Page 7 of 9

Posted: 31 Jul 2006, 10:39
by storms
aga
dar is alaus padekliuku budavo

Posted: 31 Jul 2006, 10:41
by Qu'est ce que c'est
storms wrote:aga
dar is alaus padekliuku budavo
tas tiesa, bet cia su salyga kad kANALAI poliruoti!

Posted: 31 Jul 2006, 11:37
by Renaz
Tai pasakykit ar 650 cc viencilindris su savo kibiriniu stumuokliu tos raudono laksto tarpones nx netycia neispus? A?

Hey, ka manai? Aciu!

Posted: 31 Jul 2006, 11:46
by storms
Renaz wrote:Tai pasakykit ar 650 cc viencilindris su savo kibiriniu stumuokliu tos raudono laksto tarpones nx netycia neispus? A?

Hey, ka manai? Aciu!
siaip yr akontoru kurios gamina tas tarpines pa zkazu, jei labai dega
bet as deciau ariginala

Posted: 31 Jul 2006, 11:50
by Qu'est ce que c'est
Renaz wrote:Tai pasakykit ar 650 cc viencilindris su savo kibiriniu stumuokliu tos raudono laksto tarpones nx netycia neispus? A?

Hey, ka manai? Aciu!
tai apie galvos ar dangtelio tarpine kalba?
jei dangtelio, tai visishkai nesvarbu is ko ja pasidaryt.
o galvos tarpines paciam darytis tikrai nesiulau.

Posted: 31 Jul 2006, 11:50
by Renaz
Ir as deciau. Idomu per kiek laiko is UK ateina... parasiau pardavejui laiska - kol kas tyla...

Posted: 31 Jul 2006, 11:51
by Renaz
Dangtelio tai matyt tiks ir sena - nera ten spaudimo, kad tik tepalas nebegtu...

Cia sneka apie galvos tarpine. Reiks uzsakinet nauja ir tiek matyt.

Posted: 31 Jul 2006, 11:52
by _hey
Renaz wrote: Hey, ka manai? Aciu!
manau, kad reikia ziureti i service manuala. Ten tiesa raso :!:

o siaip jei jau norisi chimicint, tai imho geriau naudoti senaja sutepta kazkokiu tepalu, jei tiksliai domina reik rimui i kauna skambint, jis isvadines durnium, kad nekeiti i nauja pasakys galiausiai kuom tept galima bandyt ;-)

paciam chimicint siulau tik korpusu tarpines.

Posted: 31 Jul 2006, 12:06
by Renaz
Tai va uzsakiau pas latvius abi tarpines ir dar tokias dvi kreipianciasias tos tarpines. Nerealu, bet per 6 dienas sake jie viska tures - kaip tik pataikiau kai siuncia uzsakyma.

32 LATVIAI kainuos! Nostolei.

Posted: 31 Jul 2006, 12:08
by _hey
pats leksi pas latvius? ar kaip nors siusit/perduosit? gal ir man kartu tuos raistelius turetu.

Posted: 31 Jul 2006, 12:11
by _hey
Renaz wrote: 32 LATVIAI kainuos! Nostolei.
:eek: pigiau grybo palyginus su mano mazalitrazes kawos kainom :evil:

Posted: 31 Jul 2006, 12:11
by Renaz
Bandysiu per kontaktus kazkaip. Albertas sake kazkas i Riga vazineja, Gytis is Siauliu. Nu kazkaip parsiveshiu, is Rigos jau ne beda... Ne is UK veztis...

Posted: 31 Jul 2006, 12:14
by mindaugasa
_hey wrote:
Renaz wrote: 32 LATVIAI kainuos! Nostolei.
:eek: pigiau grybo palyginus su mano mazalitrazes kawos kainom :evil:
uztai, kad hondom tarpines gamina Rezeknej: paranitas + folga+mitrios latvio rankeles ir .... hoplia - tarpine Renui uz 32lvlus!

anyvay sveikinu: laikas - brangiau uz pinigus

Posted: 31 Jul 2006, 12:15
by Renaz
Tai cia dvi tarpine sir dvi galvos kreipianciosios uz 32 LV! Ne siaip sau.

Posted: 31 Jul 2006, 12:15
by Rashyd
vazineja tulas Marisu aka dirtrider.
Bet jis dabar kazkur dinges...
Renaz wrote:Bandysiu per kontaktus kazkaip. Albertas sake kazkas i Riga vazineja, Gytis is Siauliu. Nu kazkaip parsiveshiu, is Rigos jau ne beda... Ne is UK veztis...