Page 6 of 8
Re: S 1000 RR skyrelis
Posted: 08 Apr 2013, 11:12
by jara
joa, jai nebuvo salta ir pradejo slysti

Re: S 1000 RR skyrelis
Posted: 08 Apr 2013, 13:13
by mindaugasa vol.2
tai dabar skaitau, jei su traukos kontrole ijungta, tai posukyje galima atsukti pilna rankena ir elektra istrauks, nia?
Re: S 1000 RR skyrelis
Posted: 08 Apr 2013, 13:17
by jara
tai kad traukos kontrole isjungta
be to, kazkaip atmazkis rado infa antarnete, kad traukos kontrole neapsauno nuo soninio slydimo
Re: S 1000 RR skyrelis
Posted: 08 Apr 2013, 13:36
by mindaugasa vol.2
as radau internete, kad zeme apvali! dar tokio blefo neesu girdejes, cha-cha.
o kaip ji gali posukyje nesaugoti, o tiesiojoje saugoti?
o kam tiesiojoje saugoti aplamai?
kada pirmas trackdays'as? bandysim. vienareiksmiskai.
Re: S 1000 RR skyrelis
Posted: 08 Apr 2013, 15:36
by inter
Jarai riebus + uz progresa ir nestovejima vietoj - papildomi 70 arkliu nuo vistgaidzio suskio, cia tau ne suns papas. Net Alytaus bernai jau pasakytu "piktai"!!!
Beje, pats maciau kaip prie 0C vienas smegenis atsales s1000RR (su sildomom rankenom) vadeliotojas klojo juodus gumos dryzius skersas iseidamas is posukio ir retsykiais dar bruksteledamas keliuku. Viena karta dar palaikyciau atsitiktinumu, bet jis gal 5 ratus is eiles skersas iveikinejo ta pati posuki tokiu paciu stilium. Nu ir niekaip nepatikesiu, kad toks vaziavimas tik del tobulos rieso kontroles. Gal ten pas ji WSBK elektronika buvo (nenustebciau, nes trackdejuj buvo ir desmosediciu), bet faktas tas, kad su tom trakciju kontrolem galima gerokai apeit gamtos desnius.
Kita vertus, jei tik as tureciau galimybe, tai palikciau saudancius ugnim duslintuvus (jokiu ten eliminator kit'u), varyciau notomorrow skersas su baubianciu 120dB mocu ir dalinciau autografus mergoms. Kaip Rossis.
Re: S 1000 RR skyrelis
Posted: 08 Apr 2013, 16:07
by wundis
interui pliusas uz vizija
Re: S 1000 RR skyrelis
Posted: 08 Apr 2013, 17:52
by Username
inter wrote:Jarai riebus + uz progresa ir nestovejima vietoj - papildomi 70 arkliu nuo vistgaidzio suskio, cia tau ne suns papas. Net Alytaus bernai jau pasakytu "piktai"!!!
Beje, pats maciau kaip prie 0C vienas smegenis atsales s1000RR (su sildomom rankenom) vadeliotojas klojo juodus gumos dryzius skersas iseidamas is posukio ir retsykiais dar bruksteledamas keliuku. Viena karta dar palaikyciau atsitiktinumu, bet jis gal 5 ratus is eiles skersas iveikinejo ta pati posuki tokiu paciu stilium. Nu ir niekaip nepatikesiu, kad toks vaziavimas tik del tobulos rieso kontroles. Gal ten pas ji WSBK elektronika buvo (nenustebciau, nes trackdejuj buvo ir desmosediciu), bet faktas tas, kad su tom trakciju kontrolem galima gerokai apeit gamtos desnius.
Kita vertus, jei tik as tureciau galimybe, tai palikciau saudancius ugnim duslintuvus (jokiu ten eliminator kit'u), varyciau notomorrow skersas su baubianciu 120dB mocu ir dalinciau autografus mergoms. Kaip Rossis.
Juodus dryzius prie atitinkamos temperaturos (labai karsta, arba labai salta?) palieka praktiskai bet kuri piktute. Pvz kacergoje po azuolo i trumpa tiesiaja iseinant. Tik reik vaziuoti is paskos kita mota ir ziureti i galini rata

Siaip padangos prasisuka pas motus gana smarkiai, ypac tuos kurie turi daugiau arkliu. O ir TC turbut isijungia tik jau labai labai daug prasisukant ratui.
Pas 1098R tai yra gal 10 TC stiprumo lygiu, gali pasirinkti kurio labiau nori.
Re: S 1000 RR skyrelis
Posted: 08 Apr 2013, 18:03
by wundis
tai kokia isvada? perkame 1098R?
Re: S 1000 RR skyrelis
Posted: 08 Apr 2013, 18:14
by Username
Nieko neperkame, nes visi motai realiai labai panasus. Vazinejam su tuo ka turim ir tobulinam skilsus? (cia tiems kas ziede).
Re: S 1000 RR skyrelis
Posted: 08 Apr 2013, 18:59
by Yvl
wundis wrote:tai kokia isvada? perkame 1098R?
Perkam PS4
Re: S 1000 RR skyrelis
Posted: 08 Apr 2013, 19:51
by El Traxo
Pirkit
laikrodį ir nereikės jokių motociklų. Tested and proved by Jorge
Re: S 1000 RR skyrelis
Posted: 08 Apr 2013, 20:17
by mindaugasa vol.2
O kodel pardavejas bego is paskos? Nesusimokejo?
mobile mindaugasa
Re: S 1000 RR skyrelis
Posted: 08 Apr 2013, 21:10
by storms
Labai krito i akis, kai jurgiui ir markesui park ferme ant rankos dejo dyyydelius dziegarius...
Bent jau markesui tai sudare 1/3 jo kūno masės
Re: S 1000 RR skyrelis
Posted: 11 Apr 2013, 23:33
by jara
na ka, projektas arteja link pabaigos.
Re: S 1000 RR skyrelis
Posted: 12 Apr 2013, 00:22
by El Traxo
Kažkaip priminė:
