paskui imsiuos picsu
bekeles ratai TRYS
ispudziai:
nakti prastai miegojosi :? turbut nedave ramybes stoga lupantis vejas ir lietus...
anyway atsikeliau, apsirengiau, paskambino paulius, ar vaziuoju, sakau "na kaip ir priklauso", susimeciau daiktus i kuprine ir per aprimusi lietu ismyniau 7.45 link starto vietos.
tarp kitko ziema irgi pacukai nemiega - vienas civikas iki pat akropolio jaute pareiga mane aplenkti.
atvaziavau 8.15 iki plento baro, pastaciau mota, kuris netycia uzgeso ir nesikure prie pat plento baro. atsisedau prie staliuko, paziurejau kaip atveza pusfabrikacius is valdorfo grybuku.pirmas pasirode paulius, bet su pezu, nu galvoju, atvaziavo ranka paspaust ir pasiplaut, nes net priekabos nebuvo ! suma sumarium su vygintu susimete i 1 priekaba bike'us myne dviem auto. paskui pasirode algis ir galiausiai girdziu atgriaudi krosinukas - net nesitikejau, kad per toki ora pasirodys zemaituks
vaziuojant iki starto protarpiais patrukciojo pirdalas, o sustojus starto vietoje, visai nebeuzsikuriau
per penkiolika minuciu issiaiskinau, kad akumuliatoriaus minusinis laidas nupuvo nuo dregmes ir nebebuvo pakankamo kontakto.
issidalinom sumazintas legendas, isklausem briefingo, tuo metu pasirode kaunieciai ir U-16 !
po visu 4x4 bajeriuku briefinge, susirikiavom prie starto po pro klases.
jau atejus eilei startuoti privaziavo juodas, dauztas, mb vito ir issoke du jaunuoliai pradejo visaip draskytis su dviem daigtais panasiais i ginkla. dar vienas sedejo ramiai ir pro uzuolaideliu kamputy stebejo viska is mb vito.
nieko nelaukdamas su pirmaja grupe ir pasisalinau, kad nebutu bedu su tais jaunuoliais.
vaziavosi gerai, tik buvo baisiai slidu (padangos netam skirtos
), po sesiu minuciu startaves paulius, aplenke 8 kilometre sekdamas tik pedsakus. aisku, paskui mes savo tempu vaziuodami ji dar kelis sutikom vaziuojanti visokiom kryptim
likus 30 km iki finiso turejom didele uodega - orientavausi tik as o paskui vaziavo mano grupele (vaziavom po tris), bet dar ir visas burys nemencines atstovu, kurie visgi kertant asfalta irgi atkrito ! nugrybauti teko tik viena karta. pats net nesupratau kaip ten nepapuoliau, bet daug kas toj vietoj grybavo
finisavom 14 val. pasukom ratukus karjere, ir lekem i pirty baikeriu vidurziemyje. o ten jau kita istorija !
nakti prastai miegojosi :? turbut nedave ramybes stoga lupantis vejas ir lietus...
anyway atsikeliau, apsirengiau, paskambino paulius, ar vaziuoju, sakau "na kaip ir priklauso", susimeciau daiktus i kuprine ir per aprimusi lietu ismyniau 7.45 link starto vietos.
tarp kitko ziema irgi pacukai nemiega - vienas civikas iki pat akropolio jaute pareiga mane aplenkti.
atvaziavau 8.15 iki plento baro, pastaciau mota, kuris netycia uzgeso ir nesikure prie pat plento baro. atsisedau prie staliuko, paziurejau kaip atveza pusfabrikacius is valdorfo grybuku.pirmas pasirode paulius, bet su pezu, nu galvoju, atvaziavo ranka paspaust ir pasiplaut, nes net priekabos nebuvo ! suma sumarium su vygintu susimete i 1 priekaba bike'us myne dviem auto. paskui pasirode algis ir galiausiai girdziu atgriaudi krosinukas - net nesitikejau, kad per toki ora pasirodys zemaituks
vaziuojant iki starto protarpiais patrukciojo pirdalas, o sustojus starto vietoje, visai nebeuzsikuriau
issidalinom sumazintas legendas, isklausem briefingo, tuo metu pasirode kaunieciai ir U-16 !
po visu 4x4 bajeriuku briefinge, susirikiavom prie starto po pro klases.
jau atejus eilei startuoti privaziavo juodas, dauztas, mb vito ir issoke du jaunuoliai pradejo visaip draskytis su dviem daigtais panasiais i ginkla. dar vienas sedejo ramiai ir pro uzuolaideliu kamputy stebejo viska is mb vito.
nieko nelaukdamas su pirmaja grupe ir pasisalinau, kad nebutu bedu su tais jaunuoliais.
vaziavosi gerai, tik buvo baisiai slidu (padangos netam skirtos
finisavom 14 val. pasukom ratukus karjere, ir lekem i pirty baikeriu vidurziemyje. o ten jau kita istorija !
nu jo, tas enduro E09 yrs sudas, kai per normalu meshla mini. O kas pas tave priekyje stovi - kazkas piktesnio?
Prisimenant kaledini minima link moletu, tai prieksi man visikai nelaike... velgi E09...
Prisimenant kaledini minima link moletu, tai prieksi man visikai nelaike... velgi E09...
_hey wrote:ispudziai:
vaziavosi gerai, tik buvo baisiai slidu (padangos netam skirtos), po sesiu minuciu startaves paulius, aplenke 8 kilometre sekdamas tik pedsakus. aisku, paskui mes savo tempu vaziuodami ji dar kelis sutikom vaziuojanti
tos 09, yra skirtos sausam gruntui - ten jos tikrai labai gerai (gerai laiko, mazai dyla). o vat in muddy environment jau su jom nekas - per didelis sipu plotas ir gaunasi kaip slikas. pas mane priekyje - krosine padanga, tai vaziavimas buvo toks: priekis vaziuoja kaip ikaltas - kur reikia, ten eina, bet tik gazo daugiau duodi, iskart galas varo i sona. po 15 km, kai prasidejo vien dumblinas kelias ir pamaciau savo pirdos gala (tfu tfu issilaikiau ant moto), tai tempa meciau lauk ir birbinau pamazu 