Page 60 of 75

Re: Bendras

Posted: 28 Jun 2011, 10:19
by ezhiukas
va todel ir geriau paimti sena, riebu 88" motora. Tuo labiau kad naujesniam 96" dar ir ant alkuninio pautaupyta. Skaitau idealu butu 88" motoras su karbu, papimpintas iki 95", nepikti velenai, gear drive kitas, darytos arba tiuningines galvos ir bakerio 6 begiu deze.

Re: Bendras

Posted: 28 Jun 2011, 10:26
by Yvl
tai bukvaliai man tik 6 begiu dezes trukst!

Re: Bendras

Posted: 28 Jun 2011, 10:33
by ezhiukas
nu tai pora kilobaksu ir deze tavo :) Visokios revtech ar ultima pigiau, galima ir uz kokius 600$ pajamt, bet kakybe ne ta. Bet, motoras turi buti darytas, originalus motoras sestu begiu nepaveza.

Re: Bendras

Posted: 28 Jun 2011, 10:47
by El Traxo
ezhiukas wrote:va todel ir geriau paimti sena, riebu 88" motora. Tuo labiau kad naujesniam 96" dar ir ant alkuninio pautaupyta. Skaitau idealu butu 88" motoras su karbu, papimpintas iki 95", nepikti velenai, gear drive kitas, darytos arba tiuningines galvos ir bakerio 6 begiu deze.
Nu ir kiek tai in total?
dėžė žiūrau 2300$, gear kitas ~600, plius kubikai. Po to reikės platesnio kaliošo gale #-o. Už tiek dar vienas Salvage MC išeina :)

Re: Bendras

Posted: 28 Jun 2011, 10:47
by Yvl
beje, vakar martynoOEM dyna pajodziau. visai shustra jawa. patiko. toli vaziuot nezinau ar patiktu

Re: Bendras

Posted: 28 Jun 2011, 10:51
by El Traxo
Yvl wrote:beje, vakar martynoOEM dyna pajodziau. visai shustra jawa. patiko. toli vaziuot nezinau ar patiktu
Ajo, po miestą šustrilint visai smagi. Tik važiuoja be garso :D
edit: dar patiko, kad vietos kojoms per akis

Re: Bendras

Posted: 28 Jun 2011, 10:58
by ezhiukas
El Traxo wrote:
ezhiukas wrote:va todel ir geriau paimti sena, riebu 88" motora. Tuo labiau kad naujesniam 96" dar ir ant alkuninio pautaupyta. Skaitau idealu butu 88" motoras su karbu, papimpintas iki 95", nepikti velenai, gear drive kitas, darytos arba tiuningines galvos ir bakerio 6 begiu deze.
Nu ir kiek tai in total?
dėžė žiūrau 2300$, gear kitas ~600, plius kubikai. Po to reikės platesnio kaliošo gale #-o. Už tiek dar vienas Salvage MC išeina :)
nu jo, jei imt beikeri tai dxja susirenka. Jei daryt biudzetiskai su kokia ultima ar revtechu ir lietuvisku galvu portinimu, tai kokie 6 kilolitai susibegtu. Salvage mc su 6 begiais tai be kokiu 20 kazin ar paimsi, jei ne dyna

Re: Bendras

Posted: 28 Jun 2011, 11:07
by Teo
biudzetinis variantas butu gaudyti salvage mentovska roudkinga - ten jau buna ir kubikai ir galvos ir velenai papuikinti is 6 begiai.
arba kokiu 00-01 metu lavonelis - donoras bus nebrangus - liks litu tiurlingui.

Re: Bendras

Posted: 28 Jun 2011, 11:12
by Yvl
El Traxo wrote:Ajo, po miestą šustrilint visai smagi. Tik važiuoja be garso :D
su ta intencija sugalvojau uzsimest stock dudas iki rudenio. afdrug patiks...

Re: Bendras

Posted: 28 Jun 2011, 11:16
by El Traxo
Loud pipes... you know
Mūsų keliuose geriau būti "matomu". Pats gerai žinai

Re: Bendras

Posted: 28 Jun 2011, 11:57
by ezhiukas
xz, siaip tai jei ramiai vazineji ir galvoji ne tik uz save, tai ir su tyliom dudom viskas normaliai buna. Nepastebejau kad man su endurke butu zenkliai padidejes avariniu situaciju skaicius lyginant kai vazinejau su harliu. Sezono metu i darba vazineju kasdien.

Re: Bendras

Posted: 29 Jun 2011, 22:02
by Martynas
tylios dudos gerai, kai ilgiau vaziuoji... gali kitokiu garsu pasiklausyti... pvz pauksteliu ciulbejimo :laughing6:

Re: Bendras

Posted: 29 Jun 2011, 22:21
by El Traxo
Martynas wrote:tylios dudos gerai, kai ilgiau vaziuoji... gali kitokiu garsu pasiklausyti... pvz pauksteliu ciulbejimo :laughing6:
Buvau vienu metu užsidėjęs, irgi maniau paukštelių klausysiu. Bet.. juokinga ar kam ne, moco šarmas krito iškart. Gaunasi eilinis parpaliukas. Bukvaliai kaip baikeris su kostiumu. Tada geriau jau japoną nusipirkti :kermit:
Su garsiom vairuotojai girdi, kai važiuoju šalia, tarp eilių važiuojant irgi mato-girdi, jei reikia ir vietos padaro. Ramiai pupsint būni niekam neįdomus

Re: Bendras

Posted: 30 Jun 2011, 07:51
by ezhiukas
HD oficialiai pristate 2012 metu sportsterius ir touringus. Pagrindine naujiena - visi touringai gavo 103" motora su automatiniais dekompresoriais ir tepalo radiatoriais. Kiti modeliai turetu buti pristatyti liepos 20.

Re: Bendras

Posted: 07 Jul 2011, 12:31
by sai
sveikas, baikeriu skyreli. vakar vaziuoju vakarop su golpu pas mergas paskui ruscius vyrus, jie ramiai lekia per ruda sviesa ir staiga vienas saunuolis pasikelia un ratelia (kampas geras), nuleidzia ir lyg niekur nieka nuvaziuoja toliau. mallonu matyt :D martynas? pirmininkas?