Page 7 of 37

Posted: 06 May 2008, 10:32
by zil130
wundis wrote:
zil130 wrote:
Renaz wrote:Juodi trimai yra seksas. Aciu uz reportaza.
Yvl, gal zinai kodel triraciu tokia priekine sake? WTF? Kodel negali buti normali?
yra ir normaliu shakiuu, bet jos pradetos naudoti (Lietuvoje) neseniai, gal tvirtumo truksta
mes siuomi klausimu su Yvl'u isdiskutavome. pastebekitia kad "normalios" sakes buvo naudotinos tik ant dvieju naujesniu keteemu ! tobish, nelaiko !
Anksciau kai STK gaudavo sportinius Ural'us, tai jie visada ateidavo su standartinėmis shakemis. Ir visi gamindavosi patys shakes su amortizatoriais nes standartas buvo visishkas SH. O dabar situacija kita, gal tiesios lengvesnes, bet paziurejus pasaulio sidecar cempionate galima pamatyti ir tokiu ir tokiu sakiu.

Posted: 06 May 2008, 10:37
by Renaz
Aciu.
Juodi trimai yra sexas. Jau sakiau?

Posted: 06 May 2008, 13:42
by zil130
Renaz wrote:Aciu.
Juodi trimai yra sexas. Jau sakiau?
Image

Posted: 06 May 2008, 15:46
by Yvl
vadeliotojas: Arminas Jasikonis, perspektyvus jaunuolis.. kodel neleke - nezinau...
zil130 wrote:Mazas bet garsas sklinda kaip ish didelio (keturtaktis)
Image

Posted: 09 May 2008, 14:54
by zasiuks
Gal kas i pakruoji vaziuojate si savaitgali? As siandien vakare jau vaziuoju pasiziuret.

Posted: 09 May 2008, 14:56
by ezhiukas
kas cia per zasinas? Net prisistatyt nespejo, o jau rasinejo. Ikaliau minusa

Posted: 09 May 2008, 14:57
by tckd
taigi siulo vaziuot, pakeliui susipazinti artimiau :gayfight:

Posted: 09 May 2008, 15:04
by Yvl
noreciau, ale pakruojin nemenkas gabalas kelio... o ir dirbt rytoj gi reikia :)

Posted: 09 May 2008, 15:33
by Renaz
ezhiukas wrote:kas cia per zasinas? Net prisistatyt nespejo, o jau rasinejo. Ikaliau minusa
Zasinui ir as kaliau uz nerespecta ir issisokimus ne vietoje.

Posted: 09 May 2008, 15:34
by Yvl
aibeje, sito topiko pradzioj visada yra linkas i varzybu kalendoriu

Posted: 09 May 2008, 15:44
by gonzas
yvl, kada lekiam i gonke?

Posted: 09 May 2008, 15:46
by Yvl
gonzas wrote:yvl, kada lekiam i gonke?
rytoj dirbuble... sekmadieni? zodziu skambinames!

Posted: 09 May 2008, 15:46
by ezhiukas
ne i gonkes reikia lakstyt, o patiem ganialint :)

Posted: 09 May 2008, 15:48
by Yvl
aibeje, niekur nerandu agendos... kas per klases, kokios kuria diena ir siaip.. nulis info..

Posted: 09 May 2008, 16:19
by gonzas
Yvl wrote:aibeje, niekur nerandu agendos... kas per klases, kokios kuria diena ir siaip.. nulis info..
IESHKOK BLE. ash rytoj irgi dirbu