Page 6 of 7
Re: BSB 2011 prasideda si savaitgali...
Posted: 11 Aug 2011, 00:09
by sai
tai Evo klasej vaziuojantiems ir daba neleidzia anti wheelio(cia su mitsubishi mocais turbut varo). o ju tai yr zajezduose. tai jie wheelino ar kaip?

Re: BSB 2011 prasideda si savaitgali...
Posted: 11 Aug 2011, 10:09
by Wobbler
Del EVO nezinau, nes prie sito posukio stovejau tik per 2 paskutines kvalifikacijos dalis. EVO baikai buvo atkrite po pirmos dalies.

Re: BSB 2011 prasideda si savaitgali...
Posted: 11 Aug 2011, 11:16
by sai
manau, kad standarte antiwheeli naudoja tik starte, arklius gi gesina. o is kur storms matai, kad visos tos sitemos sujungtos?
Re: BSB 2011 prasideda si savaitgali...
Posted: 11 Aug 2011, 11:27
by storms
as matau, kad jos yra idetos. o idejus nematau pointo ju nenaudot
Re: BSB 2011 prasideda si savaitgali...
Posted: 11 Aug 2011, 11:35
by Wobbler
tik ka pastebejau
ale kay seksovi link paipai pas kawas

Re: BSB 2011 prasideda si savaitgali...
Posted: 11 Aug 2011, 11:44
by storms
bet tai klausyk. paskaiciau. nu tai del to BMW BSB ir nevaziuoja ir nevaziuos narmalei
NU

)))))
Re: BSB 2011 prasideda si savaitgali...
Posted: 11 Aug 2011, 18:26
by w919
storms wrote:
bet tai klausyk. paskaiciau. nu tai del to BMW BSB ir nevaziuoja ir nevaziuos narmalei
NU

)))))
Cia graziai parasyta apie Superbike klases saknis:
http://moto-racing.speedtv.com/article/ ... kes-roots/" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: BSB 2011 prasideda si savaitgali...
Posted: 12 Sep 2011, 23:20
by Username
Ale kai smagi gonkele nr1 is sio savaitgalio donningtono? Vienu metu kaip pradejo kapotis keturiese i kiekviena posuki tai gera buvo ziureti
Beje BSB megsta idomias taisykles. Kazkoks showdown kuris likus porai etapu iki champo galo top6 prideda po 300 tasku ir siaip viska sulygina.Arba race2 startas pagal race1 fastest lap. Arba kazkuris etapas pabaigoje duoda 2x tasku uz kiekviena reisa. Arba 3 gonkes per viena savaitgali. Anglai megsta paivairinimus

Re: BSB 2011 prasideda si savaitgali...
Posted: 13 Sep 2011, 08:25
by mindaugasa vol.2
imho, du uzvaziavimai biski mazina sekmes faktoriu. gerai.
Re: BSB 2011 prasideda si savaitgali...
Posted: 13 Sep 2011, 09:13
by Username
o trys?
Re: BSB 2011 prasideda si savaitgali...
Posted: 13 Sep 2011, 09:55
by mindaugasa vol.2
dar labiau
Re: BSB 2011 prasideda si savaitgali...
Posted: 13 Sep 2011, 15:23
by sai
jo, ketvertukas pavare stipriai. hoperis gauna nou tumorou herojaus varda, nes su istinusia meskos letena smaugia

Re: BSB 2011 prasideda si savaitgali...
Posted: 11 Oct 2011, 08:29
by Username
Idomus pastebejimas po paskutinio etapo (Brands Hatch) treciojo uzvaziavimo. Visas gonkes abu pretendentai (ex-MotoGp Hopkinsas ir BSB Hill'as) vaziavo vienas uz kito ir tuo paciu dar uz trecio brolio jono.Niekaip negalejo aplenkti, pabegti ir t.t. Taciau kai liko vienas ratas iki titulo, per ta viena rata buvo padaryti sesi lenkimai (tarpusavyje).
Kai nori tai viskas gaunasi, eh?

Re: BSB 2011 prasideda si savaitgali...
Posted: 11 Oct 2011, 16:22
by sai
trecias brolis irgi gerai pasirode. gales szkopeka uztraukinet. o anieji lIderiai turbut laikesi islaukimo taktikos. hoperiui tai gala nebaisiai sekesi: pirsta pjauste n kartu, mocas geso. tai ir sudege nervai, kaip ta kawa zajezdo pradzioj. ka darysi, siaip zeba matalina, lygtais i moGP eina suskio komanda kitais metais, nia? ko ten GP rizlos menedzeris trynesi aplink ir interviu dalino

Re: BSB 2011 prasideda si savaitgali...
Posted: 11 Oct 2011, 17:40
by Wobbler
Tai pala
O Sandra kas nors mate?
As irgi...