Page 6 of 9

Re: WSBK 2011

Posted: 13 Jun 2011, 13:15
by Wobbler
Tai beveik kaip Simoncelli tada.
O bet ismintinga patarle sako, kad greita gonscika kuris
daug krenta galima ismokinti nekristi. O leta gonscika greitai
vaziuoti neismokinsi. Ar kaip tais ten?..

Re: WSBK 2011

Posted: 13 Jun 2011, 13:21
by Username
Manau kad nekiekviena kuris daug krenta galima ismokinti vaziuoti greitai :)

Re: WSBK 2011

Posted: 13 Jun 2011, 13:23
by mindaugasa vol.2
ti, kad pradzioje visi daug krenta, nia?
stoneris irgi anksciau daugiau voliojosi

Re: WSBK 2011

Posted: 13 Jun 2011, 15:06
by Username
Tai jo, pradzioje visi daug krenta. Bet nevisi daug krite, daro progresa. Kiti taip ir pasilieka 15-18 vietose.

Re: WSBK 2011

Posted: 26 Jul 2011, 23:34
by Wobbler
Tai manau, kad pirmose 2013-uju WSBK lenktynese pamatysime Valentino Rossi startuojanti is pole pozicijos.

Re: WSBK 2011

Posted: 26 Jul 2011, 23:38
by Username
Sakai iseis i pensija ir bandys susikauti su Biaggiu?

Re: WSBK 2011

Posted: 26 Jul 2011, 23:49
by Wobbler
O ka jis dar gali daryti po to kai jo kontraktas su Ducati pasibaigs 2012 metais?
I Yamaha turbut neis i Honda irgi. Su Ducati nepasiliks - nes gajdis.
Be to, viename intervju sake, kad noretu pabandyti Superbaika.
Bet Biaggi tada jau turbut bus isejes i pensija.

Re: WSBK 2011

Posted: 27 Jul 2011, 08:51
by Username
Nu gal iki to laiko italai kazka sukrapstys kad Ducatis pradetu vaziuoti? Nes kitu metu litriukas sako vaziuoja visai kitaip?

Beje Superbaika bande kai koja buvo sulauzyta. Suko praktiskai lenktyniu tempo laikus.

Re: WSBK 2011

Posted: 27 Jul 2011, 09:24
by mindaugasa vol.2
cia yra aplmai lojanciu apie motogp neperspektyva.
idejiskai, tai prototipu lenktynes turi visuomet buti
bet ten kazkas nesirisa finansiskai-organizatoriskai
tada turime 12gonsciku uzvaziavima
kuris nera patrauklus ziurovams=reklamdaviams

o wsbk - visks ore

bet dar loja, kad wsbk ir motogp gali papulti i vienas rankas, gal tuomet kazkas keisis?

Re: WSBK 2011

Posted: 30 Jul 2011, 19:25
by Wobbler
J Hopkins (kaip wild card'as) siandej laimejo super pole'a Silverstone pagerines trasos rekorda.
Skaitau - ispudingai!

Re: WSBK 2011

Posted: 30 Jul 2011, 19:41
by Wobbler
Apie Shkopeka:
J Ellison Shkopekui dave klikuxa - 'The Gravel'. Nes lenkas i zvyra megsta daznai nuvaziuot.

Re: WSBK 2011

Posted: 30 Jul 2011, 21:47
by Username
Wobbler wrote:J Hopkins (kaip wild card'as) siandej laimejo super pole'a Silverstone pagerines trasos rekorda.
Skaitau - ispudingai!
Jis Pole buvo paemes ir praeitame etape lygtais.

Re: WSBK 2011

Posted: 30 Jul 2011, 21:56
by Username
Wobbler wrote:Apie Shkopeka:
J Ellison Shkopekui dave klikuxa - 'The Gravel'. Nes lenkas i zvyra megsta daznai nuvaziuot.

:mp1:

Beje kiek girdejau is kalbu tai Shkopekas visur yra pasizymejes kaip daug griunantis? Ir jau ne vieneri metai kaip sakant. Mes dar kazkada lygtais diskutavome, ar po visu griuvimu reikia eiti i prieki ir nebegriuti ar pasilikti toje pacioje vietoje ir toliau griuvineti visa likusi gyvenima.

Re: WSBK 2011

Posted: 31 Jul 2011, 00:25
by Wobbler
Username wrote:
Wobbler wrote:J Hopkins (kaip wild card'as) siandej laimejo super pole'a Silverstone pagerines trasos rekorda.
Skaitau - ispudingai!
Jis Pole buvo paemes ir praeitame etape lygtais.
'praeitame etape' jis vaziavo BSB
Si savaitgali jis vaziuoja WSBK kaip wild card :)

Re: WSBK 2011

Posted: 31 Jul 2011, 10:18
by Username
Wobbler wrote:
Username wrote:
Wobbler wrote:J Hopkins (kaip wild card'as) siandej laimejo super pole'a Silverstone pagerines trasos rekorda.
Skaitau - ispudingai!
Jis Pole buvo paemes ir praeitame etape lygtais.
'praeitame etape' jis vaziavo BSB
Si savaitgali jis vaziuoja WSBK kaip wild card :)
](*,) ](*,) ](*,)

Apsifeilinau biskuti.