Page 60 of 67
Re: traktoriu aktualijos
Posted: 21 Aug 2013, 13:20
by alias
iš apačios če
Re: traktoriu aktualijos
Posted: 21 Aug 2013, 13:31
by ezhiukas
gandai apie traktorius eina toliau:
I know for a fact that they have a series of very well designed water cooled engines that were designed in Europe for them by their V-Rod partners. These engines had the capability of variable cam timing, meaning the engine could be reconfigured in software. The average Harley shop or aftermarket shop would not be able to reconfigure the Motronics ECM used in the test engines. But power potential on this engine was up to 1.5HP per cubic inch while still meeting emissions regulations. There was testing done on this same European designed engine with a fixed cam and Delphi ECM making 1/HP per CID. This simpler design engine would be more Dealer friendly while producing more power than the average performance air cooled engine built today does.
Re: traktoriu aktualijos
Posted: 21 Aug 2013, 17:53
by Abbath
Nervuoja Martynas, ka daryt?
pinusas
Re: traktoriu aktualijos
Posted: 22 Aug 2013, 08:55
by Teo
ezhiukas wrote:gandai apie traktorius eina toliau:
I know for a fact that they have a series of very well designed water cooled engines that were designed in Europe for them by their V-Rod partners.
fabrika nuolatos eksperimentuoja su naujais išradimais. 70 pabaigoje, buvo plėtojamas toks slaptas projektas pavadinimu Nova: siekdami sukonkuruoti s japonais, kūrė sisteminį, OHC V2-V4-V6 motorą, kai derintant cilindrų skaičių ir du skirtingus vieno cilindro darbinius tūrius, buvo planuojama gaminti ištisą paletę motorų nuo 500 iki 1500 ccm darbinio tūrio. Bet visa laimė, kad tuo metu ėjo sunkūs laikai fabrikui, AMF pardavė akcijas privačių inverstuotojų grupei (Willie G buvo tame tarpe), o šie nusprendė į rinką paleisti Evo motorą (nes taip buvo pigiau).
Vėliau buvo eksperimentuojama su VR1000 modelio, vandeniu aušinamu, OHC V2 motoru. tai buvo kaip bazė gimti V-rod motorui, kuris, beja, Eriko Buelio buvo suplanuotas montuoti į tuo metu kuriamos XB serijos buelius (kurie pasirodė 2003 metais).
gandai apie vandeniu aušinamas TC galvas sukasi jau kuris laikas. fabrikas tokiu būdu renka žmonių nuomonęs apie naujienas. Vėliau (lygiai taip, kaip ir būdavo su visų naujų HD modelių paleidimu), paleidžia vieną modelį su pusiau nauju motoru (kaip buvo tarkim su paskutiniais šoveliais, katriej pasirodė su evo karteriu) arba su visai nauju motoru, ir metus/du stebi pirkėjų reakciją.

Re: traktoriu aktualijos
Posted: 22 Aug 2013, 10:07
by Martynas
Abbath wrote:Nervuoja Martynas, ka daryt?
pinusas
tave nuskriaude, kad toks piktas?
Re: traktoriu aktualijos
Posted: 22 Aug 2013, 10:08
by Martynas
kam idomu Arvydo (H-D dilerio) pasakojimas is Denverio apie naujus modelius
http://hog.lt/2013/08/apie-2014-metu-h- ... #more-9426" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: traktoriu aktualijos
Posted: 22 Aug 2013, 10:52
by tckd
Viena parduotuvė Denver’yje ( iš 5 esančių ), per diena vasarą parduoda 8-10 vnt HARLEY
Lietuvoj per metus tiek (ar net neparduoda)? Stai ir aiski dylerio vieta ir poziuris i ji

Re: traktoriu aktualijos
Posted: 22 Aug 2013, 11:09
by Teo
tckd wrote:Viena parduotuvė Denver’yje ( iš 5 esančių ), per diena vasarą parduoda 8-10 vnt HARLEY
Lietuvoj per metus tiek (ar net neparduoda)? Stai ir aiski dylerio vieta ir poziuris i ji

nemanau, kad rolexu dyleris Lietuvoje taiko (ar galetu taikyti) tokias pačias marketingo ir kainodaros strategijas kaip mama Maxima. nieko nepadarysi, rinka yra tokie kokia yra ir kiekvienas nori/stengiasi išspausti kuo daugiau vaško.
Re: traktoriu aktualijos
Posted: 14 Nov 2013, 10:02
by Martynas
Milane pristayti du nauji modeliai
http://www.youtube.com/watch?v=O5BztHvb ... IpdblY9dhQ" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: traktoriu aktualijos
Posted: 14 Nov 2013, 10:23
by M`BaubZ
pažiūrėjau gal kokią sekūndę ar dvi: tai ant kiek graudžiai atrodo liejamos panegirikos dvidešimties metų senumo jemanai virago ir hondai šedou!
o tai MC taisyklės bus pakeistos, kad nariai važinėjai tikrais ir nepamoinais HD?
Re: traktoriu aktualijos
Posted: 14 Nov 2013, 11:24
by Teo
M`BaubZ wrote:
o tai MC taisyklės bus pakeistos, kad nariai važinėjai tikrais ir nepamoinais HD?
tikriems vyrams iš MC, taisyklės nereikalingos!
Re: traktoriu aktualijos
Posted: 14 Nov 2013, 11:34
by tckd
Teo wrote:M`BaubZ wrote:
tikriems vyrams iš MC, taisyklės nereikalingos!
jie patys taisykle.

Re: traktoriu aktualijos
Posted: 15 Dec 2013, 18:13
by Arvis
http://www.youtube.com/watch?v=lm1HIWACugk" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: traktoriu aktualijos
Posted: 06 May 2016, 10:15
by El Traxo
Ahoy, skyreli!
Kolega šyryt sumastė išsitraukti v-rodą (zborai gi ant nosies), bet sankaba neveik? Spaudinėjasi laisvai ir tiek.
Any ideas kur baikeris ją gali rasti? Hidraulinė, kiek žinau. Oras sistemoj?
Re: traktoriu aktualijos
Posted: 06 May 2016, 10:29
by M`BaubZ
tai gal sistemoj išskyrus orą daugiau nieko nebėra? arba, jei rokeris panašiai toks aktyvus kaip šitas frakcijos skyrelis, gal diskai susiklijavę?