Page 57 of 75

Re: Bendras

Posted: 12 Feb 2011, 17:23
by Martynas
praitais metais, buvau geras....., tai senelis saltis atsiunte pora seniubesmegeniu.. :skvydukas:

Re: Bendras

Posted: 01 Mar 2011, 20:25
by Teo
na štai, ką tik pabaigiau dar viena juodulį:

Image

net neidomu - visas toks oem`inis gavosi.

Re: Bendras

Posted: 02 Mar 2011, 08:34
by Arvis
kazkaip atrodo kad lietuva verziasi i antra vieta pagal isleidziamu i rinka harliu kieki.

Re: Bendras

Posted: 02 Mar 2011, 08:42
by Teo
klysti. kad tu zinotum kokiais kiekiai patys vokieciai veža is amekes - tai tiek kiek lietuvaiciai atveza, tai tik lasas juroje. o dar kur lenkai. jie beja turi savo dyleri, ir gauna eurosertifikatus, kurie galioja visoje europoje.

Re: Bendras

Posted: 02 Mar 2011, 10:49
by Martynas
OEM tai jega.. :thumbright:

Re: Bendras

Posted: 02 Mar 2011, 16:27
by Arvis
hmm.. nu yra reiskia rinka ir tokiem daiktam. Mindaugai ?
2011 Lehman Trikes: Storm Kawasaki 900

Image

Re: Bendras

Posted: 02 Mar 2011, 18:04
by Teo
turbut to kavasrakio 900 kubu motoras net neprasuka tokiu ratu. ka jau kalbet apie važiavimą :D

Re: Bendras

Posted: 02 Mar 2011, 20:02
by tckd
o situo ciuju po 6 bokaliuka dar liohkai galima vaziuot tiesiai per prerijas :cheers:

Re: Bendras

Posted: 03 Mar 2011, 15:04
by Teo
prisiminiau sena reklamisto patirti

Image

Re: Bendras

Posted: 03 Mar 2011, 15:07
by Yvl
kazkaip pakvipo komiksais...

Re: Bendras

Posted: 03 Mar 2011, 15:11
by Teo
Yvl wrote:kazkaip pakvipo komiksais...
kur tu cia tuos komiksus matai? kad HD lipdukas ne kinijoje isploteriuotas, o vilniuje?

Re: Bendras

Posted: 03 Mar 2011, 15:50
by Arvis
manau yvlas apie fonta sneka. Man kazkaip irgi anciukas donaldas prasisviecia.

Re: Bendras

Posted: 03 Mar 2011, 16:00
by Yvl
jio. sriftas :)

Re: Bendras

Posted: 03 Mar 2011, 16:01
by Abbath
Tai gal ir baikas bus tokia tematika? mikimauzas and ko

Re: Bendras

Posted: 03 Mar 2011, 20:47
by M`BaubZ
Image