Page 6 of 10

Posted: 02 Sep 2009, 14:25
by atmaskis
Username wrote: Kiek ten mindaugo telemetrija parode atsuktos rankenos tiesiojoje trukme? 4sekundes? o likusias 80 sekundziu vien posukiai ir posukiai?
:)
he he tai va kiek daug gali 50 arkliu padaryti per tas 4 sekundes

Posted: 02 Sep 2009, 14:32
by speeder
skaitau kad ir koks ameba esi litras turi pliusu ir taskas... uzteko C klasej paskui litrus pavaziuoti. sutinku kad rato laikas geresnis 600cc bet per gonkes hui tu lameri vaziuojanti 3 sek leciau su litru aplenksi

Posted: 02 Sep 2009, 15:16
by w919
prodriver wrote:Visiskai sutinku su usernamu reikia moket ir nebijot smaugti ir ne vien smaugime esme. Jei su mediena matalins lopas ziede tai ne tik, kad laiku geru nebus, bet ir batonu aptures :albino:
prodriver, as sutinku su tavim. o dabar padiskutuokim kad matalina DU vienodi lopai (vienodai vaziuoja posukiuose, vienodai nemoka, viska daro vienodai): vienas su 1000, kitas su 600. kokia tavo nuomone?

Posted: 02 Sep 2009, 15:19
by w919
Vito wrote:
1. Priekyje atsidurs didesnis lopas. Arba kitaip tariant didesnis kiauragalvis, kuris mažiau bijo stabdžių.
2. Dėl 750 galvos nedėčiau, bet jei užsėstų ant 1000, rato laikai garantuotai būtų prastesni.
1. pala, betgi lopai abu vienodi? :) pamodeliuokim kaip tai atrodys?
2. ok, sakykim kad taip butu. del kokiu priezasciu?

Posted: 02 Sep 2009, 15:21
by xkuza
Jara, greiciausias laikas 1.24'9 ?? Daug subinem stumdytis reikejo ir lenkt, kad toksai?

P.S.: vadinkit daiktus savais vardais, galit xkuza imt kaip pavyzdi :D tik ne ant litro, bet irgi lopas, ko jau ne? vaziuot vistiek nemoka :D

Posted: 02 Sep 2009, 15:24
by w919
Username wrote: Motociklas lemia, bet su salyga kad tu jo privalumus isnaudoji.
OK, sutarkim del savoku. Ka reiskia "isnaudoji"? Kodel sioj temoj visada neisnaudoja tik tas kur su 1000? :D O jeigu neisnaudoja ir 600? Kuris tada greitesnis? :D

Kazkaip nesueina galai - kodel sitoj musu pasakaitej 1000 yra posukyje letesnis nei 600? :) Del svorio?

Posted: 02 Sep 2009, 15:24
by storms
galim daryt experiment
as jamu jarkos 600 rr jis mano 1k rr
smaugiam valanda
rezultatus numatau tokius:
su 600 isukciau geresni laika nei su 1k rr paliubomu
jarka?

Posted: 02 Sep 2009, 15:25
by mindaugasa vol.2
labdiena baikeriai,
as dar noreciau sutersti diskusija, parasydamas,
kad nelygu gonkese vaziuos lopai ar svaru rata
skaitau, kad gonkese geriau vaziuotu litra
o svaru rata dar neaisku
beje, jara pasibjaurejo litrine karve, tai skaitau shutautui nebeuzlaipintume ant litro
:(

Posted: 02 Sep 2009, 15:27
by w919
storms wrote:galim daryt experiment
as jamu jarkos 600 rr jis mano 1k rr
smaugiam valanda
rezultatus numatau tokius:
su 600 isukciau geresni laika nei su 1k rr paliubomu
jarka?
vo, diela, darom testa. tam skiriu padroztu, bet dar tinkamu Kacergai padangu seta.

Posted: 02 Sep 2009, 15:31
by xkuza
Litra dar reik turet drasos atsukt tiesiosiose iki TOS 266(250) ribos. Man isvis antrojoj tiesiojoj baisu virs 200 vaziuot, net ir nezinant, kiek zmoniu ant jo nusivercia, ir kiek ju keliauja tiesiai i kauno klinikas.
Ar su litru, ar su dviem, ten is 3 pavaros neislipu ir daugiau nevaziuoju. Stabdis laiko. Bet sutikim, kad jei prilipes litras prie prieky vaziuojancio 600 uzpakalio, ir gali atlauzt rankena ir isoriniu lanku aplenkt dar tiesiojoj (arba vidiniu) paskui GALBUT sushikdamas trajektorija gale vaziuojanciam ir pablogindamas rato laika visu, bet lenkima padares, ko pasekoje jau ir su tuo blogesniu ratu tures geresne pozicija. O su 600 pilnai atlauzes rankena pilnai atlauzta rankena litro nepaimsi. O posukiuose vaziuoja zmones taip greit, kaip sugeba, ten daug galios nereik. Dar gi trajektorijos zaidzia.. kas labiau atkales, gali ir iseidamas is posukio apdet.

imho.

Posted: 02 Sep 2009, 15:35
by stafas
manau didziausias skirtumas tarp litro ir 600 kacergoj jauciamas kylant i makuske. As dar iki zaidimo su begiais nepriauges, tad vaziuoju tik vienu begiu, gi i makuske mane su litrais taip smagiai daro, kad.... Gal klaidingai, bet manau kad su Litru reik maziau su begiais zaist...

Posted: 02 Sep 2009, 15:39
by speeder
nzn ka cia diskutuot... litras valyt, 600 ne ir viskas tuom pasakyta :D

Posted: 02 Sep 2009, 15:41
by mindaugasa vol.2
nesipykitble!

Posted: 02 Sep 2009, 15:42
by Username
atmaskis wrote:
Username wrote: Kiek ten mindaugo telemetrija parode atsuktos rankenos tiesiojoje trukme? 4sekundes? o likusias 80 sekundziu vien posukiai ir posukiai?
:)
he he tai va kiek daug gali 50 arkliu padaryti per tas 4 sekundes
Kiek?

4sec yra 5% rato laiko, o tuo tarpu posukiuose su 600 gali atlosti 3x tiek % :)

Posted: 02 Sep 2009, 15:42
by w919
mindaugasa vol.2 wrote:nesipykitble!
siaip gi dar nebuvo iki siol pas mus normalaus 600 vs 1000 cc fleimo, kas rodo, kad MF igauna branda!!