Page 54 of 88
Posted: 22 Mar 2010, 07:36
by storms
gedo varnike ajajaj kaip ajna...

Posted: 22 Mar 2010, 11:26
by cosmoz
isiterpsiu ir pataisysiu
pastarajam motociklui Ohlins amortizatorius

tik gale, manau taip skelbimo autorius tik gražiai parašė, kad kas nupirktu [-o< .
Priekyje iš gamyklos buvo Marzocchi, manau ir liko Marzocchi, kitu atveju reiktu griebti tą motociklą ir džiaugtis 5 metus geru pirkinių, nes visas Ohlins setas panašiai kainuoja kaip ir pastarasis motociklas
Posted: 22 Mar 2010, 11:35
by drzet'as
kaip ir showa uzrasyta ant stoko, bet gali buti kad tik lipdukas
Del to ir svaigstam apie ohlins kad jai siaip sugalvosi susideti tai tiek pat kiek uz moca atidevei tiek dar reiks ir uz amortikus..

Posted: 22 Mar 2010, 11:42
by didzhej
pasitikslinimui turiu pasakyti, kad mano priekiniai Kayaba, galinis Ohlins.
Posted: 22 Mar 2010, 11:56
by tckd
taiva an galo dar ir gaunasi kad nelabai ir rasi jebejui varnos su full ohlinsais uz 400 svaru

Posted: 22 Mar 2010, 13:25
by cosmoz
Žodžiu dezinformacija kokia tai

Posted: 31 Mar 2010, 18:56
by cosmoz
nu ką, varna pasipuošė nelužtančiomis "Zeta platinum" rankenėlėmis

Posted: 31 Mar 2010, 23:31
by cosmoz
mįslė šimtagyslė
kas dežutėse???

Posted: 31 Mar 2010, 23:48
by didzhej
pigi mysle. arba pigus flomasteriai rasymui ant deziu

geras! o ka tu tuom nori pasakyt?!
Posted: 31 Mar 2010, 23:55
by cosmoz
gražu
Posted: 31 Mar 2010, 23:56
by didzhej
ten tikrai tikrai nieko tavo nera?
Posted: 01 Apr 2010, 18:49
by cosmoz
deja yra
](./images/smilies/eusa_wall.gif)
Posted: 01 Apr 2010, 20:15
by didzhej
whaazzaaaa... kuri deze?

Posted: 01 Apr 2010, 20:22
by cosmoz
čuvak netikėk niekuo kas tau šiandien ką pripasakojo
Posted: 01 Apr 2010, 20:26
by zil130

šposas