nepatenkintas purtosi ir tąso priekį... Viskas aišku - per minkštas. SUreguliavus smaugiasi žymiai smagiau :albino:

Apie 19 valandą stabdomi važiavimai - stabdymo zonų kūgiai išmušinėti kaip zuikiai (beja tų irgi buvo - kolega vieną numušė su koja :albino: ) - kai kas smaugiau tiesiai per stabdymo zonas.. Sustabdžius buvo atstatinėti kūgiai ir sutarta važiuoti tik per stabdymo zonas, o ne kiaurai..

Antras užvažiavimas. Gainiuojuosi kažkokį zuzukį.. priekyje matalina BENELI's :rock: Mažas lipa man ant kulnų.. pradedu pjauti grybą - nepataikau į antrą stabdymo zoną :-k pasimaišau Mažui... abudu pralekiam kiaurai :) px... :) priekyje VAIZDAI -Beneli per greitai ir per palčiai pareina į šakių posūkį: guldo, stabdo priekiu.... paleidžia priekis... daug dulkių... vairuotojas guli... Sustojam apžiūrėti nuostolius. Vairuotojas geram šoke - nesikelia - sėdi ir "rūko". Pasėdėjęs keliasi apžiūrėti technikos - aplaužytas moto... Prilekia greituškė pavėžinti nukentėjusįjį. Važiavimai stabdomi. Sėdim, aptarinėjam įvykį, trasą ir apskritai orą :)

Vėl leidžia į trasą. Valio!! važiuojasi smagiai. Smagiu kiek leidžia nervai.... nedaug leidžia.. :) bet važiuojam :). Dar pasivėžinęs stoju - nusikaliau... senatvė...
Žiū ekipažo kolega grįžta... NULEISTA galine padanga :-k - užšoko ant "parebriko" sulankstė abudu ratlankius :-k bet išsilaikė ant asiliuko ir sėkmingai grįžo ..
Tuo baigėm pasirodymą.
Oras ir toliau geras. Nuotaika dar geresnė.
Susikraunam kuklią nomoneyracing mantą ir patraukiam un klaipėdos...

Lauksim tolimesnių track daysų.
Linkėjimai iš Švyturio (alaus) ir perpildytų pliažų krašto :br:

P.S. pagarba senučiuko GPZ vairuotojui kankinusiam pagarbaus amžiaus techniką trasoj =D>

Posted: 25 Apr 2009, 09:27
by efk0nas
Kažkaip užderėjo įvykių trasoj, žiūriu. Pernai lyg mažiau buvo?

Posted: 25 Apr 2009, 10:19
by mindaugasa vol.2
plyn, extremalai. visiem +
tai cia mantas kugius sustate?
pagal busima gonkiu schema?
shtrychai, pasiimk padangas. :albino:

Posted: 25 Apr 2009, 14:46
by Rashyd
kaip jaustis ble....
brivininkai kelia galvas! O taip ramu buvo, piktutes ilsejosi, tik elniai ir oziai tashesi shuduosna. Negi dabar bus kitaip?

Posted: 25 Apr 2009, 15:01
by Shtrych
mindaugasa vol.2 wrote:shtrychai, pasiimk padangas. :albino:
MES JAMAM ŠITAS GUMAS!!
(a kur atsiimti? )

a pasivažinėjimas tai buvo super! Taškas .

Posted: 25 Apr 2009, 15:04
by Username
Rashyd wrote:kaip jaustis ble....
brivininkai kelia galvas! O taip ramu buvo, piktutes ilsejosi, tik elniai ir oziai tashesi shuduosna. Negi dabar bus kitaip?

:deathmetal:

Posted: 27 Apr 2009, 09:40
by mindaugasa vol.2
gal sioj savaitelej kada dienos metu pabandyt reikia?
aivarai?

Posted: 27 Apr 2009, 09:48
by Username
kas cia yra, visi kazkokie nedirbantys darbo dienomis.... :evil:

Eeee o penktadienis nedarbo diena?