Page 6 of 7
Posted: 09 Apr 2010, 10:40
by Yvl
Arvis wrote:Virsuliskese sekantis laisvas slotas yra 17d. 15val

Utena, Ukmerge, Anyksciai?
Posted: 09 Apr 2010, 10:42
by ezhiukas
itariu paprasciau dudas pasikeist ir praeit centriniam, nei tiek parintis, ieskot kur praeit, vaziuot bbzn kur...
Posted: 09 Apr 2010, 10:58
by Darka
Yvl wrote:Arvis wrote:Virsuliskese sekantis laisvas slotas yra 17d. 15val

Utena, Ukmerge, Anyksciai?
arciausiai Vilniaus man atrodo butu Nemencine. tik pas juos darbo laikas labai nepatogus.
http://www.tuvlita.lt/lt/Apziuros_stotys
Posted: 09 Apr 2010, 13:15
by zil130
N.Vilnia, Trakai, Molėtai...
Posted: 09 Apr 2010, 13:58
by Arvis
skaitau reik imt nemencine pirmadieni
edit:
beja pagal google maps laiko atzvilgiu kelias tas pats.
Posted: 12 Apr 2010, 23:39
by Darka
sian sugalvojau, kad reik nufotkint savo pirpala ir parodyt pasauliui. taigi va, pirkau mazdaug toki:

dabar pasidare kazkoks toks:

Posted: 12 Apr 2010, 23:42
by didzhej
pasipuose wind shieldu ir slideriais. dar lempos graziai patamsejo. nice, overall.
Posted: 12 Apr 2010, 23:46
by Darka
veidrodziai irgi mano mod'as, nes pirkau su kazkokiais plastmasiniais, nikeliuotais gaidziais, kurie net nesireguliuoja ir per kuriuos nieko nesimato. nesupratau ju paskirties

Re: Yamaha FZ6 kromelis/gandu skyrelis
Posted: 12 Aug 2010, 13:10
by Darka
sveikas mielas kanpeli,
atejau ipusti gyvybes nebegyvam kanpeliui.
pasigirsiu, kad issprendziau baisiai didelia beda. is tiesu beda buvo nei baisi, nei didele. karts nuo karto stabdant ir jau pries pat visiskai sustojant pradedavo purtytis visas motorciklas. paskutiniu metu sitas kratymasis labai padaznejo. stabdziai tik bailiams, bet vis tiek nemalonu

taigi teko pasinerti i interneto platybes ir broliu amerikieciu forume atradau aprasyta tokia pat FZ6 problema. problema tokia, kad uzsinesa priekiniu stabdziu disku floater'iai (nezinau kaip lietuviskai. plaukikai, pluduriuotojai?

), diskas nebejuda ir tada atsiranda tas malonus drebejimas. sprendimas paprastas: nupurksti diskus stabdziu disku valikliu (iki siol nezinojau, kad toks is vis buna) ir tada sutepti froater'ius. emiau taip ir padariau, ogi ziu stebuklas, galiu stabdyt drasiai
idomiausia dalis buvo ta, kai ant stabdziu disko netycia uzpurskiau wd40. po to geras 20min sukau ratus po garaza atlikinedamas pratima gazas stabdis, kol vel pradejo normaliai stabdyti

Re: Yamaha FZ6 kromelis/gandu skyrelis
Posted: 12 Aug 2010, 13:20
by sai
didzej! uztersei supersport skyreli, monsterio ir fazerio temom galvodamas apie mergas, nekitaip

ar tureciau cia irgi issiliet apie fazeriu remontus? jabushtvajroges, karshta ir tingiu dirbt, ofise lasa nuo lubu. minusai visiem streetu gerbejam

Re: Yamaha FZ6 kromelis/gandu skyrelis
Posted: 12 Aug 2010, 13:46
by M`BaubZ
atsistok po tais lašais, kad galva atvėstų, o tada paskaityk pilną skyrelio pavadinimą
MF pagr. puslapyje
apie fazerių remontus - visada prašom.
Re: Yamaha FZ6 kromelis/gandu skyrelis
Posted: 12 Aug 2010, 15:54
by sai
perskaitau. skaitau nevykes tandemas, cia gi ne pirminyko garazas, kur imanoma viskas. skaitau reik istrint sitas dvi temas

arba mano accounta. arba baubzo, kad neleidzia kelt bangu

Re: Yamaha FZ6 kromelis/gandu skyrelis
Posted: 12 Aug 2010, 15:56
by didzhej
sai. meteoru lietaus bijai, is kur ta panika?
Re: Yamaha FZ6 kromelis/gandu skyrelis
Posted: 12 Aug 2010, 15:58
by Darka
sai, kur delete mygtukas ant tavo accounto?

Re: Yamaha FZ6 kromelis/gandu skyrelis
Posted: 12 Aug 2010, 18:05
by efk0nas
trinam sai, trinam sai
