
Shoping and fcuking
Atvirksciai visiskai. Husaberga ikure zmogus, anksciau dirvbes Husquarnoj. Vardas gime po to, kai jis susimetsravo sau moca ir dalyvavo varzybose, o ten reikejo kazoki pavadinima irasyt, tai jis ir irase Husaberg. Veliau gamyklele dirbo, dalyvavo varzybose, taciau del minimaliu fondu, ne baisiai prekyba sekesi. Tada atejo KTM, 1998 m. ir juos nupirko. Gamykla ta pati, kur ir KTM, taciau projektavimo biuras Svedijoj. KTM ateme ju suki "Ready to race" savo KTM'ams. Taip pat issinagrinejo Husabergo inovacijas ir idiege jas KTMuose. Dabar kazkiek padeda husabergui pardavimuose ir gamyboje. Duoda babkiu, bei finansuoja Husabergo ftpyna!didzhej wrote:Jamt reikia, ne svajauti.
Siaip dalykas, ane?
p.s. pataisykite, jei klystu, bet H.berga sugalvojo KTM'as ir dar koks tai gamintojas, paskiau tik igyjo jo gamybos teises tas garazas, kuris ir dabar gamina. Taip?
Last edited by Renaz on 22 Dec 2006, 10:26, edited 1 time in total.
va geras variantas ! ir shipina iki londono tik uz 120 svaru + 100 svaru i lietuva.