Page 6 of 7

Re: Matalinam 2013

Posted: 28 Feb 2013, 09:54
by 2tone
:cheers: ok.
ar bus lietuvoj trefkių žiede nūbams šiemet?

reik temos apie žiedo renginius 2013

Re: Matalinam 2013

Posted: 28 Feb 2013, 10:10
by Dzuku_Briedzis
tai pas kavinukus jau yra gi visas kalendorius

Re: Matalinam 2013

Posted: 28 Feb 2013, 10:24
by Wobbler
2tone wrote::cheers: ok.
ar bus lietuvoj trefkių žiede nūbams šiemet?

reik temos apie žiedo renginius 2013
Sios temos trecias puslapis penktas nuo virsaus postas

Re: Matalinam 2013

Posted: 02 Apr 2013, 01:27
by wundis
kur pas mus stuntinimo kampelis? prie motoroleriu ar prie rokeriu?

jeigu jis butu, galetai parasyti kad 2013 sezonas prasided

Re: Matalinam 2013

Posted: 17 Sep 2013, 16:46
by mindaugasa vol.2
labadiena,
ruosiu straipsi i delfi apie adrenalino istroskusius geleziniu zirgu kaubojus
tai, mano klausimas butu toks: ar jau visi pasiruose 2014 sezonui, ar dar nebaigtas 2013 sezonas?
aciu

p.s. tkdc, aciu

Re: Matalinam 2013

Posted: 17 Sep 2013, 17:54
by Zuzas
pseudo - taip ir užrašyk !

Re: Matalinam 2013

Posted: 18 Dec 2013, 09:10
by tckd
2013 metus uzbaigiant motorcyclist magazine skelbia Class of 2013 Superbike Shootout

dalyvei:
Ducati 1199 Panigale R,
BMW HP4,
the MV Agusta F4RR,
Aprilia RSV4 Factory APRC ABS SE,
the Kawasaki ZX-10R,
and KTM RC8R.

yamana, suzskis ir gonda 2013tais :ruko: :nelygis: :neclass:

ps. kada bus emotikonas? :kakalas:

Re: Matalinam 2013

Posted: 18 Dec 2013, 12:35
by mindaugasa
Blee, aprilia aprs 4, po augustos! Kay greitai keiciasi medios maitvanagiu skoniai?

Pala, galvojau cia nugaletoju rikiuote?
Tai kokio rezai?

mindaugasa mobile

Re: Matalinam 2013

Posted: 18 Dec 2013, 12:37
by jara
Hp4 pirmas? :)

Re: Matalinam 2013

Posted: 18 Dec 2013, 14:36
by Username
OO testai. Visada labai linksma juos palyginti. Ypac buna juokinga kai lygina ratu laikus ir paskelbti rato laiku skirtumai susidaro pora desimtuju, bet skirtumai tarp 'zurnalystu-testuotoju' eina eiles 5-10 sec. Na poto jie isviso sito padaro viena dideli vidurki ir gauname jau minetus desimtuju skirtumus.

Kitas labai svarbus reitingavimo faktorius yra pavadinimu 'nu kaip eina?' Tai kiekvienas zurnalystas-egzpertas paraso savo psichines ir emocines busenos isvada, ivertindamas sita svarbu parametra tiksliu, iki simtuju daliu, skaiciumi (pvz 87.0). Po jo seka ne ka maziau svarbus vertinimo parametras, pavadinimu 'nu kaip motas'? Sioje kategorijoje tikslus ivertinimo skaiciai - irgi butini!

Tada absoliuciai visi suveda savo visus skaicius, isveda grand max vidurki ir paskelbia pirma antra, trecia ir kitas vietas.

Po metu, visi viska pamirsta, nes nuolatinis darbas trasoje, (t.y. tarcialinimas prie kompo internete) siek tiek sutrikdo atminti, ko pasekoje tas pats modelis -tada ir dabar- gauna visiskai skirtingus psicho-emocines analizes rezultatus. Bet kadangi rasytojai viska pamirso, tai problemos kaip ir nera: vel sudaromas laptaimu vidurkis, ir vel sudaromas visu skaiciuku vidurkis ir vel turim (nauja) nugaletoja.

Svarbu tik viska apvilkti gana rimtu, zinovo kalba primenanciu tekstu. Nes priesingu atveju kai kurie skaitytojai gali suprasti kad vyksta sudmalyste. Na bet ka moka to neatimsi, todel testas buna sudaromas per minimum 3 lapus ir nepamirstama itraukti aki reziancias ir is koto verciancias antrastes.


Tada pasirodo kitas magazinas (zurnalas) ir pas ji viskas taip pat tik atvirksciai.

Re: Matalinam 2013

Posted: 18 Dec 2013, 14:45
by ezhiukas
nu, as jau senai taip sakiau, kad nihuja tos britvos nesiskiria ir nesikeicia jau daug metu. Geras vaziuotojas su 04 metu r1 kacerginej be jokio vargo aplenktu hanerini su 14 metu s1000rr

Re: Matalinam 2013

Posted: 18 Dec 2013, 15:00
by Arvis
Jarka gi neganerinis ?

Re: Matalinam 2013

Posted: 18 Dec 2013, 15:04
by tckd
Arvis wrote:Jarka gi neganerinis ?
nu tada tam su r1 04 reiks pavargt biski? :pagausiu:

Re: Matalinam 2013

Posted: 18 Dec 2013, 18:03
by Zuzas
Ka jau usernames moka parasyt jau is jo nebeatimsi. Cia kurio zurnalo nelirkt ?

@mobile

Re: Matalinam 2013

Posted: 18 Dec 2013, 18:31
by storms
Pedologams iš PB parašiau, kad jie yra šūdai, bo webu neduoda apsipirkt