Page 7 of 8
Re: Dempferis
Posted: 23 Mar 2011, 11:13
by tomasn
taip
Re: Dempferis
Posted: 23 Mar 2011, 11:19
by tckd
klausimas kiek ten reikia to nuorinimo amebom per aliu stala nepersokantiems jei nededa po defaultu?
O demferis tai skaitau tik mano palatos draugam. Neturi raumeny nera ko lekia:)))
Re: Dempferis
Posted: 23 Mar 2011, 12:33
by Dzuku_Briedzis
wundis wrote:ta proga kad jau paklausiau, o kas nors dejotes greito nuorinimo varztelius i sakes?
pas tomasn berge sudeta. Kadangi bergas ant pardavimo, tai manau issukt galima drasiai
Re: Dempferis
Posted: 23 Mar 2011, 12:50
by tomasn
palaukit, nesakiau? bergas pardotas, inazuma pardota, priekaba pardOOOOOOta!
Re: Dempferis
Posted: 23 Mar 2011, 12:52
by wundis
kas pirko berga ir kodel jis tyli?

Re: Dempferis
Posted: 23 Mar 2011, 12:55
by ezhiukas
ghm, tomasn turbut ruosiasi sekti hejaus pedom
Re: Dempferis
Posted: 23 Mar 2011, 12:59
by wundis
irgi susideti su katunskyte?

Re: Dempferis
Posted: 23 Mar 2011, 13:00
by tomasn
susekti heju ir atimt kazkieno pinigus?

Re: Dempferis
Posted: 23 Mar 2011, 15:47
by MSI
nu pas mane kaime sliekinius dampersus deda tik tie kur semkems maitinasi, a visi sportynykai tik rotorinius
wundis wrote:heh. kaimieciai.

Re: Dempferis
Posted: 23 Mar 2011, 16:10
by wundis
kokius cia reduktorius pardavineji papasakok

pardavineji?
Re: Dempferis
Posted: 23 Mar 2011, 16:18
by Vito
jara wrote:
hehe, tai kad as jam net nusiunciau part numberi pats surades akrapo kataloge! ir plius titaninis midpaipas manau, kad butu kainaves ne viena simta lituku ;) zodziu, vadyba napalyginsi su MF approved kioskeliais!
Su akrapu šiai dienai ypatingai sunku, nes jie turi nustatę minimalią užsakymo sumą. Netgi užsakinėjant pilną išmetimo sistemą jos nelabai pasieksi, tenka laukti kol prisirinks užsakymų. O užsisakinėjančių dabar man atrodo labai mažai.
Re: Dempferis
Posted: 23 Mar 2011, 16:47
by MSI
daiktai verti demesio

Re: Dempferis
Posted: 23 Mar 2011, 19:19
by tckd
nu ble sudabrydziui karjere nemanau kad reikalingas demferis. cia an zvirkeliu smaugiant maks speedu voblina? tigi cia gas gas ne afrika visks narmalia

Re: Dempferis
Posted: 23 Mar 2011, 19:49
by Motowowere
Kuom lengvesnis matacyklius,tuom labiau ant zvyra voblina.Atsiprasyk MZ Bagiros

Re: Dempferis
Posted: 24 Mar 2011, 09:36
by MSI
nu as kai bandziau rastus jamt taik kartas ne nesupranti kaip rankas liek be vaira
o be to savam karjere tai nereik, o karpatai o erzbergs????
tckd wrote:nu ble sudabrydziui karjere nemanau kad reikalingas demferis. cia an zvirkeliu smaugiant maks speedu voblina? tigi cia gas gas ne afrika visks narmalia
