Page 6 of 9

Re: Dakar 2012

Posted: 07 Jan 2012, 23:44
by Rammst
bet tai kay kirilas gudras, sako sedes ant uodegos comai ir nervus tampys...

Re: Dakar 2012

Posted: 08 Jan 2012, 14:23
by zil130
Rammst wrote:bet tai kay kirilas gudras, sako sedes ant uodegos comai ir nervus tampys...
šlikštynė varliaėdis

Re: Dakar 2012

Posted: 09 Jan 2012, 21:20
by emaz
tomasn wrote:
emaz wrote:Coma takes the lead! .....Coma faster than Despres !!!
Atlaikyk :D
ka cia laikyt. despres uzukrove comai minute ir 41 sekunde
Kaip kaip sakai? :lopinys:

Re: Dakar 2012

Posted: 10 Jan 2012, 00:09
by storms
bet tai kai dePressas ejio par vaira?
koma apsizioplines islose
gou koma!

Re: Dakar 2012

Posted: 10 Jan 2012, 07:17
by tomasn
depresijui vakare nueme sugaistas minutes toje baloje nuo SS laiko. ale vistiek vaizdas, kai is albertaviciaus kosmaru buvo :chain: o zinant, kad ta bala pradzioje SS, tai nu nx visa likusi kilometraza tiek sudo prisikrovus ir dar be akiniu legt

Re: Dakar 2012

Posted: 10 Jan 2012, 07:55
by zil130
Cha prisitampė nervus, aš dar būčiau baudos uždėjęs kad mocas šūdinas ir numeris nesimato ir Gansalezą paliko šūde...

Re: Dakar 2012

Posted: 10 Jan 2012, 09:00
by Rammst
jooo, su Gansalezu tai kaip tikras draugelis pasielge - jei pakliuvo i beda,tai toks jis ir draugas...

Re: Dakar 2012

Posted: 10 Jan 2012, 12:13
by emaz
Kazin ar nera taip sutarta, kad Gonzalvesas vaziuodamas turi padet depresijuj kuo greiciau testi kova, o tai reiskia kad paciam gonzalves niekas nebepadeda.
As juk sakiau jau praeitais metais, kad matos is akiu ir kalbos, kad depresijus kokstai xamas.
Uz ka Bordiuras gavo 45minutes baudos?

Re: Dakar 2012

Posted: 10 Jan 2012, 12:29
by tomasn
kad nepadejo Gonsalvesui :laughing6:

beje, uz pirma variklio keitima duodama 15 mnuciu bauda, uz antra - 45 minutes. tai gal jau antra varinkeli sukeite? o gal ir kokio WP nepajame

Re: Dakar 2012

Posted: 10 Jan 2012, 12:45
by emaz
Hmm. Bardiuro 450 Husqvarnos svoris - 135 kg
Depresijaus 450 Ktm svoris - 145 kg
Ar svoris paruosto motociklo su benzu ar be? kiek benzo telpa? 30ltr?

Re: Dakar 2012

Posted: 10 Jan 2012, 12:51
by Rammst
o už ką Gintui inpisė 20 minučių ?

Re: Dakar 2012

Posted: 11 Jan 2012, 20:26
by Rammst
Dar per BTV Dakaro anonsą pamačiau, kad buvo nukopijuotas Pabradės refreshmento metodas (silikonais) :downtown:
Reiškia Pabradėj buvo stabėtojai?

Re: Dakar 2012

Posted: 11 Jan 2012, 20:31
by tomasn
primenu, kad ftp vis papildomais naujais apzvagu video!

Re: Dakar 2012

Posted: 12 Jan 2012, 16:30
by Ziune
pamenat sakiau
Ziune wrote: http://www.dakar.com/dakar/2012/us/rider/021.html" onclick="window.open(this.href);return false;

jaučiu Aubertas kaip minimum įlips į dešimtuką, kaip minimum :rock:
taigi -
http://gaps.dakar.com/2012/dakar/stage- ... php#m2c136" onclick="window.open(this.href);return false;
:laughing6:

Markai laikykis bo pasypim jei francūzui ažuleisi pazycijū :rock:

Re: Dakar 2012

Posted: 12 Jan 2012, 16:40
by tckd
tai kad general kol kas ofjaceliai 16? :-k :albino: