Page 6 of 79
Posted: 12 Jul 2006, 13:45
by _hey
taip pat nerekomenduoju imti grynai krosiniu keturtakciu variantu - ten varikliai padaryti max perfomance (ant popieriaus ispudingi AG/KW), taciau toks varikliukas pas krosistus perrenkamas kelis karts per sezona. Sake kad megejui uztektu perrinkti karta is sezona-du
o tas perrinkimas tai toks saldus kisenei, apie 1 k euro

Posted: 12 Jul 2006, 13:58
by w919
kazkada labai norejau (vis dar noriu) DRZ125, pasinaudosiu proga enduristu paklaust - ar pakanka tokio variklio turint omeny kad enduro patirties neturiu? (neskaitant vaikystej izh planeta zvyrkeliais ir mishkais nakty menesienoj!!)
Posted: 12 Jul 2006, 14:07
by Vee Crunchy
w919 wrote:kazkada labai norejau (vis dar noriu) DRZ125, pasinaudosiu proga enduristu paklaust - ar pakanka tokio variklio turint omeny kad enduro patirties neturiu? (neskaitant vaikystej izh planeta zvyrkeliais ir mishkais nakty menesienoj!!)
Nzn, bet va cia radau owneriu aciliepimu:
http://www.powersportsnetwork.com/enthu ... p?veh=3785
Posted: 12 Jul 2006, 14:07
by _hey
vo dar kazkoks kawasaki klx 650 yra autopliuse. savu laiku reviewsuose buvo renkamasi kaip geriausias variantas savo svorio kategorijoje. Tik jeigu neturi starterio, tai reik moketi ji kickinti, nes turi specifikos :!:
Posted: 12 Jul 2006, 14:10
by w919
aciu vee. nepaslaptis kaipo turint omeny hanery tai as dar vertinu ir motociklo grozi, tai zinokit man DRZ yra labai grazus!!!
Posted: 12 Jul 2006, 14:17
by Vee Crunchy
prasam, bet is drz125 ir drz250 nebuvimo mobileje.de sprendziu, kad tai gali buti nejevropejskas modelis.

Posted: 12 Jul 2006, 14:20
by _hey
visko gali buti, atai dydzia*****niai amerikonai nespjauna i mazalitrazes endurkes ir tiek suzukis, tiek kawasaki, tiek yamaha, gal ir honda siulo dideli pasirinkima 50-600 ccm biek'u, kai evropoj tik dazniausiai virsutiniai didziaturiai siulomi :?
Posted: 12 Jul 2006, 14:23
by storms
_hey wrote:vo dar kazkoks kawasaki klx 650 yra autopliuse. savu laiku reviewsuose buvo renkamasi kaip geriausias variantas savo svorio kategorijoje. Tik jeigu neturi starterio, tai reik moketi ji kickinti, nes turi specifikos :!:
linka jei nesunku
Posted: 12 Jul 2006, 14:30
by _hey
Posted: 12 Jul 2006, 14:33
by storms
radau
anyway dekui
pazysti savininka?
Posted: 12 Jul 2006, 14:37
by _hey
nepazistu, pagal nuotraukas imho kazkur salone parduodama, turbtu kokioj motogamoj ar motostiliuj + ner numerio.
Bet jei ketini vaziuot ziuret, tai paciam idomu but prisijungt.
Posted: 12 Jul 2006, 14:44
by Renaz
Pazistu savininka!
Hehe geras, ci atoks Ceslovas, is kurio savo motocikla pirkau. realiai yra kaip ir perekupas, greiciausiai is kazkur nuemes gera varianta uz nebrangiai ir uzsimetes pora simteliu EUR.
Baisiai gyres mano moca kai pardavinejo. Nepatiko jis man... taciau del moto nusiskundimu neturiu jokiu! Tfu tfu tfu viskas puikiai. Siaip kaip veikejas tas... na kaip visi Ceslovai - toks slidokas biski, bet motuose kerta kaip uz tevyne.
Gali pvz kalbantis pasakyt, kad mol "tas, kuris is taves nupirko dominatoriu juoda su iskeltu sparnu uzrode, tai duok nuolaida, nes kitaip bus liudna ble, nes as su stringai nx".
Posted: 12 Jul 2006, 14:47
by storms
deretis nerako, kol sakaita nepapilnejo
laukiam:)
Posted: 12 Jul 2006, 14:48
by Renaz
Ne rakom?
Posted: 12 Jul 2006, 14:58
by Renaz
Dar paziurejau. Griozdas nu. 160 kg! Tai kuo jis geriau nei Dominatorius? 39 000 hardui tikrai ne jaunyste. DOmiui ok, nes gali but, kad koks kaimietis i baznycia vazinejo... bet hardo tai neperka kaimieciai man rodos...
Jau tada geriau kokia XT ziuret is tos svorio kategorijos. Kitavertus kai pats 100 kg sveri, gal tas svoris ir nebus belenkokia beda su laiku...