Page 6 of 6

Posted: 03 Jan 2009, 15:34
by nepykit
nepykit wrote:
didzhej wrote:ne, nenoriu.
man patiko tavo pasiulyta viena pergale ir 7 vieta overalle.

Darom staFFkes?
skaitau dar ankstoka, gal po pirmu 08-tu metu bandymu?
nepykit wrote:Bet pirmas dvi vietas galiu paprognozuoti jau dabar:
1. Bayliss
2. Corser
trecia galvojau irgi paprognozuoti bet persigalvojau..
nepykit wrote:
didzhej wrote:tai jau sakyk, a to dabar visi nervuosis! :D
norejau rasyt Haga. nesinervuokit! ;)
Nepaslaptis, kad pasibaigusiojo WSBK cempionato baigti visiskai teisingai isprognozavau, net nesulaukes pirmuju 08' bandymu.
Niekaip nesuprantu, kodel sis neeilinis aiskiaregystes proverzis buvo praziuretas?! Ir kodel negavau pirmuju kasmetiniu metiniu MF apdovanojimu apdovanojimo??! Atsakykit!!

Posted: 03 Jan 2009, 19:21
by mindaugasa vol.2
faaak, tiksliai likai be apdovanojimu?!?
skandalas!
bet tai gal suprognozuosi ir siu metu 1-3vietas?

Posted: 03 Jan 2009, 19:40
by nepykit
mindaugasa vol.2 wrote:faaak, tiksliai likai be apdovanojimu?!?
skandalas!
bet tai gal suprognozuosi ir siu metu 1-3vietas?
Is esmes siemet su spejimu jau veluoju lygiai menesi, bo reikejo jy atlikti gruodzio 3cia (tada teisingiau buna) :)

Nepaisant to jau buvau beparasas spejima, bet paskui pagalvojau, kad siemet viskas bus taip stpainu, kad da nu nach..
Zodziu atidedam dar kokiam menesiukui ;-)

Posted: 03 Jan 2009, 21:06
by mindaugasa vol.2
BUS IDOMIAUSIAS SEZONAS EVA!