Page 59 of 67

Re: traktoriu aktualijos

Posted: 20 Aug 2013, 13:54
by storms
Šiuomi iškart atsijojome baikerius nuonobų

Re: traktoriu aktualijos

Posted: 20 Aug 2013, 14:37
by ezhiukas
siaip isvis ziuriu '14 metu traktoriai labai smarkiai pasikeite - pradedant mygtukais, spoileriais, cemodanais ir baigiant motorais. Nuo senu detaliu nebeuzdesi. Sunku bus grizusius remontuot... Nors kol kainos pasidarys normalesnes, gal jau ebejuj atsiras detaliu pasiula. Bet kitaisku analogu itariu dar metu 10 nebus. Nu bet ir px, kazkaip nedziugina tie nauji traktoriai, reiks ir toliau senus pirkt

Re: traktoriu aktualijos

Posted: 20 Aug 2013, 14:51
by El Traxo
ezhiukas wrote:Nuo senu detaliu nebeuzdesi. Sunku bus grizusius remontuot
Tai berods tai prasidėjo jau 2007 -2009m. Ir kuo toliau, tuo "linksmiau"

Re: traktoriu aktualijos

Posted: 20 Aug 2013, 16:10
by Martynas
ir nuo 2011 pasikeitimai jau kai kuriuose modeliuose, o nuo 2012 daugelyje nauja elektronika. Anksciau ir ismaniuju nebuvo telefonu, nieko priprasim :D teko vaziuoti su nauju 103 motoru, tai 96 inch ruko... :ruko:

Re: traktoriu aktualijos

Posted: 20 Aug 2013, 16:40
by ezhiukas
ir ka kad ruko? Uz tai kaista normaliai, ryja kura. Paimk normaliai padaryta 88" motora ir pamatysi kaip stockinis 103" ruko. Ir ne taip kaista, ir kuro maziau ryja. O ta gudri elektronika gerai kol servisas netoli. Nes jei kas atsitinka, nieks nezino nuo kurio galo pradet krapstyt, o daznai ir nepakrapstysi be HD dylerinio kompo. Aisku yra ir fainu dalyku - brembo stabdziai, touringiniai remai nuo '09. Bet siaip tai tie nauji motoriukai daugiau duokle ekologijai, nei kad vazinejimui

Re: traktoriu aktualijos

Posted: 20 Aug 2013, 21:58
by Teo
ezhiukas wrote: Aisku yra ir fainu dalyku - brembo stabdziai, touringiniai remai nuo '09.
protingi dėdės sako, kad nėra geresnio rėmo už FXR. o tie visi supernaujoviški bling-bling tai šūdo krūva (tik ta krūva nesmirda pirmus 5 metus, paskui smarvė tolygiai didėja proporcingai nuvažiuotiems kilometrams:)

Re: traktoriu aktualijos

Posted: 21 Aug 2013, 08:49
by ezhiukas
xz, fxr remai aisku geri, bet as bijau kad cia daugiau nostalgija veikia. Pakaba, stabdziai tais laikais buvo tikrai prastesni. Reikia painvestuoti kad pasiekti dabartini lygi. Evo motoru galingumas ir patikimumas irgi zemesnis nei tc. Be to fxr yra vieno zmogaus motociklas, jei keliaut dviese, apsikrovus daiktais jis jau per mazas. Taip kad turi minusu tie fxr, nors visgi noreciau tureti savo garaze toki :)

Re: traktoriu aktualijos

Posted: 21 Aug 2013, 10:07
by Martynas
"ir ka kad ruko? Uz tai kaista normaliai, ryja kura."
Del kaitimo, nezinau, nepastebejau kad kaistu labiau, o kuro ryja panasiai, ziurint kaip vaziuosi. Beto malonumas nuo 90 mi atsukus rankena jausti, kad traukia, o ne tik uzia.

"Paimk normaliai padaryta 88" motora ir pamatysi kaip stockinis 103" ruko."
88 motoras su 5 begiais, atgyvena... o padaryk 103 motora, kaip tada bus? kalba eina apie stokinius, o ne custominius motorus.

"O ta gudri elektronika gerai kol servisas netoli. Nes jei kas atsitinka, nieks nezino nuo kurio galo pradet krapstyt, o daznai ir nepakrapstysi be HD dylerinio kompo. "
Va su situo sutinku, HD viska daro, kad garaziuke nepasiremontuotum... biznis toks jau...

Re: traktoriu aktualijos

Posted: 21 Aug 2013, 10:25
by ezhiukas
Martynai, tu bandei kada nors motora daryt? Isvis, domejaisi nors kiek performance tiuningu? 88" darosi lengvai, o nauji 96", 103" turi silpnokus alukuninio guolius, reikia lupt motora is remo, visa isardyti, pakeisti guolius, kitaip smarkiai rizikuoji kad ji uzlenksi. 110" screamo motorai jau eina su visai kitais guoliais, jie laiko normaliai. Be to del closed loop ipurskimo, tiuninant motora yra bedeliu su elektronika. Senuose motoruose jos sprendziasi gerokai pigiau ir paprasciau.
Ir del kaitimo problema tikrai yra, ne veltui naujuose 103" motoruose idejo tepalo ausintuva ir padare galinio cilindro atjungima.
Siaip jei kalbet apie grynai stock motora ir nekist nagu, tai nauji motorai gal ir neblogi, bet jei uzsiimt tiuningu, tai senas motoras tiuninasi gerokai pigiau ir paprasciau. Ir uztiuninus vaziuoja geriau uz nauja standarta. Taip kad perkant sena harli is kokio aukciono sau vazinet, manau senesni modeli rinktis visai racionalu, ypac softaila. Touringai nuo '09 metu gal ir verti demesio lyginant su senais. Bet ir kainos ju aukstos. O uz skirtuma tarp naujesnio ir senesnio, ji galima pilnai pasidaryt pagal save ir dar liks pinigu.

Re: traktoriu aktualijos

Posted: 21 Aug 2013, 10:52
by Martynas
Atsakau i klausima, motora dariau 88 ir 110 screamin eagle. Alkuninis 110 kitoks, na taip ir turi but.
O kam tiunint 103 motora, jei jis ir taip geras? Beje tepalo aisintuvus state jau ir 88 motoruose.
Ner pinigu perki sena 88 tiunini, yr 103 ir nieko nedarai. :D

Re: traktoriu aktualijos

Posted: 21 Aug 2013, 10:53
by Yvl
tai kiek HOG liemenė kainuoja, pasakysi bliat ar ne?

Re: traktoriu aktualijos

Posted: 21 Aug 2013, 10:55
by Martynas
nebobureikalasatsakau

Re: traktoriu aktualijos

Posted: 21 Aug 2013, 11:00
by Yvl
tai aš gal pvz irgi noriu pirkt nu?

Re: traktoriu aktualijos

Posted: 21 Aug 2013, 11:07
by wundis
idedu liemenes foto:

Image

Re: traktoriu aktualijos

Posted: 21 Aug 2013, 12:45
by Motowowere
Cia is priekio ar nugaros :blackeye: