Page 57 of 130
Posted: 15 Jul 2010, 14:37
by M`BaubZ
Posted: 15 Jul 2010, 15:06
by storms
buciuoju kanopa
+1
Posted: 15 Jul 2010, 21:58
by storms
apsisikau kaip visada
atsiprasau
kuro sanaudos buvo ijungtos ant km/l, o ne l/100 km
visks narmalei
7.3
Posted: 16 Jul 2010, 07:07
by mindaugasa vol.2
aciu hondai, storms ir baubazui
Posted: 21 Jul 2010, 09:34
by storms
sian karve bandys irodyt kad ji race lygal street only
Posted: 21 Jul 2010, 11:20
by mindaugasa vol.2
laikome spygas [-o<
Re: Project 1000RR - Honda techninis kampelis
Posted: 23 Jul 2010, 09:14
by storms
kagi
is 2 karto karve stryt lygl.
pirmas karts nepavyko 90 proc del sertifikuotojo personalijos
buvo suinstaliuota:
-posukiai (aciu jarkai)
-priekinis gabaritas (inter -1)
-numerio laikiklis/snarglys
-speedas
vakar sugaisau apie 3 h visu reikalu legalizavimui.
schema tokia:
atvarai i rgitra. sutikrini numerius (bande sakyt kad vel vogtas). beje, regitros duombaze k8 karves nebuvo!. klausimas pamastymui: kokios karves vazineja po miesta?. varai pas ekspertus. jie te nusiraso kodukus nuo lempu, jei viskas gerai, liepia eit i kasa susimoket 157 lt. tada bendros eiles tvarka varai technikine. susimoki 17lt. prisikabina, kad negalima atskirai ijungt gabarito (nors gamintojas nera taip numates). gincijiesi. irodai. gauni kazkoki dar lapa. varai atgal pas ekspertus su technikines pazyma (kuri beje negalioja, nes TP neatitinka KET reikalavimu, t.y. neturi numeriu!!!). ekspertai duoda sertifikata. varai i regitra. atstovi eile, susimoki 46 lt. gauni numerius ir techpasi. varai i tuvlita pas budinti darbuotoja. susimoki 6 lt uz pakartotine technine apziura ir gauni lipduka.
Re: Project 1000RR - Honda techninis kampelis
Posted: 23 Jul 2010, 09:28
by Arvis
Prasom pasidalint kaip vertino iskvepejo meliodija
Re: Project 1000RR - Honda techninis kampelis
Posted: 23 Jul 2010, 09:34
by storms
nevertino niekaip
2broliai skleide tylesni garsa uz isiurbimo trakta...
Re: Project 1000RR - Honda techninis kampelis
Posted: 23 Jul 2010, 10:40
by mindaugasa vol.2
ha, o tai jei sako, kad "vogtas", bet tu sakai, kad "ne", tai tada uzregistruoja?
Re: Project 1000RR - Honda techninis kampelis
Posted: 23 Jul 2010, 10:49
by storms
nu tai taip iseina
Re: Project 1000RR - Honda techninis kampelis
Posted: 23 Jul 2010, 11:04
by wundis
hehe, tai vagis iskarto paraudonuotu, uzsidegtu kepure ir beliktu aniem rekt - vagis vagis !! gaudykit vagi !!
Re: Project 1000RR - Honda techninis kampelis
Posted: 23 Jul 2010, 11:21
by devil_racer
storms wrote: prisikabina, kad negalima atskirai ijungt gabarito (nors gamintojas nera taip numates). gincijiesi. irodai.
o nėra padėties vairą užrakinus kad gabaritai užsidegtų?
Re: Project 1000RR - Honda techninis kampelis
Posted: 23 Jul 2010, 11:25
by storms
devil_racer wrote:storms wrote: prisikabina, kad negalima atskirai ijungt gabarito (nors gamintojas nera taip numates). gincijiesi. irodai.
o nėra padėties vairą užrakinus kad gabaritai užsidegtų?
ne
net pas europieti nera

Re: Project 1000RR - Honda techninis kampelis
Posted: 23 Jul 2010, 13:39
by devil_racer
storms wrote:devil_racer wrote:storms wrote: prisikabina, kad negalima atskirai ijungt gabarito (nors gamintojas nera taip numates). gincijiesi. irodai.
o nėra padėties vairą užrakinus kad gabaritai užsidegtų?
ne
net pas europieti nera

mandriai
