Page 6 of 12

Re: Nuostabus zodis: Pabrade

Posted: 17 Oct 2010, 12:50
by didzhej
labai fotogumoriska pradzia. patiko.
kitos nuotraukos patiko.
(as cia neseniai nutariau, kad filmuot mums riekia, o ne nuotraukas daryt, o tai jas sudejus i kruva vistiek beveik video 10 min gaunasi...)

Re: Nuostabus zodis: Pabrade

Posted: 17 Oct 2010, 12:58
by zil130
Nu pzdc, tai pasirodo aš boksuos užsibūvau, te nieks net šalmų nenusiiminėjo, mat kaip idomiai gavosi.

Re: Nuostabus zodis: Pabrade

Posted: 17 Oct 2010, 13:06
by storms
tai video yra
ir slow moshn yra
http://www.youtube.com/watch?v=aDvUsW_8E7k" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: Nuostabus zodis: Pabrade

Posted: 17 Oct 2010, 18:16
by tckd
bet tai frakcijiniai skatytau suvaziavom dreugiskai

11 woo (ivaziavo ratu daugiau bet buvo tik keliolika sekundziu priekyje ir spejo pramaut pro veliava)
12 kartu su zilu
13 zil
14 as (3 sec uz zilo)
15 ramst (11 sec uz manes)

:familyracing:

tomasenui uzdesim dnf tigi padanga be oro! :dontknow:
o alius hmm nu jis su savim kovojo ir lauke milf demesio :blackeye:

Re: Nuostabus zodis: Pabrade

Posted: 17 Oct 2010, 18:46
by Rammst
reiskia tik viena - frakcija eina teisinga linkme ir sistemingai, ne kaip kai kurie clubai - vienas pirmas, kitas paskutinis - visaibetvarke... :3some:

Re: Nuostabus zodis: Pabrade

Posted: 17 Oct 2010, 18:52
by tckd
dar vienas artefaktas ramst isuko greiciausia rato laika bet liko uz letesniu :occasion2: :dontknow:

Re: Nuostabus zodis: Pabrade

Posted: 17 Oct 2010, 19:42
by Woo
tai mano planas ir buvo vaziuot visalaik letai, bet kirst finisa dar likus keletui sekundziu iki 200min ir tokiu budu prasitest varzybas :blackeye: berods palaima aiskino jog cia strategija svarbiausia! :evil3:

Re: Nuostabus zodis: Pabrade

Posted: 17 Oct 2010, 20:53
by MSI
ispudziai eina lauk per shiknos skausma :laughing6:

Re: Nuostabus zodis: Pabrade

Posted: 17 Oct 2010, 21:21
by didzhej
tada visi ne-NORIME girdeti kokioje pabradeje MSI dalyvavo :)

Re: Nuostabus zodis: Pabrade

Posted: 17 Oct 2010, 21:37
by tckd
didzhej wrote:tada visi ne-NORIME girdeti kokioje pabradeje MSI dalyvavo :)
matyt pas briedi duobej truktelejo na levo :ANAL: :teeth:

Re: Nuostabus zodis: Pabrade

Posted: 17 Oct 2010, 21:37
by gintaras13
MSI wrote:ispudziai eina lauk per shiknos skausma :laughing6:
Tai gi cia po vakarines dalies, ko gero :D

Re: Nuostabus zodis: Pabrade

Posted: 17 Oct 2010, 21:46
by zil130
Rammst wrote: Gaila, kad nepavyko sudalyvaut vakarinej daly, bet uztat galva sveika.
ir siaip visos dalys vietoj.
Dabar gali tik džiaugtis, nes ir šikna sveika liko :snooty:

Re: Nuostabus zodis: Pabrade

Posted: 18 Oct 2010, 01:43
by Bakch
Malačiai! O čia jumis http://www.motopress.lt/pabrade-2010-20 ... iu-enduro/" onclick="window.open(this.href);return false;

Image

Re: Nuostabus zodis: Pabrade

Posted: 18 Oct 2010, 08:36
by tomasn
hah! gera nuotrauka! ir kitos geros, kartu su straipsniu! saunuole, dovile :]

Re: Nuostabus zodis: Pabrade

Posted: 18 Oct 2010, 08:53
by tckd
bet tai pastebeti bent penki vaziuojantys be akiniu, akiu negaila per sakas ar peregaras niaukia nanet? :partyman: dofilei pliousas +