Page 6 of 9

Re: WSBK 2010

Posted: 08 Sep 2010, 11:06
by Username
Taip, superstock (600 ar 1000) klases labai idomiai ziurisi.

Re: WSBK 2010

Posted: 08 Sep 2010, 11:19
by mindaugasa vol.2
600 klaseje laverty juodai kirtos su ... uzkrito pavarde.
5 kartus kartojo, kaip paskutiniame rate, tiesiosios pabaigoje stumdesi sonais. laverty atstovejo

Re: WSBK 2010

Posted: 13 Sep 2010, 10:51
by mindaugasa vol.2
tai niurburgringo gonkes turbut bus antroje vietoje pagal nusivoliojusiu skaiciu pro praeitu metu doningtono(?)?
o max biaggi, kad ir kaip jo niekas nemegsta, varo smoooth!

Re: WSBK 2010

Posted: 13 Sep 2010, 11:59
by Username
Varo smooth ir stabiliai renka taskus. Bus maksas chempionas.

Haga biski atsigavo gal. Pajuto kad Ducatis uzsidaro tai pradejo spausti?

Re: WSBK 2010

Posted: 13 Sep 2010, 12:31
by wundis
o paklausiu i tema:

o tai nebaisu dabar wsbk kad kai isejo dukatis, kad iseis dar? ir liks po to is WSBK aukstadvario ralis 2014 kuriame del prizines vietos varzysis beneli ir cangqhuai?

Re: WSBK 2010

Posted: 13 Sep 2010, 13:23
by mindaugasa vol.2
pala, ducas iseina is wsbk?

Re: WSBK 2010

Posted: 13 Sep 2010, 13:28
by wundis
:fc:

sakai bus pigus marketinginis triukas ir gris 2013 su griausmu?

Re: WSBK 2010

Posted: 13 Sep 2010, 20:25
by Username
http://www.worldsbk.com/en/news/latest- ... nship.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Reikia Rossiui moketi babkes, tai tenka prisukti kraneli :)

Re: WSBK 2010

Posted: 13 Sep 2010, 21:15
by mindaugasa vol.2
ha! baigesi v-twinu galiojimo laikas, imho. bais brangus malonumas, net su issideretom nuolaidom kubaturai, laikytis pries i4.siaip kompanijai paskutiniu metu lyg ir neblogay sekesi?

Re: WSBK 2010

Posted: 14 Sep 2010, 08:28
by wundis
labasrytas, primenu klausima platesnei diskusijai:
wundis wrote: o tai nebaisu dabar wsbk kad kai isejo dukatis, kad iseis dar? ir liks po to is WSBK aukstadvario ralis 2014 kuriame del prizines vietos varzysis beneli ir cangqhuai?

Re: WSBK 2010

Posted: 14 Sep 2010, 08:51
by mindaugasa vol.2
imho, priklauso nuo komercines teises i lenktynes turinciu. jei nores, ras priemoniu padaryti gonkes patrauklesnes komandoms (=reklamos davejams).
imho, itin sekmingai startaves moto2 projektas nusinese kazkiek reklamos
be to wsbk keli metai buvo aplinkinis kelias i motogp. tiesesnis buvo jaunesnes gp klases: 125 ir 250. todel potencialios motogp gwiazdos, vilkdamos remeju pinigus is paskos stengesi papulti i mazakubatures motogp klases.
wundi, nia?
kaip karves, vis dar uzima teisetas enduro trasas?

Re: WSBK 2010

Posted: 14 Sep 2010, 13:38
by wundis
aha, tai dabar man kaip zmogui is kaimo paaiskinkit. motogp>wsbk? nes daugiau pinigu duoda? kuo skiriasi motoinventorius? reikalavimai? ar visi motogp raiderei moka pavaziuoti an vienkes o wsbk ne?

karves pamelztos, tuoj sezonas bagsis ir trasos bus atgautos.
PS linkejimai nuo karviu!

Re: WSBK 2010

Posted: 14 Sep 2010, 15:42
by Username
Cia vadinasi wundis pereina ant brytvu reikalu.

Motogp - F1
WSBK - Lemans 24H P1 prototipu klase

Nors siaip tai jeigu tikslesni palyginima daryti tai butu mazdaug taip:

MotoGP - Endurance P1 klase (Lemans 24h, etc)
WSBK - Endurance GT1 klase (Lemans 24h, etc)

Bet aisku cia turbut tik didzeij supranta apie ka as kalbu t.y. rasau

Re: WSBK 2010

Posted: 14 Sep 2010, 16:36
by sai
motogp, p1 - prototipu klase
wsbk, gt1 - gran turismo, modifikuoti serijiniai

Re: WSBK 2010

Posted: 14 Sep 2010, 16:37
by Yvl
sai wrote:motogp, p1 - prototipu klase
wsbk, gt1 - gran turismo, modifikuoti serijiniai
atejo ir paiskino zmoniskai...