Page 6 of 10

Posted: 09 Feb 2007, 12:38
by mindaugasa
efk0nas wrote:sakė tie, kas mocą parvežė. aiÅ¡ku, apie naudotus kalba buvo.
:UNLOCK MuiltiLock:

tai as taip ir supratau.
antras variantas butu nupyzdynti moca ir dalim paleisti. tada viskas pigiau.
yra ir tokiu.

:Lock Multixujalock:

Posted: 09 Feb 2007, 12:42
by efk0nas
Nu tai jie dalis gi iÅ

Posted: 09 Feb 2007, 12:49
by mindaugasa
efk0nas wrote:Nu tai jie dalis gi iÅ¡ ten pat veža, iÅ¡ kur ir mocą parvežė (kuris kaip ir nepyzdintas jei ką :))
tai jei tau pazada (ir tu jais tiki), kad iki sezono atvez tvarkingai naudota rimta duda uz 600lt, tai viskas ok.
bet ta duda jau turi buti surasta. kadangi reikia ir link pipe'o, tai kai prades ieshkoti....
as nesakiau, kad tavo mocas vogtas. nesakiau.
man tiesiog reflekas: jei kaune ishlenda nerealiai pigiai ekipiruotes dxja ar ducati su jawa dokai, tai gaunasi toks refleksas man..

Posted: 09 Feb 2007, 14:35
by _hey
bel efkonai tu man juokingas. speji cia tu motu, kaip tavo daug usintoju ir visi tiek info prisirinke kad vezimu vezt?

pvz akrapoviciu reik jamt per to moto gamintoju atstovus (cia bent krosiniams). kaip pvz, sx450 akrapovicius kainuoja 1 keur, yz250f akrapovicius kainuoja 600 eur.

gy sakau, mink tu i latviu honda atstovybe, sakyk reik akrapoviciaus ir arvesh. kame parkes ? :D

Posted: 09 Feb 2007, 14:43
by storms
efkunui siulau nepasisikt ir jamt sita
http://www.cbr1000rr.de/sc57/zubehoer/hrc/hrc.html

Posted: 09 Feb 2007, 14:57
by Qu'est ce que c'est
durns gal ?! ka zhmones pasakys ?!

Posted: 09 Feb 2007, 15:05
by storms
skajtaj nelygis?

Posted: 09 Feb 2007, 15:08
by mindaugasa
storms wrote:skajtaj nelygis?
o kas ce girdejo kazkoki hrc? cia pats padarei?
duda reikia deti rimta: shark ar pan! kur kriuokia gerai ir ish kardono!

Posted: 09 Feb 2007, 15:23
by Qu'est ce que c'est
cia vat zhmogus protingai porina. reik imt zinomos fyrmos, remusai ten viperiai visokie.

Posted: 09 Feb 2007, 17:43
by efk0nas
_hey wrote:bel efkonai tu man juokingas. speji cia tu motu, kaip tavo daug usintoju ir visi tiek info prisirinke kad vezimu vezt?

pvz akrapoviciu reik jamt per to moto gamintoju atstovus (cia bent krosiniams). kaip pvz, sx450 akrapovicius kainuoja 1 keur, yz250f akrapovicius kainuoja 600 eur.

gy sakau, mink tu i latviu honda atstovybe, sakyk reik akrapoviciaus ir arvesh. kame parkes ? :D
Kažkada vienoj diskusijoj ponas W pareiÅ

Posted: 09 Feb 2007, 17:56
by storms
efk0nas wrote:
_hey wrote:bel efkonai tu man juokingas. speji cia tu motu, kaip tavo daug usintoju ir visi tiek info prisirinke kad vezimu vezt?

pvz akrapoviciu reik jamt per to moto gamintoju atstovus (cia bent krosiniams). kaip pvz, sx450 akrapovicius kainuoja 1 keur, yz250f akrapovicius kainuoja 600 eur.

gy sakau, mink tu i latviu honda atstovybe, sakyk reik akrapoviciaus ir arvesh. kame parkes ? :D
Kažkada vienoj diskusijoj ponas W parei�kĆ«, kad kai kurie �io forumo dalyviai yra turĆ«jƦ vos ne visus Honda CBR modelius ir važinĆ«t jais pradĆ«jo dar tada, kai jĆø nuomonei/žinioms oponavƦ Kauno motomanai dar Ć

Posted: 09 Feb 2007, 17:59
by efk0nas
storms wrote: net asara nuriedejo....
visi per tuosmetus visa pasaulio tiuninga isbande, o niekoneaprase...
susikai man savaitgaly...
:pottytrain:
Taigi jūs "pasaulinius forumus skaitot", ne "sprendžiat apie konkrečius modelius iÅ

Posted: 09 Feb 2007, 18:01
by Rashyd
skaitau eik i moderavimo tema ir pabalsuok. uzdarysim sita shuda demokratiniu budu, pries pat rinkimus!
efk0nas wrote:
storms wrote: net asara nuriedejo....
visi per tuosmetus visa pasaulio tiuninga isbande, o niekoneaprase...
susikai man savaitgaly...
:pottytrain:
Taigi jūs "pasaulinius forumus skaitot", ne "sprendžiat apie konkrečius modelius iÅ¡ asmeninės lievo egzemploriaus patirties". Turit žinot viską, skaitau :-k

Posted: 09 Feb 2007, 19:15
by Qu'est ce que c'est
:balvons:

Posted: 10 Feb 2007, 10:19
by gonzas
jau tu kurwa kurwa, kaip efkUnas man geda daro.....



:pazors: