Page 56 of 88

Posted: 29 Apr 2010, 14:46
by tckd
Rashyd wrote: dar atrodo kad TC450 su TE dokumentais sian tikrai parsiduos...
ce vle zolepiuves daba madoj ar cia koks menulio uuztemimas? :-k

Posted: 01 Jun 2010, 19:20
by zasiuks
Netycia perskaiciau kelias naujienas apie 2011 metu husqvarna, TC450, tai ji tures BMW taivanieciu sukurta varikli ir galinis trikampis amortizacijai bus virs galines svytuokles. Idomus sprendimas.
Cia tokios naujienos is Motocross action Liepos men nr.

Posted: 01 Jun 2010, 22:36
by didzhej
O as vis laukiu, kas ten su tuo bmw pas juos bendro bus. Nu jei motoras toks.. tai gal.

Posted: 02 Jun 2010, 09:43
by mindaugasa vol.2
as tai perskaiciau, kad bmw didriguojama varna nusprende "suminksteti"
tipo, motociklas kiekvienam
nu nx, jei taip! :evil:
pikti liks tik kawasakiai ninjos

Posted: 02 Jun 2010, 11:26
by didzhej
pamirso paminet, ... kad visiems, kurie sugeba ipirkti bmw zenklu pazymeta technika (auto/moto)... :)

Posted: 02 Jun 2010, 11:45
by tckd
didzhej wrote:pamirso paminet, ... kad visiems, kurie sugeba ipirkti bmw zenklu pazymeta technika (auto/moto)... :)
bmw zenklas ir varna? hmm cia dj kazka suvele :-k

Posted: 02 Jun 2010, 12:02
by didzhej
bus ant remo, motoro. net neabejoju.
beto, husqvarna iki siol ant remo turejo agustos zenkla, o ne varnos.
kodel turetu keistis?

Posted: 02 Jun 2010, 12:11
by Renaz
staltiese takelis ant remo perkantiems BMW zenkla! :chain:

Posted: 02 Jun 2010, 12:17
by didzhej
skaitau nesi teisus.
cia tik lietuva tave gadina.
beto, volvo kainos, dar didesnes remonto, o vistiek perka.

Posted: 02 Jun 2010, 12:21
by mindaugasa vol.2
bet tai gal jau laikas husqvarna uzkelti ant stulpo kaip daugiausiai zenklu inkorporuojanti motocikla?
siuo metu rasime (jei bmw nelieps staigiai nutrinti): mv augusta, husqvarna, cagiva, bmw. jau nekalbant apie smulkias komplektuojancias.

Posted: 02 Jun 2010, 12:22
by Renaz
didzhej wrote:skaitau nesi teisus.
cia tik lietuva tave gadina.
beto, volvo kainos, dar didesnes remonto, o vistiek perka.
negadina. tiesiog nemegstu fanatizmo:) pries bmw absoliuciai nieko neturiu.

Posted: 02 Jun 2010, 12:23
by didzhej
cagiva ciulpe, idant tai paciai augustai priklauso/-e?

Posted: 02 Jun 2010, 12:26
by mindaugasa vol.2
nzn.
zn tik, kad pirmieji motogp (dar 500uku eroje) pradejo naudoti carbonini rema.

Posted: 02 Jun 2010, 12:38
by storms
donce nenervink
nera augustos
yra agusta

Posted: 02 Jun 2010, 12:47
by didzhej
Ciprasau.