Page 6 of 17
Re: Project GSX-600R K5 aka Kovinis Suskis
Posted: 06 Mar 2011, 22:20
by inter
Labas vakaras, kampeli. Na štai ir sulaukėm pliusinės temperatūros! Taigi, prasidėjo šioks toks veiksmas suskio garaže.
Viskas surašyta žvaigždėse. Labai sėkminga konsteliacija.

Kaip dabar madinga reklamuotis - vaizdelis iki...
Kažkokiatai SunStar (bet Japan!!!) žvaigždė ir surūdijus grandinė

- ir vaizdelis po...

O svarbiausia gi, kad suskis jau N U G Y R I N T A S. Tai čia bukvaliai ir įvyko suskio prirašymas į dedikuotus kovinius vištgaidžius. Woohoo!!!
O dabar dar šiek tiek sugrįžtam prie suskinių detalių suderinamumo. Kaip žinia, anot plačiojo interneto K5 priekinis ratas turėtų sueiti K8 su K3 SV1000 diskais. Bet diskų nėra, tad ir patikrinti negalim, o ko nepatikrini - negali paneigti. BET, turėjom puikią progą patikrinti deklaruojamą galinių ratų suderinamumą ir... maždaug po poros valandų bandymo turėjau pasiduoti - na niekaip, niekiap. Išoriškai ratų gabaritai vienodi.

Skiriasi žvaigždės laikiklio gumos, bet viskas sėkmingai persikelia nuo vieno rato ant kito. Speiseriai vienodi, stabdžių diskai vizualiai vienodi. Įstatai ratą, dedi stabdžio suportą ir ans nein. Ogi pasirodo, kad toks dalykas kaip atstumas nuo galinės šakės iki stabdžių disko kanto K5'am - 20mm, kai tuo tarpu K8 - 34mm. Na maždaug. Skiriasi išnešimas???
O gaila. Gal kam K5 suskio ratų komplekto reik???
Bet tai gal užbaikim dvasinga gaida. Taaaip, Ducaaati...

Toks sudėtingas barškėjimo ir dundėjimo įrenginys. Kalbant apie sudėtingumą - bandant atsukti priekinę žvaigždę paaiškėjo, kad galinis stabdis nenulaiko sukamo rato (o vamzdis tarp špykių tai nesuveiks, nes HA! šakė tai vienpusė!). Bandant nuorint stabdžius paaiškėjo, kad reikalingas raktas "ant 11" (11, po šimts, tai iš kur tokią galvutę sekmadienio vakarą gaut?), nesgi paprastas raktas gadina galvutę. Ir visai nenustebčiau, jei išsukinėjant su galvute visas varžtas nusisuktų velniop. Bet taip jau dažniausiai ir būna - apsiimi tvarkyti vieną, o baigi po poros savaičių su puse perrinkto motocikolo. Na turi kažką žavinčio tie italai, turi...
Re: Project GSX-600R K5 aka Kovinis Suskis
Posted: 06 Mar 2011, 23:03
by M`BaubZ
naujam suskiui naują temą, pošimcpypkių!
Re: Project GSX-600R K5 aka Kovinis Suskis
Posted: 07 Mar 2011, 07:37
by mindaugasa vol.2
zavingas italiskas ducati laikosi ant siauraakiu showa pakabikes, hehe. jur jolinsai? >:/
o tai galiniam ratui utilizuoti negalima atitinkamo galinio stabdziu suporto panaudot?
prasome internete vaizdeliu: ir kito modelio (kurio ratas) suportas naudojamas, ir kronsteinas suporto patobulinamas, ir kam tau aplamai galinis stabdis??
Re: Project GSX-600R K5 aka Kovinis Suskis
Posted: 07 Mar 2011, 16:20
by storms
o tai parasysi ka nors apei grandines toolsa? sudas? geras?
Re: Project GSX-600R K5 aka Kovinis Suskis
Posted: 08 Mar 2011, 16:24
by Arvis
Suskis beje recall'a isleido...
http://www.nitrobahn.com/news/suzuki-re ... cal-issue/" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: Project GSX-600R K5 aka Kovinis Suskis
Posted: 08 Mar 2011, 21:54
by inter
Ačiū Arviui už perspėjimą. O tai kur suskį dabar varyt - į Kotrelą ar į Motopulsą? Su sąlyga, kad nekraunamas akumuliatorius "may lead to a crash", visi mes čia smarkiai rizikuojam. Paprašysiu, kad grąžintų pingus kaip už naują, nes pravažiavęs nedaug o ir šiaip - viso labo natūralus nusidėvėjimas (vos neparašiau "susidėvėjimas"

). Be to, kas paneigs, kad jis kažkada pirktas naujas??? Ir mokėta kaip už naują! Tai ir grąžint turi kaip už naują, ne?
Dabar pereinu prie atsakymo Stormsui - sunku net ir nusakyt tą aukštą toolso kvalitetą. Norisi vėl ir vėl imti į rankas. Visai kaip su tais kinietiškos tradicinės medicinos rutuliukais, kuriuos rankoje suka ir taip nervus ramina. Kadangi instrukcija Sieg Heil kalba ir prifarširuota specifinės terminologijos, veiksmų seka dirbant labiau intuityvi negu paremta instrukcijomis. Bet tai jeigu kada nors savarankiškai sėkmingai esat pakeitę šratinuko šerdelę, tai ir su presavimu problemų neturėsit. Dėl senos grandinės narelio išpresavimo nežinau, nes man labiau imponavo mintis viską pradėti pagal oldskūlines tradicijas - kibirkščių fontanu ir kaimynų prižadinimu spiegiant diskiniam pjūklui.
Visumoj esu labai patenkintas Stormsu ir toolsu beigi siūlau rinktis vieną iš galimų atsiskaitymo variantų:
Za Ačiū nepostroiš dačiū-raz
Lučše malenkij troiničiok, čem polšoe spasibo - dva
Cvety i konfety nepju - tri

Re: Project GSX-600R K5 aka Kovinis Suskis
Posted: 09 Mar 2011, 07:14
by storms
ha!
spasibo nebuljkajet!
Re: Project GSX-600R K5 aka Kovinis Suskis
Posted: 09 Mar 2011, 07:43
by ezhiukas
a tai kotrela dar neuzsilenke?
Re: Project GSX-600R K5 aka Kovinis Suskis
Posted: 02 Apr 2011, 15:17
by inter
Reiškias taip - turėsim dar vieną ciklopą streetlegalą!
Bet dabar ne apie streetlegalus ir modus (bus kiek vėliau su iliustracijomis), o apie biurokratinį TP registravimo mechanizmą, nes sezonas tai artėja - gal kam nors padės sutaupti laiko ir nervų.
Taigi...
1. TP rėmo/variklio numerių sutikrinimas Regitroje. Patikrinimas angaruose, galima nenukėlinėti nuo priekabos. Jeigu nėra eilių, trunka apie 15-20 min. Reikia pateikti asmens dokumentą ir turimus motociklo dokumentus ("Salvage certificate"). Gaunat lapą su sutikrinimo rezultatais.
2. Su gautu lapu ir su turimu "Salvage certificate" važiuojat į TUVLITĄ, sertifikavimo centrą (būtina registruotis iš anksto!!! Tel. 85266126, įėjimas šalia sunkvežimių patikros angaro). Ten pasirašot sertifikavimo paslaugų sutartį ir susimokat 171Lt už paslaugas (įskaitant TA atlikimo mokestį). Turėkit grynųjų! Tada malonus dėdė su fotoaparatu užfiksuoja jį dominančius dalykus, ypač kreipia dėmesį į gabaritų lemputę ir atstumą tarp posūkių. Trunka apie 15 min.
3. Apdraudžiate savo TP viename iš vietinių kioskelių. Tam užtenka TP dokumento su VIN kodu. Suskiui - 33Lt vienam mėnesiui. Trukmė apie 10min.
4. Su turima sertifikavimo sutartimi, draudimu, "Salvage certificate" ir asmens dokumentu keliaujat atlikti TA. Nutaisot malonų veidą ir bandot susitarti su autovairuotojais, kad užleistų be eilės, nes juk kaip tyčia visą dieną pila lietus ir šalta. Būna, kad be eilės pakviečia ir patys TUVLITOS darbuotojai. Procedūra kaip ir atliekant paptastą TA, jei nereikia stovėti eilėje (ko realiam gyvenime nepasitaiko) užtrunkat apie 15min. Jeigu viskas OK, gaunat sėkmingos TA atlikimo lapą BET su pastaba, kad nepateikėte visų būtinų dokumentų, t.y. atitikties sertifikato.
5. Grįžtat į sertifikavimo centrą. Pateikus TA atlikimo lapą atitikties sertifikatą išrašo sertifikavimo centras. Trukmė - 30min.
Negaiškit veltui laiko, kol išrašomas atitikties sertifikatas - nupėdinkit į Regitrą ir paspaudę mygtuką gaukit talonėlį vietai eilėje. Taip sutaupysit gerą pusvalandį.
6. Turėdami atitikties sertifikatą, TA atlikimo lapą, "Salvage certificate", pirkimo sutartį ir pardavėjo pirkimo sutarties kopiją (jeigu ne jūs tiesiogiai pirkote iš aukciono savininko, kuris nurodytas turimam "Salvage certificate") ir asmens dokumentą, sulaukę savo eilės nešate prie langelio. Gaunate kvitą, kurį apmokėjus kasoje (berods 71 Lt), grįžtate prie ankstesniojo langelio ir gaunate TP techninį pasą bei numerį. Laiko sąnaudos - priklausomai nuo eilės ilgio. Jei ignoruoti eilę - 10min. Bet taip nesigautų, nes pikta eilė sudraskytų jus į gabalus.
7. Bet tai dar ne viskas - turite numerį, bet neturite ant jo TA lipduko ir apskritai normalios TA atlikimo pažymos. Tam vėl pėdinate į TUVLITĄ, pas jos ekspertus (kraštinis pastato kampas su langais į kelią), kur pateikiate vairuotojo pažymėjimą (pasas kažkodėl netinka), sumokate 6 Lt ir gaunate lipduką su visaverte TA atlikimo pažyma.
Mano atveju užtrukom 4 valandas viskam. Išleista maždaug 300Lt (įskaitant kavą).
Dar noriu padėkoti Jarai už visokeriopą pagalbą, moralinį palaikymą ir naudingus patarimus. Ačiū!!!
Re: Project GSX-600R K5 aka Kovinis Suskis
Posted: 02 Apr 2011, 20:50
by mindaugasa vol.2
dafyga reikalu!
baltarusiai sudaro itampa sudarydami eiles
Re: Project GSX-600R K5 aka Kovinis Suskis
Posted: 03 Apr 2011, 02:22
by Yvl
reikalu tiek pat kiek pries metus, tik tada nebuvo kazakstano ir belarusijos brolisku respubliku sugeneruotu eiliu...
Re: Project GSX-600R K5 aka Kovinis Suskis
Posted: 03 Apr 2011, 11:18
by tckd
zmones
praregekit!
atsisakykit eiliu ir streso!!
meskit tepalota ir smirdanti osfalta!!!
smaukit nelegalu neregestrota enduro zibutemis kvepianciomis pamiskemis, banguojanciomis pievomis ir kloniais.
susiliekit su savimi ir gamta!
jezus su jumis!

Project GSX-600R K5 aka Kovinis Suskis
Posted: 03 Apr 2011, 11:30
by Dzuku_Briedzis
Gygygy
Sent from my iPhone using Tapatalk
Re: Project GSX-600R K5 aka Kovinis Suskis
Posted: 07 Apr 2011, 10:55
by inter
Nuobodu.
Gal ir durnas klausimas, bet vistiek paklausiu. Su sąlga, kad nepavyko gauti veikiančio yoshi kolektoriaus, išmetimas šiais metais bus tik half-system, t.y. bakelis+midpipe nuok yoshi, o viršutinė dalis nuo OEM. Katalizatorius išsimeta. Reikalas tas, kad katalizatorių galima išmest kartu su SET valve (kad tautai suprantamiau būtų - toks ala Exup'as), o galima SET ir palikti. Tai kaip? Išmesti ar palikti?
Skaitau jei SET išmetam, tai jau reikės sukt ant dyno, ne? PC yra, bet nežinau ar verta prasukinėti "pusfabrikatį", nes anksčiau ar vėliau vistiek atsistos full system.
Ar manot, kad half-system pakankamai sušika A/F ir betkokiu atveju reik dėti PC ir sukti ant dyno?
Hmm...
Re: Project GSX-600R K5 aka Kovinis Suskis
Posted: 07 Apr 2011, 11:16
by M`BaubZ
o pagal ką dabar sumappintas? stocką ar yoshi? exupas prie visų rimtam smaugimui naudojamų apsukų gi pilnai atviras, ane? tai kam rūpi,
jei prie žemų-vidutinių mišinys mažumėlę paliesės?