Page 7 of 10

Posted: 01 May 2007, 21:53
by Audrius z
Ymechiau shauniUjU ir seip kitokiu i www.audriusz.net

Posted: 01 May 2007, 22:01
by mindaugasa
labas, Audriauzy!!
bobu mazokai renginy ](*,)

Posted: 01 May 2007, 22:09
by gonzas
ir manes niekur nera Image

Posted: 01 May 2007, 23:42
by efk0nas
Audrius z wrote:Ymechiau shauniUjU ir seip kitokiu i www.audriusz.net
Ć

Posted: 02 May 2007, 09:31
by Audrius z
mindaugasa wrote:labas, Audriauzy!!
bobu mazokai renginy ](*,)
Aylierashteys prabylo pons Labas Mindaugas, tai dar ne hyagzameDru geraykad.. ;)
Gonzas: Cia ~8% foto, kitos diskelyje, diskelyje.. :dark1:

Posted: 02 May 2007, 09:38
by gonzas
Zy, gausi per liustra, ash kaip piktas kawenskas, pasisemiau patirties ish stormso ir galiu ivairuoti i liustra. a gyrdy Image




Image

Posted: 02 May 2007, 09:50
by storms
efk0nas wrote:
Audrius z wrote:Ymechiau shauniUjU ir seip kitokiu i www.audriusz.net
Ć

Posted: 02 May 2007, 10:26
by Audrius z
gonzas wrote:Zy, gausi per liustra, ash kaip piktas kawenskas, pasisemiau patirties ish stormso ir galiu ivairuoti i liustra. a gyrdy Image




Image
Liustracija kvepia.. [-o<

Posted: 02 May 2007, 10:29
by Audrius z

Posted: 02 May 2007, 10:33
by storms
gal ir nieko. pasinaudodamas proga pabuciuosiu tau i sikna ir pasakysiu, kad tavo fotkes atpisa visas likusias!

Posted: 02 May 2007, 10:38
by storms
rashyd:
cia kartais ne tavo konbezas?
http://www.audriusz.net/gallery/MotoZiedas-1/IMG_9332

Posted: 02 May 2007, 11:39
by Jordis
taigis:

respect w uz gera starta ir viska po jo. saunuolis. (skanus sumustiniai su agurku, labai) aciu

respect m.a uz atsilaikyma ant zvyro, viskas buvo 20 m nuo manes kaip tik stovejau ten apacioje ir maciau kaip gsxr naglai lindo kur nereikia, prie progos butu buve galima ir per kepaleli trinktelt. skanus sausainiai ;) aciu

pastebejimas: startavusieji post factum sake: kad is Nepatirties pavelavo, bet ne todel kad zalios spalvos lauke ;)

tiek, aciu, buvo grazus savaitgalis

Posted: 02 May 2007, 13:24
by Audrius z
storms wrote:gal ir nieko. pasinaudodamas proga pabuciuosiu tau i sikna ir pasakysiu, kad tavo fotkes atpisa visas likusias!
Aciu uz buterbriodus, atpiso Snickeri! =D>
Suteike jegu dar ir fule atfotkint... :-&

Posted: 02 May 2007, 13:25
by storms
Audrius z wrote:
storms wrote:gal ir nieko. pasinaudodamas proga pabuciuosiu tau i sikna ir pasakysiu, kad tavo fotkes atpisa visas likusias!
Aciu uz buterbriodus, atpiso Snickeri! =D>
Suteike jegu dar ir fule atfotkint... :-&
btw
pameni sneka apie stickerius?

Posted: 02 May 2007, 13:26
by Audrius z
storms wrote:
Audrius z wrote:
storms wrote:gal ir nieko. pasinaudodamas proga pabuciuosiu tau i sikna ir pasakysiu, kad tavo fotkes atpisa visas likusias!
Aciu uz buterbriodus, atpiso Snickeri! =D>
Suteike jegu dar ir fule atfotkint... :-&
btw
pameni sneka apie stickerius?
Kuria is n+++ SNEKU?