Page 6 of 8

Re: sezon nr. 2011

Posted: 24 Aug 2011, 11:56
by El Traxo
Ziune wrote:ka dvasingumas yra naturalioje evoliucijoje ir kay tikri daiktai gražiai sensta (tiksliau tampa nemirtingais) ir kay vIrams auga pilkos barzdos

... krc nusikalbėjau
Viskas true. Superalyje koks grožis buvo, kai chebra suvažiavo natūraliai pasenusiais harliais ir vadeliotojais.
Tik kol mes minkėm jawas ir ižus, ten minkė harlius, bmw, ir įvairius britus, bei juos atitinkamai prižiūrėjo. Vat ir visas skirtumas

Re: sezon nr. 2011

Posted: 24 Aug 2011, 12:17
by ezhiukas
nu ir pas mus labai grazu buna kai kas atlekia kokiu restauruotu uralu ar jawa. Niekas gi nedraudzia, o ir kainuoja pakankamai pigiai. Tik tokiu deja nera daug. Dauguma duok kuo naujesni. Nors siaip visame pasaulyje tas pats...

Re: sezon nr. 2011

Posted: 04 Sep 2011, 20:36
by tckd
skaitau kas si savaitgali nevaziavo, tai tas gali sakyt kad sezona 2011 isvis nevaziavo (pilnos gatves ir pamiskes rokeriu!)

Re: sezon nr. 2011

Posted: 26 Sep 2011, 22:31
by mindaugasa vol.2
dabar renaz parasys kito sezono plana maksimum
?

Re: sezon nr. 2011

Posted: 26 Sep 2011, 22:46
by zil130
A kas žino, bus šiemet Pabradė2011?

Re: sezon nr. 2011

Posted: 26 Sep 2011, 22:52
by Yvl
klausk briediskos palaimos. ir dekok lmsf'ui :)

Re: sezon nr. 2011

Posted: 26 Sep 2011, 23:09
by ezhiukas
girtas briedis sake kad nebus. Gal issipagiriojes persigalvos

Re: sezon nr. 2011

Posted: 27 Sep 2011, 07:48
by 1966
gandai tokys va

sezon nr. 2011

Posted: 27 Sep 2011, 08:19
by Dzuku_Briedzis
Motokulturizmas ir smelio juros

Re: sezon nr. 2011

Posted: 13 Oct 2011, 12:17
by tckd
tai sezonas nr 2011 gal jau eina jis nakum?! :kiausaimelyni:

Re: sezon nr. 2011

Posted: 13 Oct 2011, 12:20
by mindaugasa vol.2
kvieciame savanorius palaikyti sezona neuzdarytu
komiksai kur?

Re: sezon nr. 2011

Posted: 13 Oct 2011, 17:46
by Username
savanoriuose dabar remontas, daug lopu isgrauzta. Nieko nebus.

Re: sezon nr. 2011

Posted: 14 Oct 2011, 09:04
by M`BaubZ
šiandien palaikiau sezoną neuždarytą. vivat sezon nr.2011!

Re: sezon nr. 2011

Posted: 04 Nov 2011, 13:23
by tckd
nu tai tegyvuoja sezons 2011, vejas plaukose, dzinsai maloniai plevesuoj, suk rankenu abali!

Re: sezon nr. 2011

Posted: 04 Nov 2011, 13:33
by ezhiukas
aha, vis dar sukam. Laukiam kol prades snigt. Pakol uz lango sausa ir +10, geda butu nesukt. Retai kada toks grazus ruduo ispuola :)