Page 6 of 6

Re: Handlebar Grip tipo.reviusas

Posted: 25 Mar 2011, 23:08
by Yvl
pasigedau mygelio "like"
briedi? :heyyou:

Re: Handlebar Grip tipo.reviusas

Posted: 25 Mar 2011, 23:21
by drzet'as
Susikot tema kap reikalas :cheers:

Re: Handlebar Grip tipo.reviusas

Posted: 25 Mar 2011, 23:30
by Yvl
nutaible...

Image

Re: Handlebar Grip tipo.reviusas

Posted: 29 Apr 2011, 16:13
by Renaz
Prikeliu tema.
Siuom suzinokite, kad enduro dievai gripus mauna ant rankenos ir i gripsa papurkstami aerozoliniu dazu ir greitai uzmaudami. Dazai leidzia lengvai uzslysti ant rankenos, o veliau isdziuve puikiai suklijuoja rankena. Sekite kitas naujienas is Marijos radijo.

Re: Handlebar Grip tipo.reviusas

Posted: 29 Apr 2011, 19:54
by tckd
nu ta proga prarevjuvinu tipsa su 3 uztraukejais, sukisus nestorus oi po to kaip nelengva juos is ten istraukt.
tomasenas prie to paties sitoj vietoi papasakos apie penkiakampes rankenas :albino:

Re: Handlebar Grip tipo.reviusas

Posted: 29 Apr 2011, 20:24
by tomasn
a jo, tos labai patogios. yvelas gali patvirtinti. taip kad strapikai draugauja tik su minkstomis enduro/mx rankenomis ir jokiu budu ne su sildomomis storomis