Page 57 of 63

Re: Bullies on da ICE - 2009/2010/2011

Posted: 09 Feb 2011, 22:42
by Yvl
klieju reik ostit!

Re: Bullies on da ICE - 2009/2010/2011

Posted: 10 Feb 2011, 01:51
by Dzuku_Briedzis
huj... pletkinykai

Ziurek, pas vovere tik 2 varztai istruko,,, pas mane .. beveik viskas

kalti ne varztai.. kalta padunges minksta guma

P.S. klijai nepadejo.. gazas dugnas = ner varztu

Tuo paciu, i kieta padunge susukti varztai laikesi kaip einanana, jokiu problemu.

Isvada - imat medines padunges ir ten sukat

Re: Bullies on da ICE - 2009/2010/2011

Posted: 10 Feb 2011, 01:53
by Dzuku_Briedzis
aj da... priekis pofig.. nei viens varztas nepajudejo pas mane.. as tik is galo isplesiau...

ar gi tai negi va gi tai reiskia, kad bergo torkas tokis, kad net neislupamus KK islupa? aya? :pagausiu:

Re: Bullies on da ICE - 2009/2010/2011

Posted: 10 Feb 2011, 07:07
by tomasn
skaitykit thumpertalk.com, ten kazkokos info buvau rades kadaise

Re: Bullies on da ICE - 2009/2010/2011

Posted: 10 Feb 2011, 09:50
by El Traxo
Arvis wrote:Aciu traxiui uz makita (ryt darban privesiu)
darbe manes nera. Numei as. Atostogauju patyliukais. :riaugt:

Re: Bullies on da ICE - 2009/2010/2011

Posted: 11 Feb 2011, 20:00
by Rashyd
TAi kaip vIrai, smaugiam savaitgaliu?

Re: Bullies on da ICE - 2009/2010/2011

Posted: 11 Feb 2011, 20:29
by tomasn
RYT 12 val. prasom neveluoti! ten kur salia, kur paprastai anksciau vazinedavom

Re: Bullies on da ICE - 2009/2010/2011

Posted: 11 Feb 2011, 21:43
by El Traxo
Sekmadienį irgi prašau nepasididžiuoti.

abaje, ar jau pamatysim ilgai keliavusius koldkuterius?

Re: Bullies on da ICE - 2009/2010/2011

Posted: 12 Feb 2011, 01:40
by Arvis
bbz kaip ten per lietu su KK smaugt...ledo yr ?

Bullies on da ICE - 2009/2010/2011

Posted: 12 Feb 2011, 09:58
by Dzuku_Briedzis
Vanduo pofig
Sniegas gaudys

Re: Bullies on da ICE - 2009/2010/2011

Posted: 15 Feb 2011, 15:07
by El Traxo
iškratytas drakono dankrats. gerasis dėdė-motovoverė smaugia on da ice :binky: :binky: :binky: :binky: :binky:

Image

Re: Bullies on da ICE - 2009/2010/2011

Posted: 16 Feb 2011, 16:15
by ezhiukas
su salyga kad buso neradau, tai siandien nuvariau pagasdint zveju ant buivydiskiu prudeliu. Zvejai pasirode visai draugiski, mentu nekviete. Ledas puikus, saulute sviecia, visai nesalta. Sniegas gerai susales, prie motociklo nelimpa. Praktiskai idealus oras smaugt. Tik biski sukibimo gale truksta, kai sypus nutrumpinau. Su ilgesniais per posukius buvo smagiau

Re: Bullies on da ICE - 2009/2010/2011

Posted: 17 Feb 2011, 23:34
by wundis
labas kampeli, labai noreciau kad taptum man aktualus.

KK niekas atliekamu neturi?

Re: Bullies on da ICE - 2009/2010/2011

Posted: 18 Feb 2011, 07:15
by tomasn
ant tapeliu turetum pakankamai atliekamu atlikusiu nuo briedzio ir emazo, su magnetu prisirinkt

Re: Bullies on da ICE - 2009/2010/2011

Posted: 18 Feb 2011, 09:16
by Dzuku_Briedzis
hehe.. emaz sukai KK i minksta padugne? :) Neskaitei postu? Nu sveikinu