Page 57 of 88
Posted: 14 Jun 2010, 21:47
by didzhej
Su salyga, kad zoliapjoves yra dominuojanti marke po ktm- prikeliu skyreli. Sian smaugiau apie pusvalamduka, sudejau spyruoklytes, sujungimus, patobulinau dusles gumukus pagal WEC matyta technologija.
Visgi dar taip kaip jie ten dar nemoku, nes antra diena tikrai buvau itikejas, kad galim!

Posted: 22 Jul 2010, 15:38
by didzhej
*** as is sito skyrelio pasitraukiu, kaip neturintis i ji jokiu teisiu. Traukiuosi ant gedos stulpo, idant paciam norisi ir reikia.
Atrode, kad taip reikia, o db labai gaila.

Posted: 22 Jul 2010, 18:53
by cosmoz
ne nu šakės dar pasakyk, kad hesburgerį nusipirkai tai išvis tada vienam fronta laikyt [-o< skaitau reiks ir man perlipt tada į koki crf kampeli

Posted: 22 Jul 2010, 21:51
by tckd
kaip suprantu didzeju nebezada nuo asfalto nulipt tai cia jau reiktu sukrest minusu debesim.
is kitos puses dokit kokia naujesne dupiam tcx stoju i kanpeli

nors ir hesburgiuks ajn
o crfas tigi nesiveda, paklausk bet ko fokej pasakys! CRFo testraidas kazkaip labai primine tavo TC.. tik kad uzstumt reikejo

Posted: 22 Jul 2010, 23:03
by didzhej
main target bmw f800gs (netvietojeducati)
Posted: 22 Jul 2010, 23:57
by wundis
gi cohones yra jemk 1200!
Re: Husqvarna kampelis
Posted: 23 Jul 2010, 20:50
by didzhej
vertimo reikia.
Re: Husqvarna kampelis
Posted: 23 Jul 2010, 22:40
by wundis

EDIT: tavo gelzgalis sviezio surio kraste. bazuosiuosi kauno kryptimi ateinancia savaite kazkada. perimk! arba lauk moto9
Re: Husqvarna kampelis
Posted: 26 Jul 2010, 09:53
by didzhej
ye~ let's meet!
Re: Husqvarna kampelis
Posted: 27 Jul 2010, 15:20
by Ziune
spek ar pamatysi DJ M9-iose.....
EDIT: tavo gelzgalis sviezio surio kraste. bazuosiuosi kauno kryptimi ateinancia savaite kazkada. perimk! arba lauk moto9[/quote]
Re: Husqvarna kampelis
Posted: 28 Jul 2010, 00:05
by didzhej
jei busiu ant zemeles, gal ir pasimatysim. skeptike tu.

Re: Husqvarna kampelis
Posted: 01 Sep 2010, 14:46
by liankas
Su salyga, kad litu nedaug ir reikia malku tai jamu
sita
Re: Husqvarna kampelis
Posted: 01 Sep 2010, 14:52
by didzhej
motocompase butum daugeliui padejes ;)
Re: Husqvarna kampelis
Posted: 01 Sep 2010, 14:54
by liankas
nu dabar visi zino, kad jeigu ka, galesiu padet
Barteriu aisku. As atlaisvinu kelia kur reikia. Jus padedat malkas i zubrionka sudeti
Re: Husqvarna kampelis
Posted: 11 Sep 2010, 23:13
by zil130
perekupščikas.
http://www.autogidas.lt/skelbimai/husqv ... 61202.html" onclick="window.open(this.href);return false;