Page 6 of 49

Posted: 14 Apr 2010, 08:59
by Kamstis
Yamaha TDM 850(1996 έως 2002) : 6,11 L / 100 km
Teisybe raso tik gal as runkena per daug sukineju tai man gaunas 6,8

Posted: 15 Apr 2010, 22:10
by tomasn
siandien, skias, buvo isbandyta ktm 450 exc maksimalke :albino:
binarioOkaj:
Image

Image

Posted: 16 Apr 2010, 08:08
by tckd
nevalyt!

Image

Posted: 16 Apr 2010, 08:48
by tomasn
juokauji? dar turiu sazines bergo neaplenkinet =;

Posted: 19 Apr 2010, 09:54
by El Traxo
Nežinau, ar į šitą skyrelį, bet per savaitgalį motociklinant ant kelio užmatyti:
- ežiukas, 1 vnt. (varė agsfaltu)
- briedis, 1 vnt. (stovėjo patamsyje be atšvaitų, kaip stulpas, kol nepasibaidė ir nenuendurino kur akys mato)

Nemotociklinant užmatytas motociklinantis ežiukas, 1 vnt. - 5dienį stovėdamas endurino pro savanorių RIMI :)

Posted: 19 Apr 2010, 10:01
by Arvis
Aga...savo ruoztu uzmatytas teo (2 kartus)

Penktadieni Seskinej ir sestadieni ant valakampiu tilto.

Posted: 21 Apr 2010, 12:30
by mindaugasa vol.2
motociklizmas is skaiciai: 266
tema - lock!

Posted: 21 Apr 2010, 12:36
by Yvl
El Traxo wrote:- briedis, 1 vnt. (stovėjo patamsyje be atšvaitų, kaip stulpas, kol nepasibaidė ir nenuendurino kur akys mato)
del briedzio tai systelejau kai supratau KAS ten stovi :) afdrug butu nusprendes begt pries sviesa? :-#

Posted: 01 May 2010, 19:58
by tckd
faktas

jei pries tave an panasoniko vezama moteriskos lyties atstove su nusmukusiom ir aptemptom kelnem toki panasonika aplenkt beveik kad neimanoma... :mbj:

Posted: 02 May 2010, 02:03
by Yvl
skaitau kad tuckus glagolina gyvenimo tiesas. aha.

Posted: 04 May 2010, 12:28
by tckd
100 dienų. Maždaug tiek laiko per metus lietuviai turi galimybę mėgautis puikiais orais.
va jums ir prasom. net amebos turi 100 dienu smaugimo. lėtuva is uberales. :albino:

Posted: 17 May 2010, 20:45
by mindaugasa vol.2
UK vienas is 8 parduotu nauju baiku yra bmw
bendras bmw mottoradu pardavimai augo 40%! didele deka s1000rr.
cia japonams nepadeda nedekingas svaro ir jenos kursas (blogiau negu svaras vs euras), o taip pat tai, kad bmw pagamino geresni motorrada negu japonai.
kvepia skandalu!

Posted: 17 May 2010, 20:55
by Ziune
ant kiek nevirshkinu benve auto vairuotoju (DJ ishimtis), ant aniek kaifuoju nuo benve mataciklYstiniu pasiekimu.
Hans'as rules! :supz:

Posted: 17 May 2010, 20:59
by storms

Posted: 18 May 2010, 20:22
by Arvis
BMW said on Tuesday it would recall 122,000 motorcycles worldwide owing to brake problems.

Vibrations generated by the motorcycle's operation were found to cause leaks that affected the front brake, the company said.