Page 6 of 12
Re: Nuostabus zodis: Pabrade
Posted: 17 Oct 2010, 12:50
by didzhej
labai fotogumoriska pradzia. patiko.
kitos nuotraukos patiko.
(as cia neseniai nutariau, kad filmuot mums riekia, o ne nuotraukas daryt, o tai jas sudejus i kruva vistiek beveik video 10 min gaunasi...)
Re: Nuostabus zodis: Pabrade
Posted: 17 Oct 2010, 12:58
by zil130
Nu pzdc, tai pasirodo aš boksuos užsibūvau, te nieks net šalmų nenusiiminėjo, mat kaip idomiai gavosi.
Re: Nuostabus zodis: Pabrade
Posted: 17 Oct 2010, 13:06
by storms
tai video yra
ir slow moshn yra
http://www.youtube.com/watch?v=aDvUsW_8E7k" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: Nuostabus zodis: Pabrade
Posted: 17 Oct 2010, 18:16
by tckd
bet tai frakcijiniai skatytau suvaziavom dreugiskai
11 woo (ivaziavo ratu daugiau bet buvo tik keliolika sekundziu priekyje ir spejo pramaut pro veliava)
12 kartu su zilu
13 zil
14 as (3 sec uz zilo)
15 ramst (11 sec uz manes)
:familyracing:
tomasenui uzdesim dnf tigi padanga be oro!
o alius hmm nu jis su savim kovojo ir lauke milf demesio

Re: Nuostabus zodis: Pabrade
Posted: 17 Oct 2010, 18:46
by Rammst
reiskia tik viena - frakcija eina teisinga linkme ir sistemingai, ne kaip kai kurie clubai - vienas pirmas, kitas paskutinis - visaibetvarke...

Re: Nuostabus zodis: Pabrade
Posted: 17 Oct 2010, 18:52
by tckd
dar vienas artefaktas ramst isuko greiciausia rato laika bet liko uz letesniu

Re: Nuostabus zodis: Pabrade
Posted: 17 Oct 2010, 19:42
by Woo
tai mano planas ir buvo vaziuot visalaik letai, bet kirst finisa dar likus keletui sekundziu iki 200min ir tokiu budu prasitest varzybas

berods palaima aiskino jog cia strategija svarbiausia!

Re: Nuostabus zodis: Pabrade
Posted: 17 Oct 2010, 20:53
by MSI
ispudziai eina lauk per shiknos skausma

Re: Nuostabus zodis: Pabrade
Posted: 17 Oct 2010, 21:21
by didzhej
tada visi ne-NORIME girdeti kokioje pabradeje MSI dalyvavo

Re: Nuostabus zodis: Pabrade
Posted: 17 Oct 2010, 21:37
by tckd
didzhej wrote:tada visi ne-NORIME girdeti kokioje pabradeje MSI dalyvavo

matyt pas briedi duobej truktelejo na levo

Re: Nuostabus zodis: Pabrade
Posted: 17 Oct 2010, 21:37
by gintaras13
MSI wrote:ispudziai eina lauk per shiknos skausma

Tai gi cia po vakarines dalies, ko gero

Re: Nuostabus zodis: Pabrade
Posted: 17 Oct 2010, 21:46
by zil130
Rammst wrote:
Gaila, kad nepavyko sudalyvaut vakarinej daly, bet uztat galva sveika.
ir siaip visos dalys vietoj.
Dabar gali tik džiaugtis, nes ir šikna sveika liko

Re: Nuostabus zodis: Pabrade
Posted: 18 Oct 2010, 01:43
by Bakch
Malačiai! O čia jumis
http://www.motopress.lt/pabrade-2010-20 ... iu-enduro/" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: Nuostabus zodis: Pabrade
Posted: 18 Oct 2010, 08:36
by tomasn
hah! gera nuotrauka! ir kitos geros, kartu su straipsniu! saunuole, dovile :]
Re: Nuostabus zodis: Pabrade
Posted: 18 Oct 2010, 08:53
by tckd
bet tai pastebeti bent penki vaziuojantys be akiniu, akiu negaila per sakas ar peregaras niaukia nanet?

dofilei pliousas +