Page 6 of 8

Posted: 11 Jan 2010, 14:05
by jara
na, kadangi ant LT bus tik vienas etapas ir tas po klaustuku, tad manau, kad latviai, estai arba lenkai tikrai nematys problemu su greituskes iskvietimu :)

o be to, kam moket ant LT uz licencija, jei vistiek poziuris i sportyninka yra nulinis??
:albino:

Posted: 11 Jan 2010, 14:11
by nepykit
jara wrote:na, kadangi ant LT bus tik vienas etapas ir tas po klaustuku, tad manau, kad latviai, estai arba lenkai tikrai nematys problemu su greituskes iskvietimu :)

o be to, kam moket ant LT uz licencija, jei vistiek poziuris i sportyninka yra nulinis??
:albino:
Nu, jei šitas tavo žingsnis bus kaip protestas prieš chujovą požiūrį bei tavo sėkmingo smaugimo Lietuvoje neįtakos, nutay OK gal :)
Tik žiek, kad latviai tavo vardo nesulatvintu, o tai paskui busi koks Jaris Buinis :P

Posted: 11 Jan 2010, 14:24
by mindaugasa vol.2
Arvis wrote:
nepykit wrote:.. galiausiai atsisuks prieš pačius .

Kitas reikalas jei vietinis kromelis pristato uz tapacia kaina kaip us/uk/de shopai. Tadabeabejo remk versla lietuviska.
o kaip vietiniai kromeliai gali tureti tas pacias uzpirkimo kainas/apmokejimo salygas, kaip ir us/uk/de kromeliai?? juolab, jei mes patys prisidedame prie uzjuriniu kromeliu abaroto didinimo?

Posted: 11 Jan 2010, 14:27
by Yvl
mindaugasa vol.2 wrote:o kaip vietiniai kromeliai gali tureti tas pacias uzpirkimo kainas/apmokejimo salygas, kaip ir us/uk/de kromeliai?? juolab, jei mes patys prisidedame prie uzjuriniu kromeliu abaroto didinimo?
mindaugai, puikiai supranti apie ka sneka. vieno kromelio pavyzdi arvis jau dave.
faktas kad del 5-10% kainos skirtumo cia ir TEN niekas nezaistu.. bet kai skirtumas 50% ir daugiau... sorry =;

Posted: 11 Jan 2010, 14:28
by Arvis
cia gaunas vistos ir kiausinio klausimas.

LT kromelis niekad netures tokio abaroto kaip US/UK/DE kromeliai.

Posted: 11 Jan 2010, 14:42
by jara
tai cia gaunasi klausimas is esmes.
ar verte imti preke paslauga is uzsienio, jei jinai yra dvigubai pegesne nei tokia pati lietuvoje? :)

Posted: 11 Jan 2010, 14:45
by Arvis
taipogi klausimas: ar investicija i vietinio kromelio parama kazkada atsipirks:

ie: galesi pasimatuot preke vietoj ir turet ja iskart, nereiks einamu smulkmenu uzsisakinet - bus stoke.

Kiek tas realu/aktualu ?

Posted: 11 Jan 2010, 14:45
by nepykit
Yvl wrote:mindaugai, puikiai supranti apie ka sneka. vieno kromelio pavyzdi arvis jau dave.
faktas kad del 5-10% kainos skirtumo cia ir TEN niekas nezaistu.. bet kai skirtumas 50% ir daugiau... sorry =;
Žaidžia dar ir kaip! Patikek man(e) ;-)

Posted: 11 Jan 2010, 14:51
by jara
nepykit wrote:
jara wrote:na, kadangi ant LT bus tik vienas etapas ir tas po klaustuku, tad manau, kad latviai, estai arba lenkai tikrai nematys problemu su greituskes iskvietimu :)

o be to, kam moket ant LT uz licencija, jei vistiek poziuris i sportyninka yra nulinis??
:albino:
Nu, jei šitas tavo žingsnis bus kaip protestas prieš chujovą požiūrį bei tavo sėkmingo smaugimo Lietuvoje neįtakos, nutay OK gal :)
Tik žiek, kad latviai tavo vardo nesulatvintu, o tai paskui busi koks Jaris Buinis :P
nu, yaris ner taip blogai :)
o protesto cia jokio nera.
is tiesu tai reikia dziaugtis, kad yra kazkokie organizatoriai, kurie vykdo veikla ir daro championshipa.

edit: netikiu, kad 5-10 proc ka nors itakoja. jei tik toks skirtumas. aisku, nuo 1000 lt 10 proc jau yra nemazai. bet sakyciau, kad nuo mazasnes kainos tai tikrai neitakoja

Posted: 11 Jan 2010, 14:53
by Yvl
nepykit wrote:Žaidžia dar ir kaip! Patikek man(e) ;-)
nutai... zhydu, pediku ir masonu pilna visur :)

Posted: 11 Jan 2010, 14:59
by ezhiukas
nepykit wrote:
Yvl wrote:mindaugai, puikiai supranti apie ka sneka. vieno kromelio pavyzdi arvis jau dave.
faktas kad del 5-10% kainos skirtumo cia ir TEN niekas nezaistu.. bet kai skirtumas 50% ir daugiau... sorry =;
Žaidžia dar ir kaip! Patikek man(e) ;-)
nu jo. Pvz kad ir keltuvai, kiek Arvi ju is luiso parvezei? Irankiu sostineje tokie patys eina, ~10% brangiau. Bet vistiek visi jama is luiso

Posted: 11 Jan 2010, 15:07
by Arvis
jei kalbi apie ta hidraulini, tai tik viena. Teo.

Posted: 11 Jan 2010, 15:13
by Lucas
jara wrote:tai cia gaunasi klausimas is esmes.
ar verte imti preke paslauga is uzsienio, jei jinai yra dvigubai pegesne nei tokia pati lietuvoje? :)
O nesigauna cia rusiskas biznis? Vaziuoji iki Latvijos moki uz degalus, gaisti brangu laika per kuri nesunkiai tuos 100 uzdirbtum?

Ar cia tik del principo ir galutine kaina visai nerupi?

Posted: 11 Jan 2010, 15:17
by jara
Lucas wrote:
jara wrote:tai cia gaunasi klausimas is esmes.
ar verte imti preke paslauga is uzsienio, jei jinai yra dvigubai pegesne nei tokia pati lietuvoje? :)
O nesigauna cia rusiskas biznis? Vaziuoji iki Latvijos moki uz degalus, gaisti brangu laika per kuri nesunkiai tuos 100 uzdirbtum?

Ar cia tik del principo ir galutine kaina visai nerupi?
pirmas etapas bus lenkijoj. ten C klasei visai licenciju nereikia.
antras etapas ant LV, tad vaziuoji ir pasijami.

Posted: 11 Jan 2010, 15:45
by atmaskis
Klausimas truputi i sona. Yra (buvo) bendras baltijos saliu ziedo chempionatas? Federacijos nederina savo nuostatu, ikainiu? Gal yra planai derinti?

Kam 100lt ne pinigas lai pirmas meta akmeni....i Jara.
Siaip licenzijos kainos pakelimo argumentavimas buvo miglotas. Tipo krose, enduro taip yra tai lai ir ziede taip buna. Kai paklausiau kodel Lenkijoj megejams jokiu licenziju nera, o pas mus yra, tai apskritai numyke. O galejo tiesiog pasakyti, kad branginant licenzijas siekiama sumazinti organizatoriaus nuostolius rengiant chempionata.