Kur ieskot?

Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
Post Reply
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

efk0nas wrote:sakė tie, kas mocą parvežė. aiÅ¡ku, apie naudotus kalba buvo.
:UNLOCK MuiltiLock:

tai as taip ir supratau.
antras variantas butu nupyzdynti moca ir dalim paleisti. tada viskas pigiau.
yra ir tokiu.

:Lock Multixujalock:
User avatar
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497
Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie

Post by efk0nas »

Nu tai jie dalis gi iÅ
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

efk0nas wrote:Nu tai jie dalis gi iÅ¡ ten pat veža, iÅ¡ kur ir mocą parvežė (kuris kaip ir nepyzdintas jei ką :))
tai jei tau pazada (ir tu jais tiki), kad iki sezono atvez tvarkingai naudota rimta duda uz 600lt, tai viskas ok.
bet ta duda jau turi buti surasta. kadangi reikia ir link pipe'o, tai kai prades ieshkoti....
as nesakiau, kad tavo mocas vogtas. nesakiau.
man tiesiog reflekas: jei kaune ishlenda nerealiai pigiai ekipiruotes dxja ar ducati su jawa dokai, tai gaunasi toks refleksas man..
User avatar
_hey
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 988
Joined: 01 Jul 2006, 10:53
Location: Vilnius
Contact:

Post by _hey »

bel efkonai tu man juokingas. speji cia tu motu, kaip tavo daug usintoju ir visi tiek info prisirinke kad vezimu vezt?

pvz akrapoviciu reik jamt per to moto gamintoju atstovus (cia bent krosiniams). kaip pvz, sx450 akrapovicius kainuoja 1 keur, yz250f akrapovicius kainuoja 600 eur.

gy sakau, mink tu i latviu honda atstovybe, sakyk reik akrapoviciaus ir arvesh. kame parkes ? :D
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

efkunui siulau nepasisikt ir jamt sita
http://www.cbr1000rr.de/sc57/zubehoer/hrc/hrc.html
User avatar
Qu'est ce que c'est
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1115
Joined: 27 Jun 2006, 11:42
Location: VLN in da LT

Post by Qu'est ce que c'est »

durns gal ?! ka zhmones pasakys ?!
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

skajtaj nelygis?
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

storms wrote:skajtaj nelygis?
o kas ce girdejo kazkoki hrc? cia pats padarei?
duda reikia deti rimta: shark ar pan! kur kriuokia gerai ir ish kardono!
User avatar
Qu'est ce que c'est
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1115
Joined: 27 Jun 2006, 11:42
Location: VLN in da LT

Post by Qu'est ce que c'est »

cia vat zhmogus protingai porina. reik imt zinomos fyrmos, remusai ten viperiai visokie.
User avatar
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497
Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie

Post by efk0nas »

_hey wrote:bel efkonai tu man juokingas. speji cia tu motu, kaip tavo daug usintoju ir visi tiek info prisirinke kad vezimu vezt?

pvz akrapoviciu reik jamt per to moto gamintoju atstovus (cia bent krosiniams). kaip pvz, sx450 akrapovicius kainuoja 1 keur, yz250f akrapovicius kainuoja 600 eur.

gy sakau, mink tu i latviu honda atstovybe, sakyk reik akrapoviciaus ir arvesh. kame parkes ? :D
Kažkada vienoj diskusijoj ponas W pareiÅ
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

efk0nas wrote:
_hey wrote:bel efkonai tu man juokingas. speji cia tu motu, kaip tavo daug usintoju ir visi tiek info prisirinke kad vezimu vezt?

pvz akrapoviciu reik jamt per to moto gamintoju atstovus (cia bent krosiniams). kaip pvz, sx450 akrapovicius kainuoja 1 keur, yz250f akrapovicius kainuoja 600 eur.

gy sakau, mink tu i latviu honda atstovybe, sakyk reik akrapoviciaus ir arvesh. kame parkes ? :D
Kažkada vienoj diskusijoj ponas W parei�kĆ«, kad kai kurie �io forumo dalyviai yra turĆ«jƦ vos ne visus Honda CBR modelius ir važinĆ«t jais pradĆ«jo dar tada, kai jĆø nuomonei/žinioms oponavƦ Kauno motomanai dar Ć
User avatar
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497
Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie

Post by efk0nas »

storms wrote: net asara nuriedejo....
visi per tuosmetus visa pasaulio tiuninga isbande, o niekoneaprase...
susikai man savaitgaly...
:pottytrain:
Taigi jūs "pasaulinius forumus skaitot", ne "sprendžiat apie konkrečius modelius iÅ
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
Rashyd
Slaideriu naikintojas
Posts: 2406
Joined: 26 Jun 2006, 13:25

Post by Rashyd »

skaitau eik i moderavimo tema ir pabalsuok. uzdarysim sita shuda demokratiniu budu, pries pat rinkimus!
efk0nas wrote:
storms wrote: net asara nuriedejo....
visi per tuosmetus visa pasaulio tiuninga isbande, o niekoneaprase...
susikai man savaitgaly...
:pottytrain:
Taigi jūs "pasaulinius forumus skaitot", ne "sprendžiat apie konkrečius modelius iÅ¡ asmeninės lievo egzemploriaus patirties". Turit žinot viską, skaitau :-k
User avatar
Qu'est ce que c'est
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1115
Joined: 27 Jun 2006, 11:42
Location: VLN in da LT

Post by Qu'est ce que c'est »

:balvons:
User avatar
gonzas
Recpeta
Posts: 3603
Joined: 24 Jun 2006, 10:50
Location: Lietuva Tëvynë
Contact:

Post by gonzas »

jau tu kurwa kurwa, kaip efkUnas man geda daro.....



:pazors:
Post Reply