Page 6 of 31
Re: BMW R1200GS
Posted: 02 Oct 2012, 10:59
by tckd
ajnujo unstopable. aplink pasauli be sustojimo. kieme koja uzkelia, kieme nukelia nu.

Re: BMW R1200GS
Posted: 02 Oct 2012, 11:17
by mindaugasa vol.2
visi (nevisi?) bande buti vyrais anksciau laiko ir yra vaziave "vyrisku" dviraciu prakise koja pro rema, o truputi veliau, ir normaliai apsizerge. tiks pradet vaziuot ir sustot reikedavo prie bordiuro. tai ir cia tas pat: buk vyras! be to opozytniko cilindrai taip issikise, kad gal jis net nenugriuna? tik pasvyra? ir orus savinykas gali oriai nulipti atlikti gamtiniu reikalu, vaziuodamas aplink pasauli?
Re: BMW R1200GS
Posted: 02 Oct 2012, 11:50
by El Traxo
ma rods pirmininkas žiauriai išdūrė draugą ir miegamojo kaimynės IĮ. Iš tiesų, bus naudojamas trasoj. Čemodanai bus reikalingi dasigauti iki žiedo, ne daugiau.

- slystainis.jpg (35.79 KiB) Viewed 2274 times
Re: BMW R1200GS
Posted: 07 Oct 2012, 18:11
by mindaugasa vol.2
tai vaziavaupro sali ir uzsukau pas drauga,
sedejo graze, lopas, vietoje to, kad pasirodyti sboruose
kuo uzsieme? visas saibas paleido ant bmw, tai dabar klepalina kazkoki snargli, mol cemodanams prilaikyti. negali nusipirti gatavo snarglio. lopas.
tipo, dziaugiasi svarsciko stalu ir delioja ant jo kazkokia puzle:

atsieit susnargliavo prailginta grebesta, kad labiau apacioj ciumadanus laikytu, negu anie, kur yr ant pardavimo. lopas

nu ir kaip dabar bmw su ne oem grebestu atrodys? nei i tvora, nei i mieta

o islindes vamzdis tipo todel, kad ratas nekabintu ir, mol, dar virins atramines lapkes. as tai manau, kad kreivos rankos ir kreivai privirino, tai dabar iesko pasiteisinimo

vienzo: ismete pinigus i bala, nusipirko kazkoki nesukomplektuota motorcykla, dabar komplektuoja agrotiekimo kampuociais. ka as galiu pasakyti? lopas!
Re: BMW R1200GS
Posted: 07 Oct 2012, 22:17
by zil130
Aš žinau nuo ko draugas viska kopijuoja.

Re: BMW R1200GS
Posted: 07 Oct 2012, 23:02
by mindaugasa vol.2
Galine apsauga nuo palindimo privaloma pagal es normatyvus. O ka pas jus be apsaugos? Neuzregistruosi
mobile mindaugasa
Re: BMW R1200GS
Posted: 07 Oct 2012, 23:24
by tckd
o tai pala draugai su bmw jau vazios kazkur ar cia intensyvus pasirosimai kitam sezonui?

Re: BMW R1200GS
Posted: 07 Oct 2012, 23:32
by El Traxo
bbs žino, bet knygą su draugu jau parašė:

Re: BMW R1200GS
Posted: 08 Oct 2012, 08:36
by mindaugasa vol.2
draugas ar vaziuos? duokdieve, jei iki suderves issiruos. as manau, kad cia leidzia burbulus po vandeniu ir tiek
skaiciau, yr chebros kur su 50ccm kiaule puse pasaulio apvaziuoja, o cia jam tas negerai, anas negerai...
Re: BMW R1200GS
Posted: 09 Oct 2012, 22:44
by mindaugasa vol.2
Labadiena, dar noriu uzloti, kad jei baikas yra apginkluotas can duomenu/valdymo kanalu, tai taip paprastai, pyst ir belenkur prisijungti papildpma elektros vartotoja (kas jis bebutu, gps uzmaitinimas, signalizacija ar pan.) tikrai nesigaus. nenumatytas konturas sumaiso can'ui smegenus. Reikia imtis papildomu priemoniu
mobile mindaugasa
Re: BMW R1200GS
Posted: 09 Oct 2012, 23:55
by sai
sekmes

pasikaiciuos neradau kas canus taip isgliaudo. gal blogai ieskojau. linkiu, kad rezultatas butu basliu elektrikai vs pasikaiciu 1:0. who wants to make a bet?

Re: BMW R1200GS
Posted: 10 Oct 2012, 00:13
by Yvl
Naujas dratas tiesiai nuo akumo - nefengshui?
Re: BMW R1200GS
Posted: 10 Oct 2012, 07:52
by Dzuku_Briedzis
Visada lieka variantas - Krasta OEM
Arba pas ruselius forjumiukuose softuko paprasyt
Re: BMW R1200GS
Posted: 10 Oct 2012, 08:25
by mindaugasa vol.2
atsakau i kaltinimus:
oem yra numatyta fishke priekineje dalyje uzmaitinti gps ir po sedyne yra oem prikurke (tik ta mazesnio diametro, ne ta - ES, iprasta)
dar yra ne oem blokeliai-interfeisikai, kuriuos galima pirkti, o galima paciam susilituoti
bet cia jeigu reikia
jeigu nereikia, nefyg lysti prie oem can 'o
edit: apie drata nuo akumo: shyta can yra labai jautri ponia. jei koks nors neatsakingas vartotojas pasodins akuma daugiau negu reikia, - laba diena.
10 faktu kuriu visuomet norejote paklausti, bet nebuvo laiko: as zynote, kad can'ui nereikaingi elektros saugikliai, kadangi radus gedima grandineje, can'as atjungia ta kontura ir tiek.
aciu
Re: BMW R1200GS
Posted: 10 Oct 2012, 09:07
by Qu'est ce que c'est
kam det saugikli ant signaliniu 5V laidu? del prijungimo nieks tam can'ui nemaiso, jei jungi prie maitinimu laidu.