Page 51 of 75

Re: Bendras

Posted: 09 Sep 2010, 16:22
by Yvl
nuotrauku idesi, ar reiks kad rashydas paprasytu?

Re: Bendras

Posted: 09 Sep 2010, 16:24
by El Traxo
Martynas wrote:taigis ivaldytas Fatbojus su ilenktom sakem, bej remu. Laukiam gryztant po menesiuko, tada placiau papasakosiu.

Re: Bendras

Posted: 09 Sep 2010, 16:26
by ezhiukas
to naujo juodo fatbojaus tai gal ir noreciau. O siaip tai nelabai suprantu ko zmones taip del tu fatboju alpsta

Re: Bendras

Posted: 09 Sep 2010, 16:26
by Martynas
touj

Re: Bendras

Posted: 09 Sep 2010, 16:30
by El Traxo
nu vuo :)

o kas ta chrominė karobkė po galinio stabdžio pedalu?

Re: Bendras

Posted: 09 Sep 2010, 16:31
by Martynas
bbzino, sakau neciupinejau dar jo, gryz, bus issiaiskinta... P.S.ko tel nekeli?

Re: Bendras

Posted: 09 Sep 2010, 16:50
by tckd
pala tai martynas tik viena vos ne vos prikele, jau kita nupirko? vel ieskosim OEM detaliu debesies? :occasion2:

Re: Bendras

Posted: 09 Sep 2010, 17:47
by ezhiukas
o kelintu metu tas fatbojus? Posukiai, veidrodeliai kazkokie priestvaniniai. O detaliu tai reikes dxja. Tepalo bakas suhujarintas, sakes, plunksnos, oro filtras, pakojai. Nx, nepirkciau tokio lavono, nebent itin pigiai. Daugiau 3 zalio neduociau uz ji

Re: Bendras

Posted: 09 Sep 2010, 17:47
by Abbath
ta karobke yr koveris, tsakant skardine bliaxa uzmouta... tipo graziau :laughing6:

Re: Bendras

Posted: 09 Sep 2010, 18:25
by Arvis
Image

Re: Bendras

Posted: 09 Sep 2010, 19:08
by Yvl
fotosesija autopliusui?

Re: Bendras

Posted: 09 Sep 2010, 21:27
by Teo
fetbojai man irgi niekada nepatiko (tiesa sakant, iš softeilu, tai nebent naitreinas vertas demesio, visa kita - blizgučiai negrams), bet tskant - na vkus i cvet - druga net (arba - každyj dročit, kak on chočet). enyvei - sveiknimai Martynui. Smagu kai plečiasi ratas kažką suprantančių apie motociklus :)

Re: Bendras

Posted: 09 Sep 2010, 22:12
by Martynas
ezhiukas wrote:o kelintu metu tas fatbojus? Posukiai, veidrodeliai kazkokie priestvaniniai. O detaliu tai reikes dxja. Tepalo bakas suhujarintas, sakes, plunksnos, oro filtras, pakojai. Nx, nepirkciau tokio lavono, nebent itin pigiai. Daugiau 3 zalio neduociau uz ji
senas su karbais ir tai svarbiausia... bus prikeltas is numireliu ir bus ledas...
Arvi, kada duosi pralegti?

Re: Bendras

Posted: 10 Sep 2010, 09:57
by storms
Teo wrote:enyvei - sveiknimai Martynui. Smagu kai plečiasi ratas kažką suprantančių apie motociklus :)
pactalom
:greblys:

Re: Bendras

Posted: 10 Sep 2010, 10:14
by ezhiukas
Martynas wrote:
ezhiukas wrote:o kelintu metu tas fatbojus? Posukiai, veidrodeliai kazkokie priestvaniniai. O detaliu tai reikes dxja. Tepalo bakas suhujarintas, sakes, plunksnos, oro filtras, pakojai. Nx, nepirkciau tokio lavono, nebent itin pigiai. Daugiau 3 zalio neduociau uz ji
senas su karbais ir tai svarbiausia... bus prikeltas is numireliu ir bus ledas...
Arvi, kada duosi pralegti?
tikiu kad bus ledas. Tik klausimas ar tai verta tokiu pastangu. Praktika rodo kad geriau koki 1-2 zalio daugiau sumoketi aukcione ir pasiimti sveikesni. Nes lavono prikelimas galutinej sumoj subega i tuos pacius zalius, tik priedo dar prasipisi daug. Lavono prikelinijimas manau pasiteisina nebent vieninteliu atveju - kai tau visiskai nepatinka originalas ir zadi daryti pilna tiuninga. Tada aisku neverta permoketi uz originalias sveikas detales, kurios veliau vistiek bus pakeistos tiuninginem.