Page 6 of 17
Posted: 21 Aug 2009, 13:07
by Abbath
Man tai del wayzdo Warioras irgi super, tik duršlintuva šita butinai reikia pakeist.
Posted: 21 Aug 2009, 13:08
by mindaugasa vol.2
zr.
http://auto.plius.lt/skelbimas/motocikl ... /id-122905
kaimynas duoda 150 respect tasku be to nera grandines, be to automatiskai tampi 'prie rimtos chebros'
dabar zr.:
http://auto.plius.lt/skelbimas/motocikl ... r/id-43263
ir puse ano anachronizmo kainos. ir su visom opcijom. nereikes dar tukstanciu visokiem stikliukams, kedytem ir t.t.
nekalbant visai net apie vadeliojimo komforta ir galimybes
be abejo pats pragmatiskiausias pasirinkimas:
http://auto.plius.lt/skelbimas/lange/mo ... /id-429067
vaziuoji - dainoji. ir mieste savas ir trasoj duodi visiem rukyti.
ir t.t.
edit: kai pirksi vaizda, tai butinai uzsakyk gallupe soc. apklausa. bo 'vaizdas' po metu gali pasirodyti 'nevaizdas' arba sugaidins rimtas verslininkas apsizerges 100klt hd ir vel rupestis.
vaizdas...
skonis ir kvapas...
Posted: 21 Aug 2009, 13:08
by Abbath
Username wrote:
Jau isivaizduoju kaip su situo mopedu malonu keliauti
Sitas mopedas yra lygiai toks pat kaip mano tik purškalas.
Ir... TAIP su juo labai patogu keliauti.
Posted: 21 Aug 2009, 13:11
by Username
mindaugasa vol.2 wrote:zr.
http://auto.plius.lt/skelbimas/motocikl ... /id-122905
kaimynas duoda 150 respect tasku be to nera grandines, be to automatiskai tampi 'prie rimtos chebros'
dabar zr.:
http://auto.plius.lt/skelbimas/motocikl ... r/id-43263
ir puse ano anachronizmo kainos. ir su visom opcijom. nereikes dar tukstanciu visokiem stikliukams, kedytem ir t.t.
nekalbant visai net apie vadeliojimo komforta ir galimybes
be abejo pats pragmatiskiausias pasirinkimas:
http://auto.plius.lt/skelbimas/lange/mo ... /id-429067
vaziuoji - dainoji. ir mieste savas ir trasoj duodi visiem rukyti.
ir t.t.
edit: kai pirksi vaizda, tai butinai uzsakyk gallupe soc. apklausa. bo 'vaizdas' po metu gali pasirodyti 'nevaizdas' arba sugaidins rimtas verslininkas apsizerges 100klt hd ir vel rupestis.
vaizdas...
skonis ir kvapas...
Neveltui touringui zmones sukure motu kategorija: touring

Posted: 21 Aug 2009, 13:11
by Username
Kryžius wrote:Username wrote:
Jau isivaizduoju kaip su situo mopedu malonu keliauti
Sitas mopedas yra lygiai toks pat kaip mano tik purškalas.
Ir... TAIP su juo labai patogu keliauti.
Bet su normalesniu - patogiau dar 2x ?

Posted: 21 Aug 2009, 13:12
by mindaugasa vol.2
truksta dar vienos moto kategorijos: vaizdo. eeee.. skirta vaizdavimui
Posted: 21 Aug 2009, 13:12
by Abbath
O koks cia butu normalesnis?
Tos mindaugo britvos kiba? isvis uz tokius cruizerius - 1 pirminykui.
Kruizeris visu pirma turi buti V2

Posted: 21 Aug 2009, 13:13
by ezhiukas
nu kazkaip nemanau kad plastmasiniais panasonikais kaip kad visokie pirmininko fjr ar vfr patogiau keliaut. Kad jie valina geriau sutinku, bet kad patogiau smarkiai abejoju. Duokit kada patestuot tolimesni atstuma, patikrinsiu
Posted: 21 Aug 2009, 13:14
by Username
Kryžius wrote:O koks cia butu normalesnis?
platesnis, patogesnis ? Su platesnem sedynem ir co. ?
Posted: 21 Aug 2009, 13:15
by Username
ezhiukas wrote:nu kazkaip nemanau kad plastmasiniais panasonikais kaip kad visokie pirmininko fjr ar vfr patogiau keliaut. Kad jie valina geriau sutinku, bet kad patogiau smarkiai abejoju. Duokit kada patestuot tolimesni atstuma, patikrinsiu
Ezhy tu viska atvirksciai: pirma reikia patestuoti o poto kalbeti apie patoguma

Posted: 21 Aug 2009, 13:16
by Abbath
Ai beje, verslinykai su 100 Klt customais niekada nieko nepizdavos, nes jie patys nieko nesupranta

marketingo ir kiuryjakino aukos
Posted: 21 Aug 2009, 13:16
by ezhiukas
o tu testavai dyna kad iskart sakai nepatogu?
Posted: 21 Aug 2009, 13:17
by wundis
ar jau minejau, kad antras mano motoinventorius bus VFR?
be to kaip bevartytum, dar temos pradzioje buvo nuspresta, kad YVL'as perka afrika

Posted: 21 Aug 2009, 13:17
by Abbath
Username wrote:Kryžius wrote:O koks cia butu normalesnis?
platesnis, patogesnis ? Su platesnem sedynem ir co. ?
PLatesnis?

idomus kriterijus...
O jau sodyniu harliui tai kokiu tok nori yra, storu plonu siauru ilgu.. ir dar stalinas yra...
Posted: 21 Aug 2009, 13:19
by mindaugasa vol.2
ezhiukas wrote:nu kazkaip nemanau kad plastmasiniais panasonikais kaip kad visokie pirmininko fjr ar vfr patogiau keliaut. Kad jie valina geriau sutinku, bet kad patogiau smarkiai abejoju. Duokit kada patestuot tolimesni atstuma, patikrinsiu
juk zinai, kad cia tokiu nieks neturi.
kryziau: su brytvom ten nieko bendro. jei evylo preorgatyva yr kruizinimas, tai vaziavimo komfortas musiet bus tarp svarbesniu faktoriu? tigi ant anu , kur imetau, motopyrkiu sedesena yra ko gero naturaliausia, vejo apsauga (kurios nereikia atskirai pirkalioti), mazas vibraciju ir triuksmo lygis etc.
tik nepapasakokit, kad zmogui iprasta sedesena yra istiesus kojas i prieky ir pakelus rankas krutines lygyje