Page 58 of 79

Re: Bendras

Posted: 08 Sep 2010, 14:31
by Renaz
mindaugasa vol.2 wrote:labadiena,
del trasu: kaimynai, tigi milziniska niekeno zeme plyti prie balsiu (desinej pusej ivaziuojant), maciau viena wundzio karve vasara ir viskas. nei sienauja, nei ka.
aida ten astunke ir kitus nebaisius elementus nelegaliai padarom?
skaitau Akelienes firma kaip matant uzdarys. uzdes plyta, apvynios stora grandine, uzkabins surudijusia spyna ir paleis pikta vilksuni ganytis. ir visakas del leodalvinciu, akropenku ir kitu vietiniu artoju garsaus bliovimo.

Re: Bendras

Posted: 08 Sep 2010, 14:49
by mindaugasa vol.2
tai jei uzdarys, tai kaiminiene, bykoz iki akelienes imones gaunasi toliau.
mielas renai, atvarytum prasukti astunke?

Re: Bendras

Posted: 08 Sep 2010, 14:58
by tckd
mindaugasa vol.2 wrote:tai jei uzdarys, tai kaiminiene, bykoz iki akelienes imones gaunasi toliau.
mielas renai, atvarytum prasukti astunke?
pas rena bajoruose salia y astunke. visi vaziosim tenai :laughing6:

Re: Bendras

Posted: 08 Sep 2010, 15:32
by didzhej
mindaugasa vol.2 wrote:labadiena,
del trasu: kaimynai, tigi milziniska niekeno zeme plyti prie balsiu (desinej pusej ivaziuojant), maciau viena wundzio karve vasara ir viskas. nei sienauja, nei ka.
aida ten astunke ir kitus nebaisius elementus nelegaliai padarom?
As irgi astunke ir kita elementa sukinejau, nekaltai, ten kur dabar mokykla stato. Tai ataleke kito pirmininko(balsiu) statytiniai pakalikai siknalaiziai (rimming profy) ir sako "nu nu nu". gerai, kad bmw turiu, tai esu ivaldes praktines zinias, kaip kalbeti reikia su tokio plauko kaimieciais! sustaciau direktyvas ir palinkejau gero vejo.. ir ju galvose. bet "astunkiu" vieta teko palikti, kad neatsinestu lazdu ir vamzdziu, parodyt ko nuo statybu liko :)
Jei tu piesi "saule" ir nori, kad tie pakalikai siknalaiziai ateje rastu ir mane, pranesk kur ir kada. As jiems dar neidejau kumscio i nosi.
*pasirodo dar biski pykstu ant ju!

Re: Bendras

Posted: 08 Sep 2010, 15:38
by mindaugasa vol.2
plia, kokios dramos vyksta tylios provincijos uzukampiuose!
as kozna vakara atvarau prie mokyklos statybu vietos pasmaksoti, ar dar stato?!
astunkiu nepiesiu, nes neisuku pedalu taip greitai

tai gerai, padarysiu zvalgyba musiu kitoje basliu puseje ir pranesiu i facebook ir twater savo profilius.

Re: Bendras

Posted: 08 Sep 2010, 16:02
by didzhej
taip ir padaryk. o tai kaip eini prie mokyklos, gali uzeit ir pas kaimyna. visada laukiamas. tu zinai gi.
arba kartu galim i mokykla paziuret. tyliai. patyledami. tiesiog i prozektoriu paziuret.

Re: Bendras

Posted: 08 Sep 2010, 16:03
by Yvl
mindaugasa vol.2 wrote:tai gerai, padarysiu zvalgyba musiu kitoje basliu puseje ir pranesiu i facebook ir twater savo profilius.
mindaugai, a kuris ten tu TIKRAS?

Re: Bendras

Posted: 08 Sep 2010, 16:09
by mindaugasa vol.2
feisbuke einu kaip Angelina Jolie

Re: Bendras

Posted: 08 Sep 2010, 16:14
by didzhej
o siandiena eik kaip dviratininkas i alaus studija! siulau kompanija nuo pat namo.

Re: Bendras

Posted: 08 Sep 2010, 16:20
by mindaugasa vol.2
hehe, ryt i darba
vietoje alkoholio intoksikacijos sukalbesiu tris rozancius

Re: Bendras

Posted: 08 Sep 2010, 16:21
by Yvl
mindaugai, ten ir bealkoholiniu gerimu yra. o ir pamint pries miega - sveika!

Re: Bendras

Posted: 08 Sep 2010, 16:23
by didzhej
.. as irgi ne del prisgerimo ten eisiu. mindaugai. as del sporto! sportinio intereso. ir sportiniu istoriju!

Re: Bendras

Posted: 08 Sep 2010, 16:24
by tomasn
nu pirmininkai, nu. dokis provokojamas!

Re: Bendras

Posted: 09 Sep 2010, 14:33
by El Traxo
Atradau sau, kad rūsčiųjų rokerių pamėgtas brendas gamino ir dirtbaikus!

+ppiec =D>

Image

This picture was taken at Will Rogers's coliseum in Ft. Worth, TX. and was one of my first races on the bike, not very fun considering how slick it was in there....You can tell from the size of my eyeballs!!!
Image

Re: Bendras

Posted: 10 Sep 2010, 16:46
by didzhej
piktoniski! bet ir vaikai velniai!