Page 7 of 21
Posted: 19 Oct 2007, 15:13
by Arvis
ezhiukas wrote:beje, prisiminiau viena didziausiu HD bedu - coliniai varzteliai. Blin kaip uzp..sa. Jei pamesi Lietuvoj gauti be sansu. Uzsakinet kelis varztelius kainuoja zveriskai. Tekint ir sriegti irgi labai brangu.
Iseitis turet viena traktoriu ant daliu

Posted: 19 Oct 2007, 15:15
by ezhiukas
paprastesne iseitis manyciau keliese susimest ir nusipirkt coliniu sriegikliu komplekta, ka turbut ir reiks ateity padaryti. Tekinimo stakles sode yra, zagatovkes galima issitekint, tik prasriegt nera su kuo
Posted: 19 Oct 2007, 15:43
by Teo
ezhiukas wrote:paprastesne iseitis manyciau keliese susimest ir nusipirkt coliniu sriegikliu komplekta, ka turbut ir reiks ateity padaryti. Tekinimo stakles sode yra, zagatovkes galima issitekint, tik prasriegt nera su kuo
nu tai dar chromavimo vonelę reiktų sbacat sode:)))
p.s. paprasčiau kogero, per kokį ebejaus išpardavimą nusipirkti boxą varžtų ir nesukti galvos visą likusį gyvenimą

Posted: 19 Oct 2007, 16:43
by ezhiukas
skaitau kad neteisingas poziuris. Irankiai yra gerai.
Posted: 19 Oct 2007, 17:13
by Teo
ezhiukas wrote:skaitau kad neteisingas poziuris. Irankiai yra gerai.
sutinku - yrankiai gerai, tik klausimas kiek tai kainuoja ir kiek tai tarnaus/atneš naudos/susitaupys lėšų

p.s. aš pvz. svaigstu apie svarkę, ingliš vylą ir panačius šaltkalvio pribambasus

Posted: 22 Oct 2007, 21:47
by El Traxo
e, abaley, kaip/kur coparto baikų aukcionus galima žiūrėti? Ar jie atskirai nuo avtamabilių būva ar kaip? :? Dabar gi avto po visą pasaulį parceliuoja gyvai, o tai kas įdomu - nėra. Laukiu iššsamaus paaiškinimo. Galima ir privatan..
Edit: kelis HD uzmaciau - bidina visi kaip pamišę. Šits
2006 m. FLHRCI išėjo į Oregoną už... 7300$
Posted: 23 Oct 2007, 07:58
by Arvis
El Traxo wrote:e, abaley, kaip/kur coparto baikų aukcionus galima žiūrėti? Ar jie atskirai nuo avtamabilių būva ar kaip? :? Dabar gi avto po visą pasaulį parceliuoja gyvai, o tai kas įdomu - nėra. Laukiu iššsamaus paaiškinimo. Galima ir privatan..
Edit: kelis HD uzmaciau - bidina visi kaip pamišę. Šits
2006 m. FLHRCI išėjo į Oregoną už... 7300$
Aukcionai kartu su auto. Paziurek eiles numeri. Juos buna kartais i pati gala nukisha. $7300 uz ta sveika roadkinga skaitau yra superine kaina.
Posted: 26 Oct 2007, 08:59
by El Traxo
Posted: 26 Oct 2007, 09:06
by Arvis
a kode tu tokius sudubasintus ziuri ?
Posted: 26 Oct 2007, 09:24
by El Traxo
žiūrėjau ką rodė

Posted: 26 Oct 2007, 09:34
by El Traxo
Patiko šits - 10367457

Šiokis tokis tiuningas, klasikinė sėdynė (klausimas ar tai pliusas ilgesnėje kelionėje).
Įdomu, kaip milicija-edišn kotiruojamas pinigine prasme? Tarp rūščių baikerių (motofrakcininkai nesiskaito) jaučiu nefasoninis stailas

Posted: 26 Oct 2007, 10:51
by ezhiukas
man milicija edition nepatinka del to kad turi maziau chromo (daug deteliu paprasciausiai nudazytos), leva sedyne, nera keleivio sedynes. Aisku yra ir privalumu - tachometras, galingesnis generatorius, abs.
Bet tas lotas yra su bill of sale taitlu, nepriregistruosi lietuvoj.
Posted: 26 Oct 2007, 13:13
by El Traxo
ezhiukas wrote:Bet tas lotas yra su bill of sale taitlu, nepriregistruosi lietuvoj.
O, apie taitlus plačiau prašom. Tipo salvage galime, o bill of sale ne? Šiandei kaip tik diskutavom apie amerikinių auto registravimo LT subtilybes. Konkliuduota, kad teisingai atspėjus piniginių vienetų, skirtų registracijai, skaičių, šansai prisiregistruoti padidėja iki 100proc.
Posted: 26 Oct 2007, 13:40
by ezhiukas
kad zinok su levais taitlais pinigu kiekis jau nelabai padeda. Realiai reikia imt su clean title arba salvage. Su kitais yra bedu. Nebent tu turi kazkokiu stebuklingu pazistamu regitroj kurie tau pagelbetu.
Posted: 27 Oct 2007, 10:11
by ezhiukas
vakar vienam veikejui nupirkau 2001 metu roadkinga. Baladotas minimaliai, kainavo 4250$
